Deniz Ürünleri Baklava Yufkasında Somon Sarma-Mis Krema Sponsorluğunda

Ellerine emegine sağlık canim benim,yemegin tadı nasıl bilmiyorum ama,sunum cok şahane.ayrıca soslu falan oldugu icin eminim cok guzel bi tariftir.ben böyle soslu yemeklere bayılıyorum basarilar diliyorum canim
Yeni tarifler denerken çoğunlukla risk alıyorum.tadi nasıl damak tadimiza uyarmi uymazmi bu tarifi İlk yaptım ve Misafirlerime sundum sagolsunlar çok beğendiler.bende soslu yemekleri çok seviyorum ..Teşekkür ederim

Trabzon'a giderken oradan geçiyoruz amaa tasinmakk bilmemki en iyisini sen İstanbul'a gel
Hiçç sevmem max 15 gün kalabiliyorum aşırı karmaşık kalabalık benim için ama samsun öylemi sakin düzenli
Bir gün samsunu öveceğim hiç aklıma gelmezdi balık nelere sebep oldu

Hiçç sevmem max 15 gün kalabiliyorum aşırı karmaşık kalabalık benim için ama samsun öylemi sakin düzenli
Bir gün samsunu öveceğim hiç aklıma gelmezdi balık nelere sebep oldu
Seni çok İyi anlıyorum ve Bende gitmek isterdim buralardan öyle Bir kosturmacanin icindeyizki.bazen boğuluyorum.hep Muğla Fethiye taraflarına kaçalım diyorum eşime kii memleketimi hiç anlatmiyorum.oyle Huzur, öyle güzel ki

Malesefki ancak yıllık izinlerinde gidebiliyorum

Eline sağlık canım tadını çok merak ettim çok güzel görünüyor
Teşekkür ederim tadı için şunu diyebilirim. çıtır yufkanın içinde kremalı ıspanak lezzeti,ve somonun kendine has tadı ve sos ile servisi mükemmel geldi misafirlerime eğer denersen Tad konusunda fikrini almak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…