Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Bu tiyniyette biriyle evlenme planın varsa yorum yok.
Adamın tiyniyet bu şekilde mi ondan da emin değiliz ki. Herkesi tanıyor demiş sadece, belki öğrenince devam edecek ya da başka bir bahane bularak evlilikten vazgeçecek. Illa çevreye duyurup rezil edecek diye bişey yok ki.

Hayırdır kızlar, kadınların kime ne gibi bir bekaret borcu var? Erkeklerde hymen yok diye mi bu tantana?
Kadın seviştiyse tek başına sevişmedi herhalde. Niye tüm sorumluluk kadına atfediliyor pardon da?
Yok adet gününe denk getirecekmiş de diktirecekmiş de... Hadi ya? Adamlar hiçbir yerlerini diktirmiyor ama. Üstüne de hava atıyorlar şu kadar kişiyle yattım diye.
Kadına gelince de ört ört sakla her şeyi, kimseler duymasın deniyor.
Kadının bedeni kendi tasarrufundadır, beğenmeyen de gelmesin, o kadar!

Kesinlikle evlilikte en önemli şey kafaların uyuşması. Evlilikten önce cinsellik konusunda farklı düşünen iki kişi diğer pek çok konuda da farklı düşünecektir. En doğrusu bu konuda hassas olanlar birbirleriyle, bu konuyu önemsemeyenler de birbirleriyle olmalı.
Aynen öyle . Erkekleri kandır gitsin mantigi da dolandırıcılık. Dizilerde görülen karikatürize karakterlerden mı sanıyorlar . Gerçekten dini bütün yaşayan kadını el üstünde tutan bircok insan var çevremde . Öğreti sadece kadın için değil erkek için de aynıdır .
Şuraya da katılıyorum yaşam tarzı farklı iki insan neden bir evliliğe gitsin baştan ? Bir ömür diye imza atarken karşımdaki insan beni rezil eder diye düşünüyorsan o insana hiç güvenmiyorsundur zaten . Niye böyle bir ilişki içerisindesin?

Hayırdır kızlar, kadınların kime ne gibi bir bekaret borcu var? Erkeklerde hymen yok diye mi bu tantana?
Kadın seviştiyse tek başına sevişmedi herhalde. Niye tüm sorumluluk kadına atfediliyor pardon da?
Yok adet gününe denk getirecekmiş de diktirecekmiş de... Hadi ya? Adamlar hiçbir yerlerini diktirmiyor ama. Üstüne de hava atıyorlar şu kadar kişiyle yattım diye.
Kadına gelince de ört ört sakla her şeyi, kimseler duymasın deniyor.
Kadının bedeni kendi tasarrufundadır, beğenmeyen de gelmesin, o kadar!
Kimsenin kimseye herhangi bir borcu yok . Isteyen isterse grup seks yapabilir . Ama sonra bu şekilde yasayan bir insanla birlikte olup onu kandirmamali . Su kadar kişiyle yattım diye hava atan biriyle evlenmek 🤢
Bence insan cinselligi özgürce yaşıyorsa karşısında da bunu yaşadığı hayat tarzına uygun biriyle evlenmeli . Herkesin böyle bir hakkı var .

“Bakire sandigim karimdan hpv bulaşınca gelen şok”
AD912E38-3088-45BF-A7B6-88D864CFA612.jpeg

Kimsenin kimseye herhangi bir borcu yok . Isteyen isterse grup seks yapabilir . Ama sonra bu şekilde yasayan bir insanla birlikte olup onu kandirmamali . Su kadar kişiyle yattım diye hava atan biriyle evlenmek 🤢
Bence insan cinselligi özgürce yaşıyorsa karşısında da bunu yaşadığı hayat tarzına uygun biriyle evlenmeli . Herkesin böyle bir hakkı var .
Ya biri yazmış ya diktir falan diye.
İşin aslı cinsel hayatı olan biri zaten tutup da görücü usulüne bulaşmamalı.
Bu hanım hem hpvli hem de bakire değil. Bu iki done ile görücü usulü tanışılan adam ve ailesi yedi düvele rezil eder.
Bunun yüzünden bazı yerlerde ciddi olaylar çıkıyor, insanlar birbirini öldürüyor Papatya. Şimdi durum buyken de neden gidip de görücü usulü?
Rezilliğe şu an gerçekten çeyrek var.

Bu hanım hem hpvli hem de bakire değil. Bu iki done ile görücü usulü tanışılan adam ve ailesi yedi düvele rezil eder.
Bunun yüzünden bazı yerlerde ciddi olaylar çıkıyor, insanlar birbirini öldürüyor Papatya. Şimdi durum buyken de neden gidip de görücü usulü?
Ne yazık ki insan bazen kendini, elin 7 kat yabancısının onu düşündüğü kadar düşünmüyor.

Yani aslında bu kendini tanimamayla ilgili bir durum . Hiçbir kadının bir erkeğe borcu yok dediğim gibi . Ama iki kişi evlenecekse belirli bir akit vardır ortada . Beni de kandirirsa hpvsini saklarsa cidden boşanır ve çevreye söylerdim . Kadın olarakta bunu yapardım. . bu hastalık herşeyden önce .
Ayrıca insanlar birbirinin hayat tarzına gerçekten saygı duymalı ve su evlilik olayını ciddiye almali . Cinselliği özgürce yaşamak , alkol alabilmek vs gibi tercihler varsa sekuler bir yaşam tarzı vardır . Yaşam tarzına uygun olmayan biriyle evlenen insana da ne denilebilir ki

Evet hayatım ama adam bunu anlar mı işte, adamı sen tanırsın. Tutup da Gabar dağının eteğinden mi buldun adamı yoksa açık fikirli mi. Vampir gibi kan istiyooom kan istiyoom der mi ilk gece. Ya da ilerde sana kendini bana yamadın der mi ? Böyle iğrenç lafları eden erkekler var çünkü

Kan istiyommm kan istiyommm ne ya 😂😂😂
Höykürdüm 🤣🤣🤣🤣

Yani aslında bu kendini tanimamayla ilgili bir durum . Hiçbir kadının bir erkeğe borcu yok dediğim gibi . Ama iki kişi evlenecekse belirli bir akit vardır ortada . Beni de kandirirsa hpvsini saklarsa cidden boşanır ve çevreye söylerdim . Kadın olarakta bunu yapardım. . bu hastalık herşeyden önce .
Ayrıca insanlar birbirinin hayat tarzına gerçekten saygı duymalı ve su evlilik olayını ciddiye almali . Cinselliği özgürce yaşamak , alkol alabilmek vs gibi tercihler varsa sekuler bir yaşam tarzı vardır . Yaşam tarzına uygun olmayan biriyle evlenen