bana bir çare söyleyin

sagolun kizlar denemedigim sey kalmadi her sabah jimlastik karnina masaj iki defa bilemiyorum cok üzülüyorum elimden hicbirsey gelmiyor birde hurmayi deniycem sagolun

sagolun kizlar denemedigim sey kalmadi her sabah jimlastik karnina masaj iki defa bilemiyorum cok üzülüyorum elimden hicbirsey gelmiyor birde hurmayi deniycem sagolun
YANLIZ değilmisin benim kızımdada aynı sorun var:Saruboceq:kızım 3 aylık oladı ama bu günlerde yavaş yavaş düzelmaya başladı:1rolleyes:tontişine bol bol spor yaptır çok işe yarıyo..sende kuru kayısı ye bol bol cokacimcoooksenin beslenmende etkiliyobebişi...umarım sizizn sorunlarda hallolur..ama başkada müdahale etme kendi haline burak dr doğru söylemiş vücudunu alıştırma tembelleşirse senin desteğin olmadan mokunu yapamaz....kafamçokkarıştıçok geçmiş olsun canım

canım inş düzene girer bende zeytinyağ iyi gelir diye biliyorum istersen sen kendin içinde ne biliyimrezeneyi sende iç mesela belki faydası olur birde süt yarıyorsa bebek kabız olur diye duymuştum benim oğlanda günde en azz 5 defa yapıyor bende acaba sütümmü yaramıyoki dedim ama doğduğundan beri biz böyleyiz bir kere 3 defa yaptı ama o günde ortalığı yıktı bizimki 5-6 defa yapnca anca rahatlıyor inş düzene girersiniz

yok lem kabız falan olmaz benimkisi aylık alması gerektği kiloyu alıyo, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa da patır patır mıçıyoz, hatta bez dolup dolup taşıyo vallaha :1shok:

ayni durum bizde de bez degistirme sirasinda oldu. 2 numara bez kucuk gelmeye baslayinca kakasi sirtina cikiyordu oglusumun. 3 numaraya basladik. o da ilk baslarda buyuk geliyordu, bu defa da yanlardan cikmaya baslamisti. simdi 3 numara tam oluyor da tasirmiyoruz. yoksa gercekten kiyafet yetismiyor :) o yuzden bezine dikkat et istersen. buyuk ya da kucuk geliyor olabilir.

X