Balayi icin yardimmmm !!!!!

Sevdigim66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
74
1
Kizlar agustosun sonunda nasip olursa balayina gitmeyi dusunuyoruz ama hala neresi olacagina karar veremedik Antalyada bildiginiz balayi icin uygun temiz guzel bir otel varmi? arastiriyorum ama fiyatlar cok pahali bildiginiz uygun ve guzel otel varsa paylasabilirmisiniz?

Karar vermek çok zor gerçekten..
Ben de çok araştırmıştım insan ne yapacağını şaşırıyor..
Biz belekte cornelia deluxe otele gitmiştik çok güzeldi denizi havuzu ortamı yemekleri falan...
Bununla ilgili konu açmışlığım da vardır yani
Oteller genelde pahalı oluyor ama işte bir kere gidiliyor ve o para veriliyor..

otel ismiden çok dikkat edebileceklerinizi yazayım, en azında biz bunlara dikkat ediyoruz;
1. tek bay almamaları (kimisi kabul ediyor) tabi ki insanlar sapık değil ama, yanında bir bayan olduğu zaman rahatsız edici bakışlar, hareketler yapamıyor yapmaya niyeti olanlar.
2. yabancı ağırlıklı müşterisi olması (kim ne derse desin, yabancılar bizden kat be kat medeni, üstsüz güneşlenen yatan olsa bile dikmiyorlar insana gözünü, ben üstsüz yüzüp güneşlenmediğim için, hiç rahatsız etmiyorlar.
3. arayıp musluktan akan su nasıl onu muhakkak sorun, maalesef başımıza geldi, tuzlu akıyordu suları. denizden çıkıyorsun tuzlusun, duş alıyorsun yine tuzlu suyla, rezalet.
antalyadaki adam&eve için çok romantik bir yer diyorlar, kısmet olmadı henüz. oraya bakabilirsiniz şimdi aklıma geldi.

biz de her sene antalya tarafına gidiyoruz alanyada çok güzel otellere gittik bizi her sene anı tur yolluyor bize birkaç otel öneriyor bizde birini seçip gidiyoruz mutlaka erken rezervasyon yaptırıyoruz clup nena .granada delux royal atlantis bu biraz sadeydi diğerlerine göre granadayı şiddetle öneririm ..bu sene de bodrum yasmin deyiz

biz side royal atlantis e gitmiştik balayında
çok rahat ettik
yemeklerinin tadı hala damağımızda :))
ve çalışanları okadar iyiki
inan yemekte bişey istemeye çekinioduk herkes pervane oluodu
ama ağustostaki fiyatı biras pahalı (
istersen fiyat aralığı belirt ona göre yazsın kızlar
hayırlı olsun şimdiden

Bizim de düğünümüz eylülde olacak balayı için spice hotel belek'i seçtik baya memnun olan vardı okuduğum yorumlarda,erken rezervasyondan yararlanırsanız daha uygun olur yaz yaklaştıkça fiyatlar artıyor çünkü

canım alanyada hotel long beach gerçekten güzel bir otel. balayında oradaydık ets turla gittik hem turdan hem otelden çok memnun kaldık. 3tane havuzu var 1i deniz suyuyla dolu. denize 0. çok çeşit yemek var hepsi taze. odalar her gün temizleniyor. kasa mevcut. küvet var su gayet iyi. her gün aktiviteler var akşamları sıkılmıyorsun. biz çok eğlenmiştik :) Allah izin verirde bebeğimiz olursa hep birlikte gideceğiz :) bi araştır istersen. ha birde eleştirilerde çok yabancı var falan diyo emin ol kimse kimseyi rahatsız etmiyor üstsüz dolaşanda yok :) herkes güleryüzlü bir sürü arkadaş edindik. tavsiye ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…