Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

sana masumca hisler besliyor ama seninle konuşmaya çekiniyor mu sence? Hayal görüyorsun maalesef. Gerçekleri yazıp da ban yemek istemem 😂
Konunun o boyutunu atladık şu an 😊 ben neyin ne olduğunu çok iyi görüyorum.onla aynı ortamda bulunan benim sen değilsin ayrıca 😂.o sebeple söyleyeceğin şey de çok anlam ifade etmez çekiniyor diyorsam çekiniyor 😂

22 yaşındayım ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı.olmasını kendim istemedim dogru kisiyi bulamadığım için.ama şu an hoslandıgım biri var adım atmıyor cekingen o da.sizce ne yapmaliyım
Bu arada ben 4. Sınıf stajer diyetisyenim.o da doktor staj yaptigim hastanede gormustum bir iki kez.Bunun oldugu bolumdeyken farketmistir galiba beni.Yemekhanede yemek yerken baktim uzaktan gelirken biri bakiyor.yakinlasti yine baktı.o sirada hatirladim o bolumdeki doktor oldugunu
Net sekilde bakti bir de umursamadim ama.oradan kantine gectim.oradan cikarken de bakti net sekilde.surekli boyle bakıyor filan ama iletisime gecemedi hic

Aahhh sadece bakışmalı zamanlar..
Belki de bazı şeyler sadece bakışma aşamasında kalmalı. O zamanların olayı baska. Daha bi Türk filmi vari. Daha bi farklı..
Bazı erkekler cekingendir karşı tarafın adım atmasını ister, evet kulağa garip geliyor ama öyle. Bi zaman tanıyın bakalım adım atıcak mı. Ama sanmam yani anlattığınıza göre atılgan biri değil gibi.
Zaman geçtikçe hisleriniz artarsa siz adım atın, ölmezsiniz aaa

Bir ilişkinin başlangıcı bakısmalarla oluyor arkadaşlar bakışmaları kucumsemeyelim fakat 😂 ayrıca sevgilisi olmadığını öğrendim.27 yaşına gelmiş ve doktor olan bir erkeğin hayatında eksik olan şey varsa o da bir sevgilidir devamında da eş.22 yaşında olmamın da avantajını kullanarak hoslanmıyorsa bile beni sevmesini saglarim.hic olmazsa dikkatini çekmeyen herhangi biri değilim.koridorda gördüğünde dönüp dönüp baktığı dikkatini cekebilmis alımlı bir diyetisyenim 😊

Konunun o boyutunu atladık şu an 😊 ben neyin ne olduğunu çok iyi görüyorum.onla aynı ortamda bulunan benim sen değilsin ayrıca 😂.o sebeple söyleyeceğin şey de çok anlam ifade etmez çekiniyor diyorsam çekiniyor 😂

Fakültedeyken erkek arkadaşlarım böyle servislerde çalışan genç kızlarımız hakkında konusurken “bu kızlar bunları nasıl yutuyor, ne zannediyorlar aklım almıyo çok merak ediyorum kafalarını” derdim. Merakımı yıllaaaar sonra giderdin. Umarım ki çok masum ve temiz yürekli birine denk gelebilmissindir. Ama konularını takip ediyor olucam. Bu hikayeyi 6+4 senede neredeyse 4-5 seferden 50 defa falan gördüm sonucu hiç değişmedi

Aahhh sadece bakışmalı zamanlar..
Belki de bazı şeyler sadece bakışma aşamasında kalmalı. O zamanların olayı baska. Daha bi Türk filmi vari. Daha bi farklı..
Bazı erkekler cekingendir karşı tarafın adım atmasını ister, evet kulağa garip geliyor ama öyle. Bi zaman tanıyın bakalım adım atıcak mı. Ama sanmam yani anlattığınıza göre atılgan biri değil gibi.
Zaman geçtikçe hisleriniz artarsa siz adım atın, ölmezsiniz aaa
Haklısınız.Ve de bazıları doktorlukla çekingenligin alakasız olduğunu düşünüyor ama sonucta doktorlar da insan
Onlar da cekinebilir,duygularini soyleyemeyebilir bunlar cok dogal seyler.doktorların çok farklı oldugunu,ozguven abidesi olduklarıni dusunmeyin.onlar da insan

22 yaşında olmanın nasıl bir avantajı olabilir? Ben 22'yi geçeli çok oldu da, unuttum zahir.

