balayı sorunsalı

dönünce balayının nasıl geçtiğini yaz olur mu zira sen anlatınca merak ettim ben de:)) belki ilerde lazım olur :)

büyük bir zevkle :) netten araştırdıkça daha da aşık olduğum bir yer oldu Sharm El Shekih...Oteller de hem lüks hem de çok uygun fiyatlı, deniz desen şahane...Su altı dalış merakı olanlar için ideal bir yer zaten adeta cennet Kızıldenizin muhteşem koyları...Her ne kadar eşim ben dalmam dese de o zaman onu ikna edeceğimi umuyorum :=) detaylarıyla yazarım artık.

Yılda en az dört farklı ülkeye gidiyoruz sana tavsiyem gitmek istediğin ülkeyi belirle uygun biletini al sonra blogları incele merkezi neresi yada havaalanından otele geçiş nasıl neresinde konaklanmalı not aldaha sonra booking tripadvisor agoda gibi sitelerden yorumlarıda inceleyerek otel ayarla en son olarak küçük bi tavsiye daha citymaps2go uygulamasını telefonuna indir gittiğin ülkede internet olmadan şehrin Haritası GPRS ile nerede olduğun nerde ne yenir neresi gezilir gösteriyor otelinizde gitmeden işaretlerseniz sorun yaşamazsınız...

inş sana da nasip olur canım. dün bütün gün su altı dalış videolarını balıkları izledim durdum

İnşallah yaa :))) Gerçi benim balayı hayalim Dubai ama, Sharmel Sheikh'de olsa yok demem yani Döndüğünde nasıl geçtiğini yazarsan sevinirizz :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…