balayı için ne kadar para gerekir?

divine_time

Evli Ve Mutlu :)
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2007
2.958
4
40
balayı yapmış arkadaşlar genel olarak ne kadar harcama yaptınız (herşey dahil olarak)
biz hazırlık aşamasında olanlar için ortalama bir bütçe ayırmamız için bize yardımcı olun
biz yurtiçi bir balayı düşünüyoruz ve maximum 7 gün

canim sana ne kadar yardimci olur bilmiyorum ama biz 4 sene once antalyada side ye ultra hersey dahil bir otele balayina gittik ucak biletlerimiz dahil 5 gece kaldik 1.200 lira verdik tabi bu senin butcenle ilgili birsey umarim hersey gonlunce olur

Canım otele göre değiştiğini biliyorsun

Mesela bu mevsimlerde fiyatlar daha düşüktür

Ultra her şey dahil olan bir otelde 1500-2000 tl arasında rahatça kalırsınız

Mesela ben 20 temmuz da balayına çıkmıştım herşey dahil ve muhafazakar bir otel seçmiştim.ızmir -Karaburunda Club Asya Hotel diye 1,125. 00 TL ( balayı çiftleri için kampanya vardı )

değerli forum arkadaşımbilmiyorumkismile clup asya da kaldığını yazmışsın biz de oraya gitmeyi düşünüyoruz ama tereddütte kaldık nasıl olduğuyla ilgili bilgi verebilir misinbilmiyorumkismile

ben de yazın evlenicem. nişanlım güral sapanca otelinde yer ayırttı. executive senior sutitte geceliği 700 lira. biraz pahalı galiba:KK43:(

aa canım yeni gördüm. kaya artemis ciden memnun kalırsın çok sevdik biz. inanılmaz temiz yemekelri çok güzel, kumarhaneye gitmezseniz paarda harcamazsınız. balayı için mükemmel sakin ve mistik hoş bir yer. eşim diyor bu yıl da oaraya gidelim :)): türkiyedeki otellerden daha ucuz ve harika. anlaşacağını turda önemli bizi. tur uçak biletlerimizide aldı biz hiçbişey yapmadık havaalanından da adılar otele bıraktılar otelden alıp havaalnına bıraktılar. herşey dahil 2000 ödedik.

kıbrıs daha uygunmuş gerçekten, düşünseymişiz keşke biz de geçen sene evlendik. antalya limak lara 2200tl, 5 gün ultra her şey dahil. mükemmel bir balayı odası. ama havaalanına gidiş geliş taksiyle yaptık tabi ki, bir uçak masrafı 500 tl daha harcandı otel dışında. ama çok güzeldi:KK69:

ekimde baya uyguna kalmıştık 5 gece 900 lira yolla b,rl,kte toplam 1100 lira idi.
sezonda evlenecekseniz 5 yıldızlıda 5 gece 1300 1400 tutabilir yol hariç...

aa canım yeni gördüm. kaya artemis ciden memnun kalırsın çok sevdik biz. inanılmaz temiz yemekelri çok güzel, kumarhaneye gitmezseniz paarda harcamazsınız. balayı için mükemmel sakin ve mistik hoş bir yer. eşim diyor bu yıl da oaraya gidelim :)): türkiyedeki otellerden daha ucuz ve harika. anlaşacağını turda önemli bizi. tur uçak biletlerimizide aldı biz hiçbişey yapmadık havaalanından da adılar otele bıraktılar otelden alıp havaalnına bıraktılar. herşey dahil 2000 ödedik.

iyimiş gerçekten. gerçi eylülde bu fiyata, temmuzda baya bi fark olur sanırım. ama int ten bi bakayım fiyatlar ne alemde umarım çok uçmamıştır:KK50:

kumarhane kimmm biz kiimmm :KK34: biz gidecek parayı bulalım daa :))

X