Balayı yapamadınız ama yapmak istiyorsunuz, yurt dışı balayı tavsiyeleriniz?

Nitafeve

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2010
185
8
Düşünün ki, iş vs, her şey üst üste geldi ve balayı yapamadınız. Ki bu ben oluyorum:KK43: Bir buçuk yıllık evliyim ve yaz ya da kış için hiç fark etmez ama artık balayı yapmak istiyorum, tavsiyelerinize ihtiyacım var... Yurt içi bir yer düşünmüyorum, eğer yurt dışında deneyimlemiş arkadaşlarımız varsa tavsiyelerini bekleyeceğim. Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
yunan adalarından santorini veya mykonos olabilir. Biz mykonos ta yaptık balayımızı...çok güzeldi. İnsanlar çok rahat ve keyifli. Genellikle fransa, ispanya ve italyan turistler geliyor adaya. Yani rus ve almanın olmadığı her tatil iyidir derim ben:) Plajları tertemiz ve denizi şimdiye kadar gördüğüm en temiz,güzel deniz...ada da çılgın eğlence hayatı da var, dinlenmek de var, deniz, güneş, akşam üstü drinkleri de var...Yalnız tek bir adada uzun kalmayın derim 3 gece yeterli, fazlası bayıyor...Santoriniye gitmedim umarım bu yaz gideceğiz...orada da bir arkadaşım gitti balayına bayılmışlardı...Hatta 3 gece mykonos 2 gece santorini falan yapabilirsiniz.

Mykonos a gidecek olan olursa mutlaka merkezde kalsın ve atv, scooter falan kiralayın, 5 yıldızlı herşey dahil otel beklemeyin...merkezdeki en ucuz butik otelde kalsanız bile balayı çifti olduğunuzu belirtirseniz deniz manzaralı balkonlu odanız olup tertemiz odalarda kalabilirsiniz. Adada yemek içmek plaj girişleri pahalı olduğu için, kalacak yere en az parayı ödemek akıllıca olur. Yine de biz 5 gün kaldık, yol masrafıyla sanırsam 5-6000 tlye geldi toplam balayımız...yememizden içmemizden de kısmadık

X