Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

kızlar sıze bır ornek vermek ıstıyorum benım kokoş annemle ılgılı sadece pazar evde hafta ıçıde ışe 6 da kalkıyor 7.5 otobusune bınıyor o 1.5 saat ıçınde banyo fon makyaj gıyım ve bekım kremlerı hıç usenmıyor evede 8 de gelıyor akşam fakat hep bakımlı ve susludur ışıde çok yorucu duşunun bıtkın gelıyor eve ınsallah bıgun onun gıbı olurum bende

gercı bende hıç usenmem gece banyo yaparsam fönumu cekerım hatta a dan z ye makyajımıda yaparım

hehehehe bakma sen adımın pasaklı olduuuna
dağınıklığımın dışında pek bi pasaklılığım yuktuuur

napalım geleni öpüoooss kaçan kurtuluooo

hem dağınığımdır hem pasaklı :roflol::roflol::roflol:

canım annene söylermisin arada girip bizi motive etsin :sm_cool:

bak gari yine ben kalıdm bi pasaklıııı

gıızz dağınık tanrıcaaa accuk derle topla bakem beni...

nasıl olcek bu işler böylee

bu değişim yok artık....vay bee:uhm:sanki bir tarafını mahsus çirkinleştirmişler gibi abartı var...
ya ben kızım büyüyünce bakımlı olacağım diye kendimi kandırıyorum birazda...
öncelikle dolabımı bir gözden geçirmem lazım...siz modası geçti deyipte kıyafetleriniz atanlardan mısınız? napıyorsunuz kızlar modası geçenleri?

merhaba hanımlar, bende katılabılırmıyım ?
bende ne zaman krem sursem yuzume diyorum bundan sonra hergun krem surcem bakımlı olcam amaaa nerdeeee unutuyorummm.. bazen carsıya cıkarken bile yuzume krem surmeyı unutuyorum :)))
ne olacak benım bu halim bilmiyorum,eşim iyi beyenmıs benı kokoş arkadaslarımın arasından :)))

ya kızlar benim kızım yaşını bir hafta geçti halen yürümüyo yaaa....
içinde istekte yok yürütmeye çalışıyorum oturuyo yere....
ne alaka bu topice ama çok canımı sıktıııısenağlama

bakın makyaj insanı nasılda değiştiriyor. delikafadulden

waybee makyajla nasıda güzel olmus hatun :1rolleyes:
makyajın püf noktalarınıda ogrenmek lazım tabee ama bu istek olmadıktan sonra ögresek ne olurkı :mymeka: :mymeka:

öncelikle dolabımı bir gözden geçirmem lazım...siz modası geçti deyipte kıyafetleriniz atanlardan mısınız? napıyorsunuz kızlar modası geçenleri?
bende modası gecmıslerı eger gece yatakta giyebılecegım seylerse pijama yapıyorum acıkcası..
bide 7ay boyunca gıymıyorsam dolabımdan çıkartıyorum giyilebilecek durumdaysa ihtiyacı olanlara vermek uzere ayırıyorum..
yok giyilcek bi tarafı kalmadıysa kuması iyice ezıldıyse (kızmayın ,pintide demeyın lutfen) yer bezi ,toz bezi yada özellıkle beyaz olanları tek sefer için halıları sılıp öle cöpe atıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

uzme tatlı canını bakem kımı cocuğun kemık olusmu gec oluyormus kımısınınkı erken..
benım kardesım 3yasında yurudu (ascık tembellıkte var tabe ,hazır tasıyanı bulmus yurumedi )
bende 7aylıkken yurumusum yani , değişiyor kısıden kısıye ..
yada ascık gel anneye gel de hadi addaya gidelim de belkı ozaman isteklı olur ;-)
ama dediigm gibi kemık gelısmı tam olmamıstır yanı daha kemıklerı yumusaktır yerimseniben a.s

ay kız nerde annem susunden vakıt bulupta buraya gırıcek anca ruyamda belkı.

