Baldız hikayesiymiş

Virüs dediğiniz olay da, erotik ürünlerin yada erotik tanışma sitelerinin reklamı açılır genel olarak. Ben "baldız hikayeleri" diye açılan virüs sayfası hiç görmedim. Milletçe olaylara pozitif bakmakta üstümüze yok :) Ama ben bu olayda bir pozitif taraf göremedim.

Belkide sadece meraktan baktı.baktı diye illa kardeşinize karşı bişey beslemesi gerekmez bence.eşinizi en iyi siz tanırsınız.

Bu kadar olur yani! Görünen herşeyin ama herşeyin farklı bir açıklaması olabilir.
Konu sahibini tanımıyorsunuz, eşini tanımıyorsunuz, bu kadar kesin konuşulur mu?
Hadi öyle değilse? Bu arkadaş da sizin yorumlarınızdan yola çıkarak olumsuz bir adım atsa. Vebali nasıl olur bir düşünün.

Bu hayatta herşeyin ama herşeyin hiç tahmin edemediğiniz farklı bir açıklaması olabilir. :KK20:

işe bak kadınlar kulübü değil sapık koruma merkezi olmuş burası.

Şimdi size bi itirafta bulunucam
Ben bir kadın olarak o tür hikayeler okumaktan hoşlanırım ne yalan söyleyeyim ama spesifik olarak aratmam yani telefonda.

Baldızla ilgili erotik hikaye okudu diye baldızına yan gözle bakacak değil bence.

işe bak kadınlar kulübü değil sapık koruma merkezi olmuş burası.
Bazen insanlar bazı şeyleri sadece meraktan veya tatmin etmek için yapar.Ben bile bir bayan olarak karşıma öyle başlıklı bir hikaye gelse merak eder okurum sapıklıkla ne alakası var bunun yapmayin gozunuzu seviyim bu kadar kolay harcamayin insanlari.

Gözyaşları içinde napacağımı bilmeden yazıyorum bunları ve çok utanıyorum. Bunu benim yaşadığıma hala inanamıyorum 6 aylık evliyim eşimle severek evlendik. Tam 8 sene görüştük, şuan hamileyim eşim île ablam abla kardeş gibiler bundan şüphem yoktu :KK43: düne kadar... Dün akşam tam uyumak üzereylen eşimin telefonundan birşeye bakıcaktım ki baldız hikayeleri diye erotik sayfaya girilmiş olduğunu gördüm neye uğradığımı şaşırdım sordum yeminler etti ağladı ben bu kadar namussuz değilim ben girmedim dedi inanmak istiyorum ama inanamıyorum güvenim kırıldı kimseye anlatamam kafayı yemek üzereyim bunu nasıl atlatıcam basıl bir çözüm bulucam bilmiyorum delircem korkuyorum bu kadar stresten üzüntüden bebeğime birşey olacak diye çokk korkuyorum bana bi yol gösterin nolur ailem duysa mahvolur annem tansiyon hastası ablam kafayı yer erkek kardeşim kötü şeyler yapar küçük bir yer burası duyulursa biteriz Allahım bana yol göster akıl ver nolur :KK43:

Ben de süphelenirdim. Esin kac yasinda?

su yaftalarin, bilmis tavrin..
kadin hamileyim aci cekiyorum diyor, su soylediklerine bak..
Göz ardı et diye bi buton var harika yemin ederim.. Ve size şunu söyleyeyim bu sizin linkedin midir nedir orda bulduğunuz kadın değil. Onu karalamak için yapıyo bence onun kılığında davranıyo. Bu ruh haline sahip çok insan var. Kimse borsaistanbul diye isim verip bensibelim diye de ifşa ettikten sonra göze batmaz bu kadar. Göz ardı edin lavantam..

Lavanta adını avatarını vs çok duygusal buluyorum lavantam demem de sana duyduğum sempatidendir.. Rahatsız olduysan af diliyorum,. :)

Gözyaşları içinde napacağımı bilmeden yazıyorum bunları ve çok utanıyorum. Bunu benim yaşadığıma hala inanamıyorum 6 aylık evliyim eşimle severek evlendik. Tam 8 sene görüştük, şuan hamileyim eşim île ablam abla kardeş gibiler bundan şüphem yoktu :KK43: düne kadar... Dün akşam tam uyumak üzereylen eşimin telefonundan birşeye bakıcaktım ki baldız hikayeleri diye erotik sayfaya girilmiş olduğunu gördüm neye uğradığımı şaşırdım sordum yeminler etti ağladı ben bu kadar namussuz değilim ben girmedim dedi inanmak istiyorum ama inanamıyorum güvenim kırıldı kimseye anlatamam kafayı yemek üzereyim bunu nasıl atlatıcam basıl bir çözüm bulucam bilmiyorum delircem korkuyorum bu kadar stresten üzüntüden bebeğime birşey olacak diye çokk korkuyorum bana bi yol gösterin nolur ailem duysa mahvolur annem tansiyon hastası ablam kafayı yer erkek kardeşim kötü şeyler yapar küçük bir yer burası duyulursa biteriz Allahım bana yol göster akıl ver nolur :KK43:

