Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

Şu sorunun cevabını dün geceden beri düşünüyorum zaten ama bulamadım :KK43:
Hatta genel olarak 27 yaşına gelmiş bir insanın hayattan ne beklentisi olabilir ki?
O yaştan sonra yapılacak tek şey bıçağın ucunda uzatılan elmayı almak ve "hanım ajansı aç da bakalım" demektir.

Kadınlar Kulübü Forum
Q

Takibi Bırak
•••
Q
Quarterss
Yeni Üye

Kayıtlı Üye
6 dakika önce
Dün geceden beri benim konum uzerinde bu kadar dusunmen de ayrı olay zaten.iki ay sonra mezuniyetim var.o konu altında sorarim bir ara hayattan beklentileri neymis diye ama bugun icin erken.
artık amacıma ulasıp konusma aşamasına gecebildigime gore ve hayatında biri olmadıgini zaten cevresinden duymus olsam da bunu bana kendisi de belirttigine bu konuyu kapatabilirim.gerisi beni ilgilendirir.iyi dileklerini belirten arkadaslar vardı mesajla da iletisime gecmistiler.eger olmasaydılar belki bu sabah istek atmayacaktım.onlara cok tesekkur ediyorum.bu sözüm onlari kapsamıyor ama diger gereksiz yorumlarla artık ilgilenmiyorum.cevap verme geregi de duymayacagım 😅😂

Kadınlar Kulübü Forum
Q

Takibi Bırak
•••
Q
Quarterss
Yeni Üye

Kayıtlı Üye
6 dakika önce
Dün geceden beri benim konum uzerinde bu kadar dusunmen de ayrı olay zaten.iki ay sonra mezuniyetim var.o konu altında sorarim bir ara hayattan beklentileri neymis diye ama bugun icin erken.
artık amacıma ulasıp konusma aşamasına gecebildigime gore ve hayatında biri olmadıgini zaten cevresinden duymus olsam da bunu bana kendisi de belirttigine bu konuyu kapatabilirim.gerisi beni ilgilendirir.iyi dileklerini belirten arkadaslar vardı mesajla da iletisime gecmistiler.eger olmasaydılar belki bu sabah istek atmayacaktım.onlara cok tesekkur ediyorum.bu sözüm onlari kapsamıyor ama diger gereksiz yorumlarla artık ilgilenmiyorum.cevap verme geregi de duymayacagım 😅😂

O nasıl hırs ya, bütün forumu kopyalamışsın asdfgh
Corona malum, ev hapsindeyim, zamanım bol, ondan şeettim :KK53: Bu kadar gerilme.
Konunun mezuniyetle alakasını da çözemedim ya neyse.
Umarım karşındaki zannettiğin salaktır da biz yanılırız :KK66:
Hayırlısı olsun.

Şu süreç bir an önce bitsin de, doğum günümde evde oturmaya razıyım :110:

+

Ay tekrar okuyunca onu benim için mi söylediniz emin olamadım şu an. Sizin doğum gününüz bugün mü yoksa? :KK57:

Yok, hayir, bugün değil ama önümüzdeki günlerde :) yani evet, o iki seçenekten birisi benim adıma yazılmıştı aslında 🥳

Tus forumlarında belirli aralıklarla "ben stajyer diyetisyenim, hastanedeki doktor ile bakışıyoruz ama çok çekingen sizce neden" temalı başlıklar açıyor bu kız. Alakası olan varsa illa ki görmüştür zaten. Sonunda bayık bakışmaların bitmesi ve konuşma aşamasına geçilmesi iyi oldu. Muhtemelen şuan tüm tıp camiası kahroluyor çünkü 22 yaşında stajyer diyetisten kızımız diğer adaylara kapıları kapattı.. Artık onlar bu saatten sonra hayattan ne ister gerçekten bilemiyorum çok zor...

