Bana akıl verin

Annenle görüşmeyi kes

Mümkün olsa ne guzel olur, en son 1-2 ay kadar yaz sonunda görusmedım sonra cok özledım dıye geldı ben de kırmak ıstemedım görusmeye devam.
bır de hayat bana guzelken gezıp tozarken hep yanımdaydı gezdırırdım en guzel cafelere yemeklere götururdum hayat bana kötu olunca param azalıp cocuk yapıp dertlenınce eve kapanınca gezmeye gelıyor resım cekılıyor faceye koyuyor gıdıyor bır de tabı evı bulandırıyor eşime benı kötuluyor tatlı tatlı benım canımı sıkıp ıyıce sinirlendırıyor... arıyor faceden yazıyor sureklı fıtne fücur, yazısına dönmeyınce arıyor açmayınca eşimi kardesımı sırayla arıyor bısey mı oldu bu kıza dıye, sımdı tafra yapıp bır sure aramazsam sonra ben de unutuyyorum neler olup bıttıgını... canım annem dıye gıdıyorum yanına mutlu etmek tek hedefım oluyor kafa da yok kı boyle saftırık yetısen cocuklarda.(bkz ben)

Anne ayri kayinvalidr ayri es ayridir. Ne olursa olsun yuvalar ayridir onemli olan da bu ayrimi korumak.

O kadar benziyor ki anlatamam. Aynı şeyler aşağı yukarı.
Benim senden tek farkım, kayınvalidem arkamda durdu, 1-2 kez sert çıktı , ondan korkuyor, çünkü ben ne kadar mesafe koysam da kapıdan girip bacadan çıkıyordu. Bende artık hediye vs almıyorum, mümkün olduğunca aramıyorum, face hesabından filan hiç eklemedim

faceden nasıl eklemeyebıldın ya, super olmus, silesım var ıkı gundur onu da daha cok tepk koymak ıstemıyorum. daha cok arar sorar ılgı ıster bu defa.
anneler gunu yaklasıyor umarım almam hedıye. zor günümde de yanımda olmadı destek yerıne köste k oldu kım ne yapsın boyle anneyı ya allah herkesı bır yerden sınarmış bu da benım sınavım resmen

X