ben oraya gıdınce bana bıle kızıyor o kaslarının halı ne yok aldırmamışım neymış çıkan bıyıklarımı görmuyormuşum hanı dış fırcam nerdemış vs bırsuru dır dır dınlıyorum.gecelık getırmedım yanımda aılemın yanına gıdınce gıtmış bana gecelık almış gelmış

bakın makyaj insanı nasılda değiştiriyor. delikafadulden

biri banada bi el atsın yaa...

modası geçenleri bilmem de daha dün bana olmayanları bi torba ayırdım. kızkardeşim kullanır arzu ederse.. istemediklerini ihtiyacı olanlar aveririz.. eşimn olmayanlarıda ayırdım ihtiyacı olmayanlara veriyoruz.. atmam yani.. bazen çöpten uzağa torbanın içinde güzelce korum... ihtiyacı olan alsın diye..

katılabilirsin tabi canım... ben bekarken iyiydimde evlendikten sonra salıverdim
benim eltüm yatağa bile kokoş girer.. ipek gecelikler. süslenmeler...

olsun canım üzülme sen.. kimi kimine göre değişir. sağlığı yerinde olsun...:teselli:

ne güzel.. ay ananne anlat seni çok merak ediyorlar de...

işde yok kızlar bugün
zaten pasaklıyım da
kendimi çok kötü hissediyorum bi ağlamaya başlarsam
yüzüm gözüm şiişerne kadar ağlıcam.
kimsede yok zati topicde

işde yok kızlar bugün
zaten pasaklıyım da
kendimi çok kötü hissediyorum bi ağlamaya başlarsam
yüzüm gözüm şiişerne kadar ağlıcam.
kimsede yok zati topicde

cnm kendıne çok buyuk bı haksızlık edıyorsun topla kendı gec a ynanın karsısına hadı azcık suslen bakalım

cnm kendıne çok buyuk bı haksızlık edıyorsun topla kendı gec a ynanın karsısına hadı azcık suslen bakalım

süslensem ne fayda kedi kuyruğu kadar saçım yok inatla bağlamışım. sıcakta çekilmiyor.. bune perhiz bune lahana turşusu olmayalımsonra delikafadulden
sibel cim.. benim bu sıkıntı geçmez.. tipik iş veren fonksiyon tuşu.. çıkarıp atılmıyor
bende çalışırken aammann iş olmasa da akşama kadar otursak diyordum...
şimdi iş olsada akşama kaar oturmadan çalışsak diyorum :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

evet hatunlar.. kendime birşeyler bakmaya çıkıyorum...
bi bakimalıncak birşeyler varmı
herkese iyi akşamlar..

kaldım yine kendi başıma....

bakımlı olmak isteyipte olamayan hatunlar nerdesiniz yaff...
ben dün çıktıktan sonra akşam 9 a kadar çarşıda fink attım
bitane giyecek birşey bulamadım.
bu insanlar nasıl kıyafet türetiyorlar, üretiyorlar anlamadım gitti
gitmediğim avm, gitmediğim mağaza kalmadı
şansımı butiklerde arıcamm yeni bir sefere...

aslında çok sey var ama bazen bende bulamam yada pahalı gelir parasına kıyamam o kadar para vermeye... bende mağazadan pek kıyafet uydurup alamayanlardanım

derya cım nasıl bişey arıyorsun? bulamıyorum derken neyi kastediyorsun?
bende istanbul a geçince bakacağım birşeyler kafamda var bişeyler...
ya bende beğenerek alırım eve gelirim bunu niye aldım bissürü de para verdimm. keşke almasaydım felan filan olurum...

bu uyduramama kombine edememe sorunu bende de var maalesef..millet onu buna takıştırır bunu sürüştürür bin türlü şey üretir...bende dolabı açıp giyecek şeyim yok derim hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…