Bana Kizmayin Nolur

sevocan,
4 aylık hamileyim..
hamileliğimi evde test yaparak kendim öğrendim..
sevinemedim..
içim buruldu..
elim kolum bağlanacak bundan sonra hayatım eskisi gibi olmayacak diye düşün düşün kafayı yiyecektim.. ama öyle böyle değil.. ilk bir ay uyku uyuyamadım napacam napacam diye düşünmekten.. herkes perişan oldu benim halim yüzümden.. depresyona adımımı attım resmen..
ama hormonlarım resmen bana oyun oynadı
inanki bu durumun geçici biraz dişini sıkarsan emin ol geçecek. tecrübeyle sabit
bu arada hamile kalmadan önce kendini çok kastıysan eğer hamile kalacam diye bu insanda depresif durumlar yaratıyor(muş)
yine tecrübeyle sabit
ben de aldırayım hemen kurtulayım gencim nasıl olsa diye düşünüyordum ama bir daha ya bu kadar kolay olmazsa hamile kalmak diye düşününce insan gerçekten yanlış düşündüğünün farkına varıyor
bence sen hamileliğin tadını nasıl çıkarırım onu düşün
boşver demiyorum asla asla
çünkü boşver hiç bir şekilde deva olmuyor
sen bu durumun tadını nasıl çıkarırım diye düşünürsen çok daha farklı olacak ve burdan bi arkadaş söyledi bunu hayal kur
gerçekten işe yarıyor
bi de işe yarayacaksa ufak ufak değişiklik yap görünüşünde, ne bileyim giysilerinde saçında başında vs...
gerçekten işe yarıyor..
allah sabrını veriyor sevocan...

seni su anda çok iyi anlıyorum.bende ilk öyle olmustum.acaba ilerde esimle bosanırmıyım çocuk ortadamı kalır.kısıtlanırmıyım kilo alacağım ve bissürü saçma seyler.bende baslık açmıstım senin gibi ama aldırmadım yapma isteyen o kadar çok kisi varki..kıyma bebisine bak o senin içinde.ilk günlerde böle olması normal bende yasadım benimseyemiyodum içimde olmasını ama aldırmadım..

sevocummm canım sen kafayıı yedin arkadaşım.bak gerçekten sana kızdım.canım böle bişeyi nasıl düşünürsün hayatım.hatırlsana çok değil 1 hafta önce birbirimize testlerimizi gösteriyoduk acaba hamilemiyiz diye ve sen üzülüyodun benimki az belli oluyo bebek yok diye.sen çok şanlısın sevo benim gibi 1 yıl beklemeden ilk ayında hamile kaldın.belkide bundandır bu düşüncen.gelgit yaşıyosun şuan ve buda hormonlar bakımında normla canım.ama sakın aklına kötü şeyler getirme allah sana bi can verdi ve o meleğin kıymetinii bil.sonra pişman olmanı istemem.azcık toparlan arkadaşım burda bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarımızı biliyosun onların yerine koymaya çalış kendini belki o zaman faydası olur....

SEVO VALLAHI SANA NE DİYECEĞİMİ BİLMİYIORUM SANA NE DİYE HAMİLE KALDIN OZMAN .GİT ALDIR OKADAR KOLAYSA.PES DİYOM SANA BACIM PESSSSSSSSSSSSS.Kİİİ BİZ YILLARCA BEBK BEKLEDİK RABBİM VERDİ BİZE SENİN DERDİN NE BACIM CILDIRDINMI SEN.SEN DEPRESYONDASIN.BÜTÜN GEBELERDE OLYO BU AMA BAKTIM GECİYO SENDE NİHAYET DOĞRU Bİ KARAR VERMİSSİN.KENDİ BASINAMI YAPACAKTIN BUNU.EMREYE HABER VERMEDEN.NASIL BÖLE BİŞEYİ DÜŞÜNDÜM NASIL ALDIRACAKTIN AKLIM ALMIYO.BİR DAHA DUYMAYIM BUNU SENDEN VALLAHİ BİLALHİ ARKADASLIKTAN SİLERİM ASLA KONUSMAM SENLE.İLK GÖRDÜĞÜMSDE YAZINI GÖZLERİME İNANAMDIM.BU BİZİM SEVO OLAMAZ SEVOMUZ OLMAZ DEDİM.PANTERE SORDUM EMİN OLMAK İÇİN.BİZİM GRUBUN KZILARIDA YAZINCA EMİN OLDUM SEN OLDUĞUNA.AKLINI ABSINA AL CANIM BENİMN SARIL SIMSIKI BEBĞİNE CILDIRMA.OLUR GEBELİKTE ÖLE DUYGU GELGİTLERİ KENDİNE GEL.RABBİMİN GÜCÜNE GİDER SEN NAPYIN DELİRMEEEEEEEEEEEEEEEEEE VALLA YOLARIM SENİ GELİRİM ÜŞENMEDEN İST. KADAR.BİRDAHA SAKIN BÖLE DÜŞÜNME Kötü KazenKötü KazenKötü Kazen

ya kimsenin hayati gulluk gulistanlik degil,elbette hepimizin maddi manevi sorunlari var olabilir...hersey bizim icin...ama bunlarin hicbirisi bebegimizin canina kiymaya neden gosterilemez...ben sana demiyorum canim sakin yanlis anlama genel konusuyorum...
hamileligin ilk uc ayi icinde insan hamileligi kabullenene kadar hormonlar alt ust oluyor...normaldir..
ben bir dusuk yaptim ama ondan sonra daha cok bebek ister oldum..belki de kendimi avutmak bu kotu olayi unutmak icin bilmiyorum ama bildigim teksey su an cok mutlu oldugum...Allah im herkese yasatsin bu mutlulugu...sen de bak cok guzel gunler yasayacaksin insallah bebeginle beraber,,bu gelecek guzel gunleri dusun ve bebegine simsiki saril,..ve onu birakma annesi o sana muhtac...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…