Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay senin alaycı fikirlerine ihtiyacımız yok zaten yazmada yorum bi zahmet.bizde suç buraya soru soruyoruz düzgün yorum yapan nadir hadi canım
Oturup kendi hayatlarını anlatsalar yerlere yatarız gülmekten emin ol.
Yemiyor tabi dertlerini anlatmıyorlar

Ben ilk evlendiğimizde pavyon kızı elbişeşi aldım dı :KK70: adam şok hdhdhd son sunumum :KK70:
Ben son sevgilimle yemeğe çıkacağım gece şık şeffaf bi ince topuklu ayakkabı giyip siyah saten elbise giymiştim bu ayakkabıyı görür görmez pavyon ayakkabısı bu senle şurdan şuraya gitmem demisti. İşte ne güzel soranada pavyonda tanıştık demezsin anında ayakkabılarımdan anlarlar demiştim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 :KK70: :KK70:

bi yakışıklı da bunlarda sanki😂😂
Nasıl yokluktalarsa herkesi zor zar bir tane buluyor sonra da kaptırmamak için panter gibi yırtıcı geziyor sanıyorlar.
Taş gibi kocam var mütevazi olamayacağım ama bir gün de şöyle ne beğendin koz kocamı diye millete bilenmedim. Neyin kafası anlamak zor
Ne kadar tırnaklarını çıkarmış, önüne gelene erkeeeme tokaaanmaağğ diye gezinen kadın varsa erkeği tipsizdi. Bi kere bile mi şaşmaz ya.

Ben son sevgilimle yemeğe çıkacağım gece şık şeffaf bi ince topuklu ayakkabı giyip siyah saten elbise giymiştim bu ayakkabıyı görür görmez pavyon ayakkabısı bu senle şurdan şuraya gitmem demisti. İşte ne güzel soranada pavyonda tanıştık demezsin anında ayakkabılarımdan anlarlar demiştim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 :KK70: :KK70:
Neden son sevgilin olduğu belli oldu 😅

Oturup kendi hayatlarını anlatsalar yerlere yatarız gülmekten emin ol.
Yemiyor tabi dertlerini anlatmıyorlar
Ben hemen anlatayım gül. Tırnağım kırılırken kocişkom umursamadı. 😭O kadar kalbim kırık kiii. Ve dahası kocammmmm canım aşkımmm bitanemmm yiğidim insta da bi kadına yazmışş 🙅🏻‍♀️ Nasılsın? Demiş !!!! O da yetmemiş kadın ona iuiyim canım senden naber demiş !!! Öyle büyük bir dert kiii….. kocama peçe takmaya karar verdim :KK70:

Yok kıskanmak yaşa bakmaz ama tavrın yaşa bakıyor evet :KK70: bişi dicem ciddi sorucam. Mesela sefgilin minibüse bindi ve bi kadın şuradan uzatır mısınız dese ve sefgilin parayı alırken eline değseee … o kadının hak ettiği ceza nedir :KK70:ha
Haa evet haklısın kendi tavrından bahsediyor kıyamam

Ben hemen anlatayım gül. Tırnağım kırılırken kocişkom umursamadı. 😭O kadar kalbim kırık kiii. Ve dahası kocammmmm canım aşkımmm bitanemmm yiğidim insta da bi kadına yazmışş 🙅🏻‍♀️ Nasılsın? Demiş !!!! O da yetmemiş kadın ona iuiyim canım senden naber demiş !!! Öyle büyük bir dert kiii….. kocama peçe takmaya karar verdim :KK70:

Alt tarafı bir flörtün var diye fazla iddialısın cici kız😁 Biraz daha bi elinde tutmayı başar (!) sonra millete böyle atar yap
Ben hep iddialıyım sevgilim olsun olmasın önemli değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X