Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

kısslarr bugun kendıme ( bu arada iyi aksamlar :KK70:D ) 2 caprili picana takım ile 1 denede şortlu picana takım aldım çok cici desenleri :)) bide kenarları dantelli siyah ve beyaz taytlar aldım..
bakam bunları aldım ammaaaa giyebilcemmı aceebaa :))

birde kısslarr aklıma geldi bundan sonra evde kendımıze bakım olarak napıyorsak gunluk olarak yazalım mı ? yada ne gıydıysek yazalım mı?
bakımlı olmak için bir adım atmıs oluruz boylece ;-) ;-) a.s.

güle güle kullan bacım cok almışsın 3 tene picana takımı. 1 tane alcen ömürlük giycen. bakım yapamıyorum ki bakımsızım ben

ne bilem 3tene almısım pere dürttü kesın benı :)))
bende yapmıyomkı kıss her gun dıyorum yataktan kalkınca bugun yapıcam ama nerde usengecım ass :))
kremde sursek yazalım ? cunku ben krem surmuyorm :)) belkım bu vesileyle surerım yuzume :)) gaza getireyım kendımı :roflol: :roflol:

enee bi üşengeç de ben. kaykılın az :)

Hanımlar ne oluyor allah aşkına azıcık sirkelenin toparlanın,olmuyor böyle valla.Akşamları kuzu uyudukdan sonra kendimi bakıma alırım maskelerimi yaparım yağlarımı sürerim topuklarıma kadar.
Ben katiyen makyajsız çıkmam dışarı.çook çook geç kalırsam işe,malzemelerimi yanıma alır öyle gelirim işe.
Bugünkü halim keten buruşuk turkuaz mavisi azkılı bluz içine beyaz askılı bluz, turkuaz takılarım.
mavi kotum beyaz sporlarım ve ona uygun göz makyajımlayım. Ellerimi hiç söylemiyorum her zaman oje vardır. ya kırmızı yada 319 :).
Salamayın kendini kızlar valla bende söylemsi.Anladınız siz onu.

kna.jpg

nikahv.jpg

Belki şevke gelirsiniz :)

Son düzenleme:

hemen anlatıyorum bebişim
yataktan fırlanır mirmirmirmir wc ye gidip yüz yıkanır. saç öylesine tokayla toplatılır
üstüne birşeyler geçirşitirilr kaydirigubbakcemile3 sonra vınnnnn:eek:

çocuklu birini yani beni anlatıyorum alkisalkisalkis
yataktan fırlanır..
kıza mama yapılır o mamasını yerken acil buhar ilaçları hazırlanır
. nebulazitörle ilaçla buhar verilir
altı değiştirilir kızla oynaşarak :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
üstü değiştirilir.. koca kapıda hadi hadi demektedir kötükedihüso
al kızı denir hemen bi kot bi tişört sokuşturulur..
kız babanneye konulur..
ko ca geç kaldık diye homurdanırken aynada bi yüze bakılır :1shok::1shok::1shok:
saç baş anca dükkanda toplanır...
nerde fön -ki ben fön çekemem- nerde makyaj... pehhh kafamçokkarıştı

Ben evli olduğumda bebeğin giydirilmesi falan babaya devrederim kendimde rahatlıkla hazırlanırım:roflol::roflol:
Şaka bi yana da yani 10 dk da hazırlanmak için evlenip bebiş mi yapmam lazım ayy halimi hiç düşünemiyorum çok komik olurdu walla.
Ben kendimle ilgilenmekten bebeğe bakamam :roflol:
Yani en iyisi evlenmeyip bebek yapmamakkafamçokkarıştı

Hanımlar ne oluyor allah aşkına azıcık sirkelenin toparlanın,olmuyor böyle valla.Akşamları kuzu uyudukdan sonra kendimi bakıma alırım maskelerimi yaparım yağlarımı sürerim topuklarıma kadar.
Ben katiyen makyajsız çıkmam dışarı.çook çook geç kalırsam işe,malzemelerimi yanıma alır öyle gelirim işe.
Bugünkü halim keten buruşuk turkuaz mavisi azkılı bluz içine beyaz askılı bluz, turkuaz takılarım.
mavi kotum beyaz sporlarım ve ona uygun göz makyajımlayım. Ellerimi hiç söylemiyorum her zaman oje vardır. ya kırmızı yada 319 :).

