BANA DERDİNİ SÖYLE SANA DUA'SİNİ ANLATAYİM

ONCELİKLE ;
Hüvallahüllezî lâ ilâhe illâhu: O öyle Allah ki, O'ndan başka hicbir ibadet edilecek ilâh yoktur.
Ve basliyoruzz

1: ALLAH(C.C.) : Bir musluman her gun (1000) defa Yâ Allah! ismi serifini okumaya devam etse evliyalar zumresine dahil olur. demistir İmamı Gazali
Cuma gunleri (100) defa Yâ Allah diye tesbih olarak zikir ceken bir musluman muradina erer.
Ve yine hergun (1000)kere bu mubarek ismi okuyan ilmel-yakîn derecesine yukselip kalbi selim sahibi olur.
Yâ Allah! ismi serifi eceli gelmemis bir hastaya (200) defa okunursa bi-iznillah sifa bulup sihhate kavusup hayat bulur denmostir

2- YÂ RAHMÂN: Gunde (100) defa Yâ Rahmân ismi serifini zikir olarak okunursa cok merhametli bir kalbe sahip olur,merhametli bir insan olur.
(298) kere bir yere yazip uzerinde taşisa butun belâ ve âfetlerden emin olur.
Ayrica bu mibarek ismi za'feran veya misk gibi maddelerle yazilip bir evde asili bulunsa o ev sahibi guzel ahlâk icinde yasar. Guzel ahlâk sahibi olur.

Evde huzur mutluluk için önerceceğiniz varmı etkisi kanıtlanmış olan çevrenizden deneyip sonuca ulaşmış

barındırmazlar çünkü yeri değil. ben onu yerine taşıyayım.
Taşıma canım azcık daha dursun lütfen yada taşıyorsan nereye benimde ilgimi çekwr b
barındırmazlar çünkü yeri değil. ben onu yerine taşıyayım.
Canım nereye taşıyosun lütfen azcık daha dursun böyle şeyler hep ilgimi çekmiştir

X