Baldız hikayesiymiş

linkedindeki kadın kim?
ben öyle bir adres vermedim kendi kendinize adı sibel olan herkese bulaşmışsınız anlaşılan ayy bu kadar hazımsızsınız demek ki..

ilgisi yoksa neden baldız hikayesi okusun yahu?
bu kadar saf olamazsınız.
ensest okuyan da kardeşine ilgi duyar evet.

meraktan okuyan ne bileyim normal çift öyküleri okur tutup da baldızı bacıyı karıştırmaz.
Lütfen yorum yapmaa söylediklerin gerçek bile olsa yapmaa gün boyu ne halde olduğumu bilmeden yazıyosun tam sakinleşiyorum yapılan yorumlarla ama senin yorumunu görünce tekrar başa sarıyorum yazık günah yapma hamileyim stres yapıo bebeğimi kaybedebilirim olmasaydı

ilgisi yoksa neden baldız hikayesi okusun yahu?
bu kadar saf olamazsınız.
ensest okuyan da kardeşine ilgi duyar evet.

meraktan okuyan ne bileyim normal çift öyküleri okur tutup da baldızı bacıyı karıştırmaz.
Lütfen yorum yapmaa söylediklerin gerçek bile olsa yapmaa gün boyu ne halde olduğumu bilmeden yazıyosun tam sakinleşiyorum yapılan yorumlarla ama senin yorumunu görünce tekrar başa sarıyorum yazık günah yapma hamileyim stres yapıo bebeğimi kaybedebilirim olmasaydı ama oldu boşayayım mı herkese duyurayım mı nağayım yani??? Karnımda bebekle kimin kapısına gideyim aileme ne diyeyim sence?? Başına gelmeyen şeyler hakkında tutarsızca konuşma!!!

Millet niye duyuyor , oyle bir anlatmissunki sanki ablanla esin arasinda bisey var..

gidip elin sapığıyla evlenirken banamı sordun?
ben direkt söylüyorum tamam hamilesin anlıyorum ama gerçekleri böyle göz ardı ettikçe gene mutsuz olacaksın . ne demek karnımda bebekle ailememi gideyim? ailen onlar senin. benim bir yakınım 7 aylık hamileyken boşandı. seninki tamamen bahane şu an. yarın başka sapıklıkları çıkıncamı akıllanacaksın?

Bende gecen ruyamda esimi 10 tane kadının arkasından kostugunu gordum..ben ayaklarından tutup geri getirtmeye calışıyordum gelmedi..
Yarın boşanma davam var,,

Çelişkidesiniz hem diyorsunuz ki eşim için hayatta sadece ben varım bir mesajınızdada daha öncede sexs hikayelerine girmiş sonra söz verdi girmiycem diye.
Demek oluyor ki eşiniz değişik fantazi arayışı içinde.

Ben inanmıyorum eşiniz için sadece siz olduğuna.Bukadar emin konuşmayın ve erkeklere yüzdeyüz güvenmeyin.
Eşimin sekiz yıllık evliliğimde hiç ters birşeyini yakalamadığım halde ben dahi yüzde yüz güvenmiyorum.

Baldız hikayesi olayı insanın midesini bulandıran en iğrenç olaydır.

Sen mutsuz etmekten hoslanıyormusun? nesin sen yaa haydi hafiften uzaklaş...

linkedindeki kadın kim?
ben öyle bir adres vermedim kendi kendinize adı sibel olan herkese bulaşmışsınız anlaşılan ayy bu kadar hazımsızsınız demek ki..
Borsa istanbul siz bilmezsiniz demiştin mune ablamız da bir güzel haklamıştı hani.. Yoooo ben kimseye bulaşmam. Psikolojimiz düzgün bizim sen bizi yanlış anladın

Ay polemiğe girmeyeyim bi daha alıntılamazsan sevinirim cevaplamıycam çünkü yorulma..

Senin söylediklerin de olasılık. Diğer arkadaşların yanlışlıkla açmıştır, virüs bulaşmıştır, merak edip okumuştur, farklı şeyleri kurcalarken açılmıştır vs yorumları gibi senin savunduğun adamın bilerek yaptığı ve sapık olduğu da keza olasılıktır. Kesin konuşmayalım. Bunun cevabı eşinde ve adam her türlü inkar ediyor zaten, konu sahibi de bu şüpheyle yaşayacak, başka sonuç çıkacağını sanmıyorum.

kim beni nasıl haklamış?
işimimi öğreteceksiniz bana?
bir sıkıntısı olan gelsin yüzüme söylesin arkamdan konuşmasın bir zahmet?

işine gelmiyor değilmi? :)

bu tür şeyler yapan erkeklerden hangisi kabul etmiş ki zaten?
aldatan adam da sürekli inkar ediyor zaten..

Kardeşim kendine yazık etme. Göz ardı et butonu var. Ona tıklax

Hayatta hiçbir şey kendini üzmey değimez sakinleş..

İlgisi olduğunu sanmıyorum hele onları okurken kız kardeşinizi düşündüğünü hiç zannetmiyorum. Hikaye ilgisini çekmiştir merak etmiştir okumuştur. Erkeklerin hepsinin bi iç dünya seceresini döksek nelerle karşılaşırız düşünmek dahi istemiyorum. Çünkü bizden çok ama çok farklı işliyor beyinleri. Çok kurcalamamak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…