Ah hiç sanmıyorum biliyor musun kariyerini katmadığını :) emin ol diyetisyen olacağını övünerek söylüyorsundur herkese ki elinde övündüğün başka şey yoktur çünkü :)
Diyetisyen olmanın neyiyle övünsün ki. Ahahahah Boğaziçi'nden mezun mühendis sanırsın.😂😂😂😂😂

bu kadar kendinden emin olanların buraya konu açmalarını cidden anlamıyorum. eminsen nesini soruyorsun ki?

bazı genç doktorların toplumdaki saygın görülmelerini istismar ederek bazı konularda rahat olduklarından uyarmak istemiş bazı hanımlar. (ben de gördüm ve duydum böyle vakalar, gayet yaygın) konu sahibi ise şahsına hakaret edilmiş gibi diklenmiş. bu saatten sonra kötü bir şey yaşasa bile buraya yazacağını düşünmüyorum açıkçası. valla kim ne yaparsa kendine yapıyor. biz burda iyi veya kötü yorum yapsak da sonuç olarak önemli olan konu sahibinin bu yorumlardan ne aldığı, ne almak istediği. yorum yapanlar bu sayfadan çıkıp kendi hayatına devam ediyor.

Şu zor zamanlarda böyle başlıklar görmeyi özlemişim :KK51:
Valla baktığını hissediyorsanız yürüyün gitsin. İnsan bu hislere kolay kolay ulaşmıyor..
İnstadan eklemekle de en iyisini yapmışsınız.

Ava yavaş yavaş, ürkütmeden yaklaşmak lazım.. Zaten gelişmeler gayet olumlu gözüküyor :super:

ben sadece diyaloga gecme konusunda sorun yaşadıgıni dusunuyorum.ayrica artik cekingen erkekler daha masum geliyor.bir anda gelip kahve teklifinde bulunan doktorları da gordum ama onlar hayatı hızlı yasayanlardan.ben durgun sekilde yasamayi tercih ettigim icin cekingenliginin bir sorunu yok benim icin
Hızlı diye tarif ettiğin erkek senin masum gördüğün erkekten daha dürüst bence,en azından ne hissettiği belli,ne yaptığı belli.Ne yaptığı belirsiz bu adamı kendi kendinize kafanizda yüceltip haklı çıkarmayın.En sinir olduğum tip.Bakip bakıp harekete geçmeyen tip,bence bir kızı aklına koyan bir adam ne yapar ne eder gider konuşur.Böyleleri bazen bir kaç kişi ile olabiliyor sonra seni yedekte tutup șutluyor bir güzel...Görmemezlikten gelin en guzeli,sonra uzun uzun bakacak başka birini daha bulur.'Masum degiliz' Sezen Aksu nun dediği gibi:))

Yakin zamanda benzer durumla karsilastim, 4 aydir bakisma ve yanima gelip konusma oluyordu, tam bana acilacak derken başka birine acildigini ve cikmaya basladiklarini ogrendim. Seninki de ayni olabilir demiyorum herkesin yasayacagi baska olabilir.
Ama acilmama nedenleri baslica sunlar bence; cocugun cekingen olmasi, senin yeterli derecede begenini belli etmemen, cocugun seni guzel bulmasi ama flort icin kesin kararli olmamasi ya da sevgilisi veya bi baska begendigi daha olmasi

Tus forumlarında belirli aralıklarla "ben stajyer diyetisyenim, hastanedeki doktor ile bakışıyoruz ama çok çekingen sizce neden" temalı başlıklar açıyor bu kız. Alakası olan varsa illa ki görmüştür zaten. Sonunda bayık bakışmaların bitmesi ve konuşma aşamasına geçilmesi iyi oldu. Muhtemelen şuan tüm tıp camiası kahroluyor çünkü 22 yaşında stajyer diyetisten kızımız diğer adaylara kapıları kapattı.. Artık onlar bu saatten sonra hayattan ne ister gerçekten bilemiyorum çok zor...
Güldürdün cidden ya 😂 demek beni bu sitede bile hatırlayabilecek kadar sıkı takipcilerindendin konunun.evet artık olumlu şekilde sonuçlandığına göre sen de rahat bir nefes alabilirsin 😂

X