Adamın sizden hoşlandığı ve çekindiği için adım atmadığı sonucuna nasıl vardınız onu da anlamadım.
Ama 27 yaşına gelmiş, meslek, iş güç sahibi olmuş bir erkek hoşlandığı kadına bir kahve davetinde bulunmaya çekiniyorsa o adamdan bir cacık olmaz.

Fakültedeyken erkek arkadaşlarım böyle servislerde çalışan genç kızlarımız hakkında konusurken “bu kızlar bunları nasıl yutuyor, ne zannediyorlar aklım almıyo çok merak ediyorum kafalarını” derdim. Merakımı yıllaaaar sonra giderdin. Umarım ki çok masum ve temiz yürekli birine denk gelebilmissindir. Ama konularını takip ediyor olucam. Bu hikayeyi 6+4 senede neredeyse 4-5 seferden 50 defa falan gördüm sonucu hiç değişmedi
Oyle olan doktorlari ben de biliyorum ama o tipler cok atılgan.hemen bir tanısma bulusma modunda oluyorlar.Temiz yurekli olmasa şu an 100 kez gelip kahve içme teklifinde bulunmustu zaten ama o oyle degil

22 yaşında olmanın nasıl bir avantajı olabilir? Ben 22'yi geçeli çok oldu da, unuttum zahir.

Adamın sizden hoşlandığı ve çekindiği için adım atmadığı sonucuna nasıl vardınız onu da anlamadım.
Ama 27 yaşına gelmiş, meslek, iş güç sahibi olmuş bir erkek hoşlandığı kadına bir kahve davetinde bulunmaya çekiniyorsa o adamdan bir cacık olmaz.
Çünkü bakıyormuş adam. Konu sahibi de hissediyormus. Hemsıre arkadası da evet sana bakıyor diyormus. 40gunluk tatilden dondugunde de konu sahibine Bakmıs, unutmamıs.
The and😂

Ben genelde sadece bakıyorum, o an aklımdan gecen eve gidince ne yesem oluyor ama.... 😂
Bazen sadece bakarız ahahahahha bunu biyere not alcağım ahahhahaha mükemmel malesef bazen sadece baktığımızla kalıyoruz sonra yenileri geliyor gidiyor ahhahha bakıyoruz kısa ve net

ben sadece diyaloga gecme konusunda sorun yaşadıgıni dusunuyorum.ayrica artik cekingen erkekler daha masum geliyor.bir anda gelip kahve teklifinde bulunan doktorları da gordum ama onlar hayatı hızlı yasayanlardan.ben durgun sekilde yasamayi tercih ettigim icin cekingenliginin bir sorunu yok benim icin

Çekingen oldugunu sadece bakisarak nasil anladin?
Aslnda rahatca bakabiliyor ama ben baktıgını farkettigimde gozlerini kacırıyor eger yakınımdaysa.uzaktayken daha rahat bakabiliyor ama ben de ona bakınca bir duraksıyor filan.gecenlerde arkadası bile dönüp dönüp baktigini gorunce nereye bakiyor bu diye döndü baktı

22 yaş ve avantajlar konusuna da bir açıklık getirirseniz çok sevinirim. Sevabına :110:
O kismı hıc anlamadım bende kendısı acıklık getirirse sızınle birlikte bende öğrenmek isterim. Bes gun sonra 36 yasında ve bekar olacagım dezavantajlarımı bileyim 😂

ben sadece diyaloga gecme konusunda sorun yaşadıgıni dusunuyorum.ayrica artik cekingen erkekler daha masum geliyor.bir anda gelip kahve teklifinde bulunan doktorları da gordum ama onlar hayatı hızlı yasayanlardan.ben durgun sekilde yasamayi tercih ettigim icin cekingenliginin bir sorunu yok benim icin

Böyle bir şey yok yalnız.
Bakın psikopat katilli filmlerde bile katil kim çıkar?
Tabii ki en çekingen olan.

X