Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

geçen yine benim kıyafet alma maceram birşey giydim ayy dedim bu beni çok kilolu gösterdi
önceden tanıdığım samimiyetimiz olmayan bibayanda aynı mağazada
ne dese beğenirsin.. kilolu göstermiyor olanı gösteriyor
sen çocuktan sonra veremedin kiloyu
bende dedim sana öyle geliyor
yan çizgili her zaman kilolu gösterir.. olandan fazlasını
sinir etti beni manyakkkkk
topu topu 164 boyum 60 kilom var yaa çok mu kiloluyum kızlar beeee

sanırım bu topik bana da uyuyor:)
topuklu ayakkabı hiç giyemem.
çokk nadir o da yanımda eşim olmak şartıyla
elimi tutmazsa her an düşme ihtimalim vardır:)
hep fön çekmek istemişimdir amaaa hiç uğraşamam kiii mirmirmirmir
manikürmüş pedikürmüş onlar hiç yok zaten.
ama kıyafetime makyajıma fönlü olmasa da saçıma dikkat ederim.
hep de pasaklı değilim yani:)

yok canım yaaa millet abartıyor işte. önceden zayıfsan biraz daha göze batıyor. ben önceden 49 kiloydum ama hep şişmanlamak isterdim olmuyordu. şimdi 62 kiloyum tabi 52-55 olmayı istiyorum tam kıvamında olayım diye ama bende göbek kaldı sezeryandan dolayı .. o kadın laf sokmak maksatlı demiş ne üstüne vazifeyse klava:
çok zayıf oluncada kıyafet bulunmuyo. ben eskiden 34 giyerdim uymazdı hiç bişey şimdi 40-42 bi 38 ineyim bişiycik istemem hihoyyyt

bakımlı saılırsın yani... bize tüyo versene yafrim :jeyyar::jeyyar:

deli etti beni çatlak kiremit klava:
tabi o beni bekarken biliyor 49-50 kiloydum şimdi oldum dana 60 kiloyum
ben evlendiğimde 52 civarlarındaydım
sonrahemen hamile kaldım sonra bebişimi 4 aylıkken kaybettim 58 kiloya çıkmıştım 4 ayda 6 kilo civarında almıştım delikafaduldensonra 2 kilo verdim 56 kiloyla yeniden hamile kaldım sonra efendim 21 kilo alarak 77 kiloyla doğurdum.. bi sene sonra 60 kiloyum.. :teytey:

niye benim topicime gelmiyorsunuzzz
niye beni sevmiyorsunuzzz
diğer topicler çare olamadııııı
pasaklı kızlar arayıp sormadıııı

delikafadulden sıyırdım kafayı kimsesizlikten :teytey:

:sm_cool:
:sm_cool::sm_cool:
:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
:sm_cool::sm_cool:
:sm_cool:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:vah garibim vaaahhhh
hem pasaklı hemde kafayı sıyırmışşşş vah vah çok zülüyorum derya senin haline ben
yani ne olacak snein bu halin pasaklı pasaklı dolaşıyon üstüne bid eböle kendi kendine oynamalar falan dur bende sana eşilk edeyim bari yalnız kalma bari.delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

şekerüm sana tavsiyeee
ben netten birkaç satış sitesinden şöle kıyafet beğeniyorum
ona benzer bişey bulursam dışardada alıyorum yada direk siteden sipariş veriyorumm
hem böle bakması daha zevkli oluyo oturduğun yerden, tembelliğinde hat safhasındayım yaniii
gg ye bak orda ne güsel elbisler etekler falan olyo

kuzum gg google ise baktım oraa.. bakmakla olmuyorki.. şöyle aradaresim koysan diyorum. birde bi ikimiz kaldık sanırsam
bizden pasaklısı yokk :roflol::roflol::roflol:

pasaklı deyince kaçışıyorlar yafff
bakımsız diyelim biz buna...
baksana pasaklı masaklı deyince kimse kalmadı ortalıkta:roflol:

şekercim gg google mi pasaklı cahil :))) link vermek yasak ama gitti gidi.. demek istemiş arkadaş.. madem tembellik burdaki 2. el bölümünede bakabilirsin. kullanılmamış güzel seyler oluyor

gg pardon yaa. ne bilim
insanın o tasta tarağı olmayıncaa
kendi tasındaki tarağa bakıyor
teşekkür ederim ayrıcana
pek bi cahil gördüm kendimi

bende pasaklıyım noolmuşhihoyyyt
ama akşam kocacığım gelmeden biraz kendimi toparlamaya çalışıyorum
valla kendime vakit ayırmaya kalksam
ya adam aç kalır
ya ev çöpev olur
yada ben uykusuz kalırım

pasaklıyım,dağınıkım,bakımsızım
MUTLUYUUUUUMMM

işte tam bana göre bi topik.
bende pasaklıyıımhiç bakamıyorum kendime.ne kadar bakmak istesemde...

:)) valla makyaj malzemelerını yanında taısırsın yapmazsın ama unutursanda yapacagın gelır :))) iyi alısverısler dilerim ,yarın yazarsın aldıgın cicilerinii opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
aaa annen ayıp edıo şekerim , öz annenmı diyor bülee... :1shok: belki senı gaza getırmek için diyordur kıss.. ascık ıcınde bişiler kımıldasın gibilerine ;-) enıstenın işine geloorr anladıgım kadarıylaa :1closedeyes: senı tesvik edecegine neler dıoo kıss.. valla benımkısı benden suslu yalan değil.. kaslarını filan alıyr ortasını felan.. 6ayda bitirio o kremı ben 2yılda :)) masallah bana çok tasarrufluyum :roflol: :roflol: :roflol:

Selam bende bakımsızım dır daha doĞrusu sadeyİmdİr. Mesela İŞe gelİrken fÖn Çektİrİrİm ÖĞlen toplarım sıkılırım ama temzİmdİr sade ve gÜzel İŞte:))))
hoşgeldın canım aramızaaa a.s.
aaaa kımlerı goruyom burdaaaaaaaa :1shok: hihoyyyt tek ben diilmişim eyi eyi.. teselli ediom kendımı bak delikafadulden hoşgeldın kuzummm opuyorumnanaktan
niye benim topicime gelmiyorsunuzzz
niye beni sevmiyorsunuzzz
diğer topicler çare olamadııııı
pasaklı kızlar arayıp sormadıııı
heheh süperr kafiyee yawss zemuszemus zemuszemus şairane gordum senii deniss ;-) :jeyyar:
hoşgeldın canım aramıza a.s. a.s.
işte tam bana göre bi topik.
bende pasaklıyıımhiç bakamıyorum kendime.ne kadar bakmak istesemde...
hoşgeldınnn canımmm a.s. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…