Ayy aynı ben işe geç kalırdım sürekli makyaj yapmaktan illaki birşeyler sürüp dışarı öyle çıkacamkaydirigubbakcemile3
Tuttum senii:jeyyar:

evet bende makyajsız çıkamam dışarı cünküm rengim soluk başlıyo millet hastamısın muhabbetine. daha öncede yazdığım gibim sabah yüzümü yıkar yıkamaz saçıma şekil verip makyajımı yapıyorum zaten 5 dk mı alıyor. belki bizim kuzular biraz büyüse rahatlıcaz ama sürekli pacana yapısan bir ciyaklama makinesi olunca uyusada bende uyusam diye bakıyorum.
diğer açıdan bakarsak zaten kendini salsanda kendine baksanda adamın gözü dışardaysa ne etsen nafile :))

Yaa kızlar size birşey diyecem şimdi bazılarına göre saçı boyalı makyajlı ne bilim ojeli olanlar illaki bakımlı mı oluyo ben çok gördüm saçı sarı makyajlı ama pis ya ne bilim bakımlı demek temiz olmaktır bence öyle değil mi yaa ne diyorsunuz.
Dışardan bakıldığında bakımlı gözüküyo tırnağın içi pis ter kokuyo yada bazı şeyler v.s:nazar:

ayy evet katılıyorum sana .. boyalı , boyasız farketmez sarı dişli, ter kokulu kadın hiç çekilmiyor... -tatlicadiarzu-
ama sanırım bu drydenis öyle birisi :smiley-cool: pasaklıyım diyo anacım kendi ağzıyla.. :tomato:

ayy evet katılıyorum sana .. boyalı , boyasız farketmez sarı dişli, ter kokulu kadın hiç çekilmiyor... -tatlicadiarzu-
ama sanırım bu drydenis öyle birisi :smiley-cool: pasaklıyım diyo anacım kendi ağzıyla.. :tomato:

Yani dimi ama zannetmiyom yaa denisin öyle olduğunuopuyorumnanaktan
Nerdesin kıss denissss topiğine gellll ev sahipliği heç yapmıyooonnnkaydirigubbakcemile3

yok o gündüz elinde tencere tava vura vura topiğe üye topluyor. hihoyyyt bilmiyoki buranın üyeleri gece dökülür zemuszemus

Günaydın.
Bu sabah saçıma tarak bile vurmadan oğlanı alıp çıktım yola.
oluş kreşte.
işe geldim ve kremlerimi yanıma aldım gidem wc de sürem şunları.
zemuszemus

Yaa kızlar size birşey diyecem şimdi bazılarına göre saçı boyalı makyajlı ne bilim ojeli olanlar illaki bakımlı mı oluyo ben çok gördüm saçı sarı makyajlı ama pis ya ne bilim bakımlı demek temiz olmaktır bence öyle değil mi yaa ne diyorsunuz.
Dışardan bakıldığında bakımlı gözüküyo tırnağın içi pis ter kokuyo yada bazı şeyler v.s:nazar:

Tabiki hayır yazdığına kesinlikle katılıyorum,
Bakımlı olmanın en başlıca kuralı temizlikten geçiyor, istediğin kadar boya sür güzel giyin
ellerin pis tenin pisse hiç bir işe yaramaz.

kaydirigubbakcemile5

ay kızlarçok mutlu oldum sevindirik oldum sizleri görünce...hihoyyythihoyyyt
kusura bakmayın yaa alışveriş yapcam diye erken çıkıyorum kaç gündür
aldığım birşey yok.. dün iki tane kot aldım.. benim alacağım anca bu olur delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
birde kızın ilaçları vardı ecz. gelecekti.. kapanmadan alayım diye erken kaçtım..
benim tükkandaki pc bozuldu evdeki laptop kılıklı şeyi getirdim. getirip götürmesine üşeniyorum birde evde internet yok zaten. evde durmadığımız için gerek olmuyor
bi başka konu benim herif buralarda fink attığımı bilmiyor..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bugün kot giydim herzamanki gibi
mor tişört üm var birde bugün aştım kendimi saçlarım öylesine toplu spor olduğu için
lila ve mor kalemden oluşan bi kombinasyon yapıp rimel sürdümmm

he yafrimmm beni nasıl hayal edersiniz bilemem.. emme resümlerimi gördünüzmü bilmem... bi tane resmim var hiç makyajsız kuzumla.. koyim de bakın alıntı yapmak yok ama çizerim sizi - reple ona göre ...

Yani dimi ama zannetmiyom yaa denisin öyle olduğunuopuyorumnanaktan
Nerdesin kıss denissss topiğine gellll ev sahipliği heç yapmıyooonnnkaydirigubbakcemile3
bebişim ya evde yokki net napimmm sen fahri ev sahipliği yaparsın benim yerime be yaa olmamı opuyorumnanaktan

yok o gündüz elinde tencere tava vura vura topiğe üye topluyor. hihoyyyt bilmiyoki buranın üyeleri gece dökülür zemuszemus
arzucooommm napim yafrimmm kociş keser beni kız burlarda görse sosito

Günaydın.
Bu sabah saçıma tarak bile vurmadan oğlanı alıp çıktım yola.
oluş kreşte.
işe geldim ve kremlerimi yanıma aldım gidem wc de sürem şunları.
zemuszemus
günaydın canımmmm.. olsun bakalım ben kaç senedir tarak vurmuyorum saçıma bir bilsen..kaydirigubbakcemile3

kısslarr bugun kendıme ( bu arada iyi aksamlar :KK70:D ) 2 caprili picana takım ile 1 denede şortlu picana takım aldım çok cici desenleri :)) bide kenarları dantelli siyah ve beyaz taytlar aldım..
bakam bunları aldım ammaaaa giyebilcemmı aceebaa :))

birde kısslarr aklıma geldi bundan sonra evde kendımıze bakım olarak napıyorsak gunluk olarak yazalım mı ? yada ne gıydıysek yazalım mı?
bakımlı olmak için bir adım atmıs oluruz boylece ;-) ;-) a.s.
bana uyar tatlım. cicislerini güle güle kullan... Şeniz
enee bi üşengeç de ben. kaykılın az :)
hoşgeldin yafrimmma.s.

kna.jpg

nikahv.jpg

Belki şevke gelirsiniz :)

şevke gelmek ne demek
hayallerimin kadını oldun yelizzzz :jeyyar::jeyyar::jeyyar:
maşallah sana nazar değmesin :nazar:

Ben evli olduğumda bebeğin giydirilmesi falan babaya devrederim kendimde rahatlıkla hazırlanırım:roflol::roflol:
Şaka bi yana da yani 10 dk da hazırlanmak için evlenip bebiş mi yapmam lazım ayy halimi hiç düşünemiyorum çok komik olurdu walla.
Ben kendimle ilgilenmekten bebeğe bakamam :roflol:
Yani en iyisi evlenmeyip bebek yapmamakkafamçokkarıştı
umarım sana yardım edecek bi kocan olur tatlım
zira benim adamın bi biberon mama hazırlamışlığı yoktur..
çocuk hastayken bile birşey isterim burnumdan getirirmafoldumbenmafoldumben

evet bende makyajsız çıkamam dışarı cünküm rengim soluk başlıyo millet hastamısın muhabbetine. daha öncede yazdığım gibim sabah yüzümü yıkar yıkamaz saçıma şekil verip makyajımı yapıyorum zaten 5 dk mı alıyor. belki bizim kuzular biraz büyüse rahatlıcaz ama sürekli pacana yapısan bir ciyaklama makinesi olunca uyusada bende uyusam diye bakıyorum.
diğer açıdan bakarsak zaten kendini salsanda kendine baksanda adamın gözü dışardaysa ne etsen nafile :))
ne güzel.. aslında ben makyaj yaparsam birşeye benziyorum ama... :eek:
çoğunlukla yapamma.. ayda bir iki defa...:1no2:

evet çok nadir görüyorum bende öyle.. ama zaten kötü göründüğü taaa uzaktan belili oluyor canım be
bende pasaklıyım noolmuşhihoyyyt
ama akşam kocacığım gelmeden biraz kendimi toparlamaya çalışıyorum
valla kendime vakit ayırmaya kalksam
ya adam aç kalır
ya ev çöpev olur
yada ben uykusuz kalırım

pasaklıyım,dağınıkım,bakımsızım
MUTLUYUUUUUMMM

koçummm kim tutar biziii :eek::eek::eek: :roflol:

herkese iyi muhabbetler
herkes bugün bakımlı olmak için naptı söylesin bakem

hihoyyyt
hihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyythihoyyyt
hihoyyythihoyyyt
hihoyyyt

Tabiki hayır yazdığına kesinlikle katılıyorum,
Bakımlı olmanın en başlıca kuralı temizlikten geçiyor, istediğin kadar boya sür güzel giyin
ellerin pis tenin pisse hiç bir işe yaramaz.

kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin yafrimm topicimeee :jeyyar::jeyyar::jeyyar:
sen gel ara sıra böyle şevke gelelim :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bak gine kaçıştılar

len yinemi çok pasaklıyım paçozz um

zemuszemus
zemuszemuszemuszemus
zemuszemuszemuszemuszemuszemus
zemuszemuszemuszemus
zemuszemus

X