canım evet muhtemelen virüs falan değil eşin aratmış bakmış ama bence sen eşinin ablana karşı başka şüpheli bir hareketini görmediysen öyle şeyler düşünme hemen. her erkek bakar bence, kadın bile bakar. böyle sitelerde birbirinden ilginç saçma sapan başlıklar var merak etmiştir. bak hamilesin Allah korusun kendini düşünmüyosun çocuğunu düşün, ikinci bi şüphelenilecek hareketi yoksa at bunları kafandan

6 aylık ama bu hayatta onun için sadece ben varım çok seviyor biliyorum ablamada gerhangi kötü bi hareketini görmedim bu zamana kadar. Hatta babam olmadığı için aileme çok dahiplik eder. Ama direk baldız hikayyeleri olarak girmiş
Canım hamilesin üzülme ya bebeğini düşün..Hem sakin ol ortada bişey yok ki bakmış olması illa ablana ilgi duydugu anlamına gelmez ki..

Bazen insanlar bazı şeyleri sadece meraktan veya tatmin etmek için yapar.Ben bile bir bayan olarak karşıma öyle başlıklı bir hikaye gelse merak eder okurum sapıklıkla ne alakası var bunun yapmayin gozunuzu seviyim bu kadar kolay harcamayin insanlari.

iyi de konu sahibinin kocası öylesine bakmamış ki daha önce de bakmış kaç kere. yani merakla alakası yok.
ilk olsa anlaşılırdı belki. ama ilk kez bakan da direkt baldız hikayelerinemi girer?

Daha önce de erotik hikayelere bakıyordu demişsiniz. Benim bildiğim kategori şeklinde oluyor onlar. Öyle hikayeler okuyan adam bence kategori ayırt etmez, hepsini okur. Ordan oraya atlarken o hikayeyi de okumuştur. Ablanıza karşı bir şey hissettiğini göstermez bu..
Bende böyle düşünüyorum..

yorumların hepsini okumadım sanırım net geçmişinden bakmışsınız. gmail'den oturum açtığınızda oturum açıkken Google'da yaptığınız bütün aramalar orada görünüyor oturum açıp öyle kalsın girdiyse arama geçmişinden görünür eğer bi yere tıklayıp girdiyse orada görünmüyor :KK64:

iyi de konu sahibinin kocası öylesine bakmamış ki daha önce de bakmış kaç kere. yani merakla alakası yok.
ilk olsa anlaşılırdı belki. ama ilk kez bakan da direkt baldız hikayelerinemi girer?
Tamam varsayalım meraktan değil.Konu sahibinin anlattigina gore esi hep boyle hikayeler okuyor kendini tatmin etmek icin .Ki bence bu gayet normal bir bayan icin de erkek icin de.Insanlar boyle hikayeler okumaktan hoslanabilir.Konu sahibinin esi de baldiz hikayesini acmis okumus diyelim bu kendi baldizina karsi bir sey hissettigi anlamina asla gelmez.Ensest hikaye okusa kendi kiz kardesinden hoslaniyor mu diyecektik? Ya da genc kiz hikayeleri okusa karisini liselo kizlarla aldatiyor mu diyecektik?Her seyi bu kadar abartmayin ya.

Tamam varsayalım meraktan değil.Konu sahibinin anlattigina gore esi hep boyle hikayeler okuyor kendini tatmin etmek icin .Ki bence bu gayet normal bir bayan icin de erkek icin de.Insanlar boyle hikayeler okumaktan hoslanabilir.Konu sahibinin esi de baldiz hikayesini acmis okumus diyelim bu kendi baldizina karsi bir sey hissettigi anlamina asla gelmez.Ensest hikaye okusa kendi kiz kardesinden hoslaniyor mu diyecektik? Ya da genc kiz hikayeleri okusa karisini liselo kizlarla aldatiyor mu diyecektik?Her seyi bu kadar abartmayin ya.

ilgisi yoksa neden baldız hikayesi okusun yahu?
bu kadar saf olamazsınız.
ensest okuyan da kardeşine ilgi duyar evet.

meraktan okuyan ne bileyim normal çift öyküleri okur tutup da baldızı bacıyı karıştırmaz.

endaim endaim esini gözlemle uzun bir sure. Unutmuş gibi yap konuyu ama caktirmadan takip et tavirlarini. Bir anormallik olduğu acikca ortada kim ne derse desin.
Gelip geçici bir meraklami okudu yoksa ilgisi bu yondemi iyice gözlemle. Bu arada da ona fark ettirme.

X