Baldız hikayesiymiş

İyi düşünmeye çalışıyorum hamileyim hormonlardan dolayı eşime yakın olamıyorum ter koktuğunu hissediyorum ve oda hissediyo böyle düşündüğümü. Onu anlamaya çalışıyorum hiçbir erkek haftalarca kardeş kardeş uyumaz mutlaka bakıcak okuycak izliycek hamile olduğum için bunu normal karşılardım fakat baldız hikayeleri olarak görmem bunları düşünmemi engelliyor bu ablama ilgi duyduğunu göstermiyo ama aklından besbelli böyle birşeyi geçirdi aklından. Okurken 1 sn de olsa ablamı düşünmesi düşüdürüyo beni ve kafayı yiyorum dün gece ne ben elime onun telefonunu alsaydım nede bunları görseydim rşime dair bu şüpheden nasıl kurtulacağımı inanın bilmiyorum kukumav kuşu gibi bomboş duvara bakıp duruyorum ben napıcam

İlk mesajından çok daha sağduyulu, mantıklı bir mesaj bu yazdığın.
Çok güzel. Öfkeyle kalkma zararla oturma canım.

Bende kendimi yalnız zannederdim hep :KK66:

Sen yoksa şu buket uzuner in defne kamanı mısın ? :) nedense o karakterle özdeşleştin gözümde.
Yaaaaa ben de bu konuda yalnız hissediyordum kendimi çok güzel kitap değil mi =)

İyi düşünmeye çalışıyorum hamileyim hormonlardan dolayı eşime yakın olamıyorum ter koktuğunu hissediyorum ve oda hissediyo böyle düşündüğümü. Onu anlamaya çalışıyorum hiçbir erkek haftalarca kardeş kardeş uyumaz mutlaka bakıcak okuycak izliycek hamile olduğum için bunu normal karşılardım fakat baldız hikayeleri olarak görmem bunları düşünmemi engelliyor bu ablama ilgi duyduğunu göstermiyo ama aklından besbelli böyle birşeyi geçirdi aklından. Okurken 1 sn de olsa ablamı düşünmesi düşüdürüyo beni ve kafayı yiyorum dün gece ne ben elime onun telefonunu alsaydım nede bunları görseydim rşime dair bu şüpheden nasıl kurtulacağımı inanın bilmiyorum kukumav kuşu gibi bomboş duvara bakıp duruyorum ben napıcam

Yorumlar fazla olduğu için okuyamadım , bir şey sormak istiyorum arama motoruna direkt olarak mı yazmış ? (arma için tıklarsınız altta çıkar otomatik bazen veya arama yerini kaydeden yerler vardır)Yoksa internet geçmişinde mi gördünüz ? (int geçmişinde girilen yerler çıkıyor ya oradan bahsediyorum)
Hani belki siteye girmiştir başlıkları tıklayıp tek tek okumuştur?

evet bu üye bak bir konusunda yazdığı mesaj şu:

"ben tezimden eminim denemek isterseniz özelden eşinizin iletişim bilgilerini gönderin 2 gün içinde sonucu görün :)"

Bunu kim yazmış ki merak ettim. 5 parmağın beşi de bir değil ki.

Yorumlar fazla olduğu için okuyamadım , bir şey sormak istiyorum arama motoruna direkt olarak mı yazmış ? (arma için tıklarsınız altta çıkar otomatik bazen veya arama yerini kaydeden yerler vardır)Yoksa internet geçmişinde mi gördünüz ? (int geçmişinde girilen yerler çıkıyor ya oradan bahsediyorum)
Hani belki siteye girmiştir başlıkları tıklayıp tek tek okumuştur?
Arama çubuğunda burçlar yazacaktım b harfine basınca girilen site daha koyu olur buda böyleydi yani bile isteye girilmiş bir site s.. Hikayelerinde bu başlığa rastlamamış. Eşim akıllı telefon gibi son teknolojiden pek anlamaz bu yüzden silmeyi bilmiyor bense gayet iyi anlıyorum

evet bu üye bak bir konusunda yazdığı mesaj şu:

"ben tezimden eminim denemek isterseniz özelden eşinizin iletişim bilgilerini gönderin 2 gün içinde sonucu görün :)"

Hatırladım şimdi. Aynı kişiyse, kızkardeşinden, erkeklerden, başörtülü hanımlardan ve yurtdışında okuyanlardan hoşlanmıyordu galiba. AIESEC'i orji sanıyordu filan.

ben ablanı düşündüğünü sanmıyorum hikaye okumak için okumuştur sadece. hamilesin çok hassassın buna yor, gözünle gördüğün bişey yoksa ona bakarak yargılama eşini.

Başörtülü detected.
(Dediğine şahit oldum daha evvel.)

Sibel detected benim için.
Zamanında beni de test etmek istediydi :rolleyes:

Korkuyor/saf oldum teklifini kabul etmeyince, cevabımı hakarete kaymadan nasıl verebilirdim, başımdan savabilirim bilmiyorum tabi, karşımda tam teşekküllü erkek niyet okuyucusu vardı :KK43: Üstelik bir de kadın, anlayamazsınız.

bensibelim2 diye bir üye.. bence de öyle ama bu üye inatla bu tarz şeyleri savunuyor

Genelde aldatılan ya da aldatan kadınlar , her kadının aldatılacağını zannederler :110:
Kendinde hoşuna gitmeyen şeyi herkeste varmış gibi savunarak içinde ki çatışmayı yok etmeye çalışırlar.
Hatta bir teori vardır. Yansıtma olarak geçer. Psikolog hanımlarımız varsa onlar daha iyi bilirler :)

Ya tamam öyle bi siteye girmiş olması doğru değil ama bu eşinizin sizin ablanıza ilgi duyduğu anlamına gelmez ki yani :eek:

bugüne kadar benim telefonumdan kimse internete girmedi.yada ben acil bir durumda birinin telefonundan internete bakacak olsam erotik sayfalara bakmam

hep öyle olur zaten ben girmedim derler.durum çok kötü ablanızla her bir araya gelişinizde aklınıza gelecek allah sabır versin.çözüm ise yok.

Ne olduysa bihterle behlülden sonra oldu yeminle, insanın iç dünyasında ne kadar pislik varsa gün yüzüne çıkarttı bu tarz diziler... bu arada baldızına karşı bir şeyler hissettiğini sanmıyorum, erkeklerin hayvani duyguları var anlamak mümkün değil...

aynen işte bu üye o üye...
dedektiflik ruhunda var tebrik ederim arkadaşım:KK19:

yani bir kez ben de ensest hikayesi okumustum igrencti ama merak ettim okudum. simdi ben ensest mi dusunuyorum. hemen hikayeyle yargilamak olmaz.
ama hic baska sey okumayip google a falan baldiz hikayesi yazdiysa biraz riskli tabii.

X