Bakml olmak isteyip de olamayanlarn, kendini pasakl hissedenlerin topici

katılabilirsin tabi canım... ben bekarken iyiydimde evlendikten sonra salıverdim
benim eltüm yatağa bile kokoş girer.. ipek gecelikler. süslenmeler...
tşk ederim a.s. :1hug:
bende tam evli değilim henuz :)) nikahlıyım sadece, sonbahara dugunum olcak kısmetse :asigim: ayy ne bilem kucuklugumden berı erkek cennettim :roflol: :roflol:
ablamda aksine kokoşun önde gıdenıdır ,gunduzmus geceymıs kremleri ayrı ayrıdır bana bulasmamıs onun bu hali niyeyse :))))
bide soyle oluyor smdı ıcımızden gelmıyorya susulenmek püslenmek ozamanda bakımlı olmak istedıgımızde elimize yuzumuze bulastırıyorz yani.. :mymeka:
''bırak dağınık kalsın hesabı oluyor ''bi bakıma..
wayy bee eltine bravoo valla alkisalkisalkis
2gun önce iç çamasır magazında çok guzel satenden gecelıkler vardı almaya cekındım yawss sankı ben alınca mimlencekmişim gibi geldi bidahakine alıcam ama gözüm kaldı onda kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yaa canım sımdı moralın bozuk çıkmıssınya carsıya belkide ondan beyenememıssındır .. en azından carsıda gezmekle kafanı dagıtmıssın oda yeter ;-)
bende bazen beyenemıyorum yaa sankı kombinasyon yaptıgımda rukuse kaçmıs gibi dusunuyorum oyuzden almaktan vazgecıyom,yada diyorum yaa bu fiyata allahın dandık kumasına vercek değilimyaaa ,yaporumm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

selamlarrrr pasaklılar topiğiiiiiii

benim bakımlı olmak neyimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anlatayımda gülünnnn

benim kuaförde saç yaptırma durumlarım herzaman felaketle sonuçlanmıştır.ya sık gitmediğim ve modeli tarif edemediğimden yada nerden buluyorsam en dandik kuaförleri bulduğumdan herhalde yada benim şansızlığım

ilk kuaför maceram, kuzenim sunnet düğünüydü hatırlarım, çoook küçüğüm, benimde saçlar o zaman maaşllah gür gür uzun uzn, hem kuaförün hemde akrabaların gazına gelmişim, ozamanalrda hayat ağacında samin saçalrı çok popüler bende orta okul öğrencisi bi tip, ne alakaysaaa, geldik gaza sardılar ettiler koydular makinenin altınaa beni, zaten saçlar normaldede dalgalı, sarsan şöle bi kurutsan olcak, saatlerce tuttular makinenin altında , neyse açtılar saçları saç açılmaz tepemede bukleler kaldı, bide krepe yapmazmı kuaför, tepemde bi kuş yuvasından bozma bişey taşıyorum, ağlaya ağlaya kuförden gelmiş ıslata ıslata yola yola saçalrımı açmıştım, tabi bu deneyimden sonra kuafördde saç yaptırmaya uzun ara verdim, neyse mezuniyet balosu üni. de düşünün kaç sene geçmiş, neyse arakadaşımın tavsiye ettiği bi kuaföre gittik, dağınık topuz yaptırcam, kafamda gene bukaleler, gene tepemde bi kuş yuvası gene ağlayarak eve gelen ben bu sefer artı felaket yapılmış bir makyaj, sil yıka kendince şekilver öle git, düğünümdee gene bir fiyaskoo, iğrenç ötesi bir topuz, keza yüzümde ktmanalr halinde pudraa, eve gittiğnde hüngür hüngür ağlayan bi tip, milletin bak anneden ayrılacak dye ağlıyor zannetmesi, yok ya ben ona ağlamıyorum hepiniz bendne güzel olmuşsunzu şu halime bakın yaaa diye ağlamam.

neyse efendim gelelim bu hafta sonunaa, hadi dedim saça maşa atılsın, doğal doğal dursun, önümdeki2 hatuna atıldı gayet de hoş oldu hatunlar dedim iyiye benziyorr bekle nimo. neyse ana ben geçtim spreyliyo maşayı uzun uzun tutuyoo, napıyon bacım dedim, ingilterede sirlik balosuna gitmicem ne öle lüle lüle ayrı ayrı parça hlinde kalıp kalıp, kuaförden nasıl çıktığımı bilemedim, açacam diye yollarda keza gene bişeye benzmedi saçlar, allahtan erken uyanıp makyajı kurtardım bu seferrr

yani demem oki kuaför benim neyimeeeeeeeeeeeeee, ters tepiyor üstüneeee

sonrada düğünde
1. elbisem yırtıldı
2. ayakkabının bandı koptu
eve tek ayak ve yırtık bir elbiseyle ayrıca koluna bi koli meyvesuyu ile vurulmuş, yaralnamış halde döndümmmm
güzel olmak benim neyimeee

