Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

22 yaş ve avantajlar konusuna da bir açıklık getirirseniz çok sevinirim. Sevabına
Arkadaslar bu kadar takılmayın 22 yaş konusuna bakmıs bakmamış konusuna.ben gerekli bilgileri aldım burdan.herkese tesekkur ederim bu işin geri kalan kısmı bende.halledicem

Arkadaslar bu kadar takılmayın 22 yaş konusuna bakmıs bakmamış konusuna.ben gerekli bilgileri aldım burdan.herkese tesekkur ederim bu işin geri kalan kısmı bende.halledicem
22 yas a sen belirtmeseydın kimse takılmazdı bence. Haddi bilsin 22 yasındayım gıbı yazdın, herkesi merak sardı. Bakmıs senın dedigine göre. Kimse hayır bakmadı demiyor zaten
Her bakan hoslanmıyor veya asık degıl diyoruz

Okadar vakit ayırdık yardım etmeye calistik, aldıgın gereklı bilgileri bizimle de paylasır mısın

Dedıgım gibi bazen sadece bakarız.

aydir

3 aydır.aray 40 günlük ara tatilim girdi.o süreçte unutmuştur dedim.ama unutmamıstı.tatil sonrasinda ilk kez gördüğümde o zaten uzaktan bana bakiyordu
Ama yakınimdayken çekiniyor nedense

Sevgilisi varsa pek sizinle ortalıkta görüşmez.Aman dikkat dedim sevgilisi yok demişsiniz. Üç aydır çaba sarf etmemesinin mantıklı bir açıklaması yok. Gerçekten beğense, sizinle tanışmak için sizin sarf ettiğiniz eforun onda birini yapar ve gelirdi.

Kim ne bilgi verdi ki? Kaçırmışım oraları.

Yalnız şunu tüm iyi niyetimle söylüyorum, çekingen erkeklere o kadar güvenmeyin.
Kimsenin bilmediği bir sevgilisi bile olabilir. Böyle sevgilisi yokmuş gibi davranıp 2 gün sonra bilmem kaç senelik nişanlısıyla evlenen adamlar var.

Cekingen olmayanlar neyin pesınde?

bence mutluluklarının. Adım atan kazanır ve mutlu olur.

Evet ama ogrenci olmam bu konuda sorun.mezuniyetime iki ay kaldı.instagramımı bulup yazan bir doktor vardı.meslek etigi sebebiyle hastanede prof hocalarindan cekindigini soyledi.biraz da bu sebepten cekiniyor bence

Kardesine sordum bu konuyu.erkek kardesi nisanlı oldugunu bilir illa

Evet ama ogrenci olmam bu konuda sorun.mezuniyetime iki ay kaldı.instagramımı bulup yazan bir doktor vardı.meslek etigi sebebiyle hastanede prof hocalarindan cekindigini soyledi.biraz da bu sebepten cekiniyor bence

Hah ha! Buna güldüm. Okulda kendi öğrencisi ile evlenen, hastası ile çıkan o kadar insan var ki... Naifsiniz. Doktor da dürüst değil, su kurnazı...
Asistanlar stajyerlerle çıkarlar, hocalar öğrenci, asistan vs.

Neyse siz konuşun o zaman, olanları da paylaşırsınız...

Hastaneden hastaneye fark var canım.o doktorun da dogru soyledigine eminim cunku hocalarimiz da bizi uyardi hastanede kimseyle iletisim bilgilerinizi paylasmayin diye.yani cok takan yok ama cekinen cekiniyor.ama bu kisır donguyu kırıcam

Kardesine sordum bu konuyu.erkek kardesi nisanlı oldugunu bilir illa

Oğlunun "sevgilisiyle" sevişmeye gittiğini bile bile oğlunun "nişanlısına" "x içeride uyuyor, hasta biraz. Uyanınca söylerim seni arar" diyen kayınvalide biliyorum.

Kardeşine neyi nasıl sordunuz bilmiyorum ama her duyduğunuza inanmayın. Özellikle de duyduğunuz şeyi söyleyen bir aile bireyiyse.

Hastaneden hastaneye fark var canım.o doktorun da dogru soyledigine eminim cunku hocalarimiz da bizi uyardi hastanede kimseyle iletisim bilgilerinizi paylasmayin diye.yani cok takan yok ama cekinen cekiniyor.ama bu kisır donguyu kırıcam
Bak aklıma ne geldi, ben lise 1e giderken bir cocukla bakısıyordum. Baya baya bakısma. Eve gelince dusunurken uyuyamıyordum, gelse anında evet diyecegım
Kendisi lise son. Gelmiyor sadece bakıyor, senın gıbı bahane buluyorum gelmemesine
Diyorum ki benden buyuk diye gelmiyor, diyorum ki staja gidiyor okula cok gelemiyor ondan adım atmıyor.
Bıgun kızın biriyle kantinde kalorifer peteklerıne dayanmış keyifle sohbet ederken gordum.
Legal yollarla kızın lise birden beri bu cocugun sevgılısı oldugunu ogrendım.
Farkındaysan hepimiz aynı okuldayız, cesaretınden oturu cocuga madalya taktım.
Bunu da baska zaman anlatırım ama, dedıgım gıbı bazen sadece bakarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…