BANA DERDİNİ SÖYLE SANA DUA'SİNİ ANLATAYİM

hormonlarımızdaki dengesizlik için esma var mı hocam, bir de dediler ki zayıflama için kelimeyi tevhid, ödem atmak için araştırdım bulamadım. ve esmaları suya okuyup içmenin faydası yok mu?ebcedi kadar okunur diye düşünüyorum.
daha neler yaaaaaa tövbe yarabbim.

arkadaşlar neden konuyu tartışma olayına çeviriyorsunuz. böyle bir konuda tartışma olmasın artık
canları sıkılıyor herhanlde ben burda ilaç ve alternatif tıp koca karı ilacı sormuyorum kutsal kitabımızdan hastalıklara şifa verecek dua arıyorum.tıbbın tükendiği noktada dua etmek ne kadar da saçma geliyor millete

Hanımlar,
bir sakinleşip polemiği bıraksanız iyi olur, konu sahibesini ve diğer yorumcuları huzursuz etmeyin isterseniz.

canları sıkılıyor herhanlde ben burda ilaç ve alternatif tıp koca karı ilacı sormuyorum kutsal kitabımızdan hastalıklara şifa verecek dua arıyorum.tıbbın tükendiği noktada dua etmek ne kadar da saçma geliyor millete
yav arkadaslar beni cok uzdunuz yahu tartisma yapmayalim lutfen bu konu burada kapanmis olsun. Herkes biraz yatişsin ne olursunuz yaa... konuyu acmaz olaydim keske.. Herkese saglikli gunler diliyorum. Kirdigim kisiler varsa kusura bakmasinlar. Bu konuyu kapattirmanin ve uyelikten kaydimi sildirmenin bir yolunu bulucam artik.
Herkese saglikli gunler..

yorum yapan arkadaslar polemik yapmaniza gerek yok sadece faydali olabilmesi icin yaziyorum evet internetten de acip okuyabilirsiniz . hosunuza gitmediyse bu konuya bakmazsiniz olur biter. İlla ki bir hir gur cikmasi mi gerekiyor yani

yav arkadaslar beni cok uzdunuz yahu tartisma yapmayalim lutfen bu konu burada kapanmis olsun. Herkes biraz yatişsin ne olursunuz yaa... konuyu acmaz olaydim keske.. Herkese saglikli gunler diliyorum. Kirdigim kisiler varsa kusura bakmasinlar. Bu konuyu kapattirmanin ve uyelikten kaydimi sildirmenin bir yolunu bulucam artik.
Herkese saglikli gunler..
sen üzül me arkadaş devam et ben beğendim konunu

daha neler mi? diyorsunuz o zaman neden kur an şifa kaynağıdır onun cevabını diyin.gömmeyi biliyorsanız.nezle gribe dua aramıyoruz burda
Yahu şifa tabiki yüce Allahtan ama yazım tarzı tıhaf geldi
yok kaslarım için ne çekeyim
yok hormonlarım için ne diyeyim yerine,

Ya şafi ya şafi..Rabbim sen derdimi biliyorsun çünki bu derdi veren sensin
şu rahatsızlığıma şifa dersiniz olur biter.

gömme derken onu anlayamadım ?

Yahu şifa tabiki yüce Allahtan ama yazım tarzı tıhaf geldi
yok kaslarım için ne çekeyim
yok hormonlarım için ne diyeyim yerine,

Ya şafi ya şafi..Rabbim sen derdimi biliyorsun çünki bu derdi veren sensin
şu rahatsızlığıma şifa dersiniz olur biter.

gömme derken onu anlayamadım ?
her zikirin insan organlarına göre sıralaması var.sürekli tartışmaktan bahsediyorum ben sorarken bilipte soruyorum siz soruyu anlamadan "daha neler" tepkisi veriyorsunuz.sadece ya şafi ile değil hangi organ hangi esma hangi gün diye araştırın internetten kestrip atmadan önce ben ona ait bilgilerden faydalanmak istiyorum konu sahibinin.yoksa gece ayazında kalıp ertesi gün hasta olduğumda ilaç almak yerine fatiha ile soğuk algınlığını gidermiyorum.benim konu sahibine sorduğum son nokta artık.

Ailemin babamın yaptığı işte batmasından kaynaklı borçları var bu sebeple de ister istemez huzursuzlukları da var.
şuan borçların ödenmesi için bir çare bulamıyoruz.
bizim içinde dua öneriniz varsa çok mutlu olurum

X