Topiğin hayırlı olsun kuşummvereliniortak

sağooll bebişimmmm... napam pasaklı pasaklı dolanıyoruzz... bi herkesi öpim gelimm olanları anlatcam size....

canım sen bakımlı olmak istiyorsundaaa ortam müsayit değil diyelim.. yada şansızlıklar yakanı bırakmıyorlar.... benimde saçlarımçoook gür şekil aldırmak ölüm. 2-3 defa fön çeker kuaför 2 saat sonra yoktur ,,,, o kadar kötü yanı...

birşeyler almam lazım canım.. ama nasıl birşey alacağımı bilmiyourm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
tezgahtarlar onu çıkarıyorlar bunu çıkarıyorlar onun orası şöyle bunun burası.. olmuyor işte
kadın la aramızdaki diyalog şu
kadın.. nasıl birşey arıyorsunuz
ben ıhh mıhh kıııhh
kadın nasıl yardımcı olayım
ben yaa bilmiyorumki şöyle desensiz olsun. düz renk
kadın şöyle mi
ben yokk ıh mıhh yinekadın şöyle bi v yaka nasıl
ben yokk o çok açık
kadın ama bu yarım v yaka çok açık değil
ben yok ben çok eğilip doğruluyorum olmaz
kadın bu nasıl
ben yok
kadın ama ben nasıl birşey aradığınızı anlayamadım
ben zaten bende bilmiyorum :roflol::roflol::roflol:

bu arada herkese günaydınlar... yine haftasonu birşey bulamadım. iki spor tişört aldım geçti.. butikg iyimlere bakacağım birde..
nasıl birşeyler aradığıma gelince bende tam olarak bilmiyorum :1rolleyes:
açık yaka olmasın. işimg ereği çok eğiliyorum oram buram görünüyor
çok absurt desenli şeyler sevmem
çok kısa olmayacak belimi örtecek. çıt çıtlı badi giysemde kısa şeyler sevmiyorum
istediğimi anlayan varsa beri gelsin :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
birde saçma sapan şeyler var yaaa

Biri banamı seslendi.
Bacım hayırlı olsun topiğin.
bende süslü püslü olup dolaşmak istiyom ama olmuyo işte yaa.
valla 1 ay önce gittim krem mırem ne varsa aldım daha iki kere sürdüm yüzüme.
aayy nolcak benim bu halim yaaa.mafoldumben

gunaydın kıslarr a.s.
hoşgeldın ecmel :1hug: sende bendensın demkki..
valla artık dısarıya çıkmadan önce tam kapıda annem yakalıyor benı.. yuzune krem sur gozlerine kalem çek :)) illakım biri durtecek bu şeyleri yapmam içünn :))

sendemi bendensin canımmm
ayy ayy bende istiyorum öyle süslü püslü olmak ama olmayınca olmuyor işte
içimizdenmi gelmiyor ne...
bende alırdım ordan burdan bakım kremi kullanmadan tarihi geçer atarım
şimdi alımıyorum artık.. nasıl olsa atıyorum

hele dün noldu size anlatayım..
dün dışarı çıkarken kelim çektim gözüme... birde rimel sürdüm..
kızlarla çocuklarla avm gidiyoruz.. kocalar bizi almaya geldi beraber gittik
benimki etrafımda pirrr :1shok:
pizzamı falan bölüvedi
şaşırdım yani... bayadır böyle incelikleri yoktu
pipetin kağıdını açtı fantamı açtı pipetimi koydu içine iç gülüm dedi bi haller oldu adama... ne iş anlamadım.. çıkar yakında kokusu...

hoşgeldin abba cım....
ben bugün makyaj malzemelerimi evde unutmuşum delikafadulden
kırk yılın başı bi sürünem dediydikkkkk :roflol::roflol::roflol:
bugün yine kıyafet bakaya çıkıcam :dilcikar:
nefret ediyorum alışvleriş yapmaktan

hoşbulduk tatlım.
ya seni kapıdan çeviren var en azından bende o da yok.
benim herif napcan diyo bu saatten sonra süsü püsü.
ama annem ne zaman beni görse maşallah kızım gibi değil kardeşim gibi duruyosun diyo yanımda. :çok üzgünüm:

hep kendi kendime tamam bu sefer yapcem etcem diyom ama iki gün sonra foss.
ya içten gelen bişiy bu zorla olmuyo hakkatten.

kız kocen baktı benim hatunda iş varmış hala dedi ilgiye alakaya başladı.
benim herif hiç istemiyo süslenmemi yaw :mymeka:

benimki sever süsü püsü topukluyu...
ama karusunda iş yok..
hele gece ipek geceliklerimi giyeyim pis pis sırıtır :jeyyar::jeyyar::jeyyar:
bende hiç rahat edemem o ipeklerle, satenlerle...
nasıl deli yatıyorsam dikiş yerlerinden yirilir :roflol::roflol::roflol:

Kızlar içten gelen bişi
Bana herkes kokoş süslü der
Ben de kremimi sürmeyince makyajımı yapmayınca bakımlarımı yapmayınca manikür falan yapmayınca işte rahat olamam kendimi bi garip hissederimkaydirigubbakcemile3
Ailem ve sevgilim bu konuda rahatsız bir yere gidince 10 saatte çıkıyorum du onu sürüyüm du şunu sürüyüm derken.Bir de fönsüz dışarı çıkmam saçlarımı düzleştirmek 45 dk mı alıyo zaten makyajdı ojeydi duş almak ne giyeceğime karar vermem offff ben de bu dertten muzdaribim.
10 dk da hazırlanıp çıkanlar nasıl çıkarlar acaba

Selam bende bakımsızım dır daha doĞrusu sadeyımdır. Mesela ıŞe gelırken fÖn Çektırırım ÖĞlen toplarım sıkılırım ama temzımdır sade ve gÜzel ıŞte:))))

hemen anlatıyorum bebişim
yataktan fırlanır mirmirmirmir wc ye gidip yüz yıkanır. saç öylesine tokayla toplatılır
üstüne birşeyler geçirşitirilr kaydirigubbakcemile3 sonra vınnnnn

çocuklu birini yani beni anlatıyorum alkisalkisalkis
yataktan fırlanır..
kıza mama yapılır o mamasını yerken acil buhar ilaçları hazırlanır
. nebulazitörle ilaçla buhar verilir
altı değiştirilir kızla oynaşarak
üstü değiştirilir.. koca kapıda hadi hadi demektedir kötükedihüso
al kızı denir hemen bi kot bi tişört sokuşturulur..
kız babanneye konulur..
ko ca geç kaldık diye homurdanırken aynada bi yüze bakılır :1shok::1shok::1shok:
saç baş anca dükkanda toplanır...
nerde fön -ki ben fön çekemem- nerde makyaj... pehhh kafamçokkarıştı

Selam bende bakımsızım dır daha doĞrusu sadeyİmdİr. Mesela İŞe gelİrken fÖn Çektİrİrİm ÖĞlen toplarım sıkılırım ama temzİmdİr sade ve gÜzel İŞte:))))

hoşgeldin canım.. sade olmak ayır bişi
biz ayrıcana pasaklıyız
fön mön nerde bacımmm.. ben en son fönü saçmı kestirdğimde çektirmiştim
yanı bi sene önceee :roflol::roflol::roflol:
arada bi eserse köpük yaparım.. ama fön tutmuyor zaten çektirsemde...
birde gıcık oluyorum ensemdeki saçları fönlerken
içim bi çeşit olur.. en iyisi çektirmemek vaktim yok zatii :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
aslında bakımlı olmak istioyrum ama olmuyor yaaaaa kaydirigubbakcemile2

yine terk etmişler topiği zillilerkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ayy birde haftasonu hazırlanıp dışarı çıkacaksın bebekler ayrıca huysuzlaşır ya 10 saatte hazırlanamazsın kocada kapıda hadi hadi söylenir sinir olurum. ben saçlarımı kısa, uğraşma istemeyen bi model kestirdim. yüzümü yıkarken hemen saçımada köpüğü sürerim şekle girer uğraşmam hiç. zaten saç şekle girmisse süsün yarısı bitmiştir geriye hemen allık falan sürüştürüp bitirmek 1 dk. da öyle gitti. zemuszemus çocuk olunca süslenmek giyinmek 5 dk.ya iniyor. nerde saatlerce fön cekiyim eyeliner süreyim fln eskidendi onlar...

öyle oluyor canım yaa. eskindendi onlar.. bekarken...
neydik ne hale geldik kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben işten ayrılıp bebek bakmaya başlayınca bi dönem bunalım yaşamıştım. çünkü bebek zaten bütün vaktini alıyor gün geliyor 1 bardak cay içmeye fırsat bulamıyordum annemin komsusu var sinir olurum her gördüğünde çok saldın kendini azıcık bak kendine der deli eder beni. kendi kızı 3. kocasını eskitiyor hep dilimin ucuna kadar geliyor senin kız kendine baktığı içinmi kocaları ou bırakıyor diye ama susuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…