Bana fikrinizi yazar misiniz lütfen ?

Hoşlandığım bir erkek var yaklaşık 1 ay oldu, o geldi bana hoşlandığını söyledi ve bunu yüz yüze oturup söyledik birbirimize, ben de dedim ki; birbirimizi daha tanımıyoruz biraz taniyim seni dedim, o da tamam dedim konuşuyoruz onunla sürekli, ve ayni ortamdayiz ve ortak arkadaşimiz da var. Sorum şu; bu kişi Instagram da her kızın isteğini kabul ediyor kim olursa olsun ve hatta hepsini geri takip ediyor tanimasa bile. Ben düşündüm de, ben bile herkesi kabul etmiyorken hatta kabul etsem bile geri takip etmiyorum, bu adam benden hoşlaniyorum dedi ama her kizi kabul ediyor geri takip ediyor ? Ben çok rahatsiz oldum, sonuçta birbirimizden hoşlaniyoruz böyle yapmamasi lazim. Siz ne düşünüyorsunuz bana normal gelmedi bu. Kendisi de çekici biri, ama öyle gönlü oynak erkeklerden değil bunu herkes söyledi kizlar da dahil, bazilari takipçisi artsin diye kabul etmiştir dedi ama ben sindiremiyorum bu olayi. Napsam acaba ? Salla gitsin mi yapayim daha yolun başındayken ? Kızlar, ablalar lütfen fikrinizini yazar misiniz ?
Bence boşver. Boş işlerle uğraşıyor bence seni daha fazla önemsemeli. Önemsemiyorsa hiiiç uğraşma sonra başın ağrımasın

Hoşlandığım bir erkek var yaklaşık 1 ay oldu, o geldi bana hoşlandığını söyledi ve bunu yüz yüze oturup söyledik birbirimize, ben de dedim ki; birbirimizi daha tanımıyoruz biraz taniyim seni dedim, o da tamam dedim konuşuyoruz onunla sürekli, ve ayni ortamdayiz ve ortak arkadaşimiz da var. Sorum şu; bu kişi Instagram da her kızın isteğini kabul ediyor kim olursa olsun ve hatta hepsini geri takip ediyor tanimasa bile. Ben düşündüm de, ben bile herkesi kabul etmiyorken hatta kabul etsem bile geri takip etmiyorum, bu adam benden hoşlaniyorum dedi ama her kizi kabul ediyor geri takip ediyor ? Ben çok rahatsiz oldum, sonuçta birbirimizden hoşlaniyoruz böyle yapmamasi lazim. Siz ne düşünüyorsunuz bana normal gelmedi bu. Kendisi de çekici biri, ama öyle gönlü oynak erkeklerden değil bunu herkes söyledi kizlar da dahil, bazilari takipçisi artsin diye kabul etmiştir dedi ama ben sindiremiyorum bu olayi. Napsam acaba ? Salla gitsin mi yapayim daha yolun başındayken ? Kızlar, ablalar lütfen fikrinizini yazar misiniz ?

sosyal medyayı bu kadar ciddiye alma :)

keşke o kadar kolay olsa be ablacim :) Yoksa buraya yazmaya bile gerek duymaz kimse derdini :)

Ortada daha ilişki yok. Emin ol yarın instagram, facebook whats app tartışmaları baş göstericek. bu ilişkinin bitmesine neden olmasa bile çok yıpranmanıza neden olur. Yıpranan ilişkiler de eninde sonunda biter. Çoğu erkek de bir sınır var o zamana kadar dolduğunu anlamazsın bile ama bir süre sonra o eski tahammülü kalmaz. Ama o zamana kadar ki olan davranışları sizi etkilemiştir. Ama o zamandan sonrası çok geçtir artık.

Şüphe sürekli aklınızı kemirecek. Şüphelenip haksız çıkarsanız sürekli yüzünüze vuracak. Haklı çıkarsanız inkar edecek, kanıtsızlıktan yakalayamayacaksınız ve belki aylarca emek vakit harcayaksınız.

Benim erkek arkadaşımdan da eşcinsel olduğu konusunda şüphelenmiştim. Bana olan güveni sarsıldı Hala unutmadı. İlk zamanlar çok kırıldığından epey yüzüme vurdu. şimdi ise Belli etmiyor ama hissediyorum eskisi gibi değil.

Salla

Ciddi ciddi konuş al karşına.ergen mi canım ne o öyle takipçi kasmak :KK53:ben bundan rahatsız oluyorum, böyle olmaz de

X