Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

Ahahahah dimi dimi sorun değil nasıl olsa 22 yaşında bir gençsiniz diyetisyensiniz vardır sizin içinde insanlar :)
Ahahaah yaş konusunda eveet ama kariyerimi bu konulara katmıyorum.e iş ortamında oluyor bu tarz seyler ama kariyerden bagımsiz olmalı yine de

Ahahaah yaş konusunda eveet ama kariyerimi bu konulara katmıyorum.e iş ortamında oluyor bu tarz seyler ama kariyerden bagımsiz olmalı yine de
Ah hiç sanmıyorum biliyor musun kariyerini katmadığını :) emin ol diyetisyen olacağını övünerek söylüyorsundur herkese ki elinde övündüğün başka şey yoktur çünkü :)

Ah hiç sanmıyorum biliyor musun kariyerini katmadığını :) emin ol diyetisyen olacağını övünerek söylüyorsundur herkese ki elinde övündüğün başka şey yoktur çünkü :)

Tamam knki sakin ol.ciddiye alma hayatı bu kadar yaa ben diyetisyen sen bilmem ne pek onemi yok benim icin.onemli olan insanlıkk ayrıcaa altını cizerim diyetisyen degil stajyer diyetisyen asdfdgdgdhdh

Hep Erkek mi yürümek zorunda Sen ona Yürü? Duruşun serttir çekinmiştir. Bakış bakış nereye kadsar?

Belki oda siz bakıyorsunuz diye bakıyor
Neyse siz yürümek istiyorsanız yürüyün gelişmeleri yazarsınız

Bence konuşun. Tanışmaya çalışın ama sosyal cesaret lazım böyle bişey için adam öylesine bakıyor olabilir. Yani sonu utanma ile bitebilir. ( utanacak bişey yokta ben olsam yapım gereği çekinirim )

Dogum günün ne zaman? Kendi yaslarimiz ve sevgiliyle yas farki cok benziyor ondan merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…