Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

Ben hep hissettim ikisini de :)

Bunu bir tek ben demiyorum ki.hastanede hemşire arkadaşım var onun bölümünde.kendi halinde biri olduğunu ve diğer erkekler gibi gevşek biri olmadığını söyledi.ayrica benim ona baktığımi nereden biliyorsun ki.surekli ben farkediyorum onun bana baktıgını.ben onu farkedince de çekiniyor filan.aradan 40 günlük ara tatil gectiginde bile o yemek sirasindayken dönüp o tarafa bakınca zaten onun çoktan bana bakıyor olduğunu farkediyorum ve kendi kendime gelin güvey oluyorum öyle mi 13 yaşında kız değilim.farkındaysaniz hoslanıyor mu diye sormadım.cekinme sebebi nedir diye sordum

Kurtlar vadisi gibi buralar reis bakan bakana

Bir ilişkinin başlangıcı bakısmalarla oluyor arkadaşlar bakışmaları kucumsemeyelim fakat ayrıca sevgilisi olmadığını öğrendim.27 yaşına gelmiş ve doktor olan bir erkeğin hayatında eksik olan şey varsa o da bir sevgilidir devamında da eş.22 yaşında olmamın da avantajını kullanarak hoslanmıyorsa bile beni sevmesini saglarim.hic olmazsa dikkatini çekmeyen herhangi biri değilim.koridorda gördüğünde dönüp dönüp baktığı dikkatini cekebilmis alımlı bir diyetisyenim

Madem bu kadar eminsin sana aşık olduğundan, git sen konuş. Çok çekingen biri olduğu için mutlu olur hem. Ne diyelim, nasıl bir cevap bekliyorsun, uygun mu ?

Hadi ozaman gazan mubarek olsun

Ya iste bu kadar bakismaya gerek yok bi kahve ısmarla yahut merhaba de

22 yaşında olmanın avantajı nedir acaba? Ahahahahahahsjjdjjddjxj ay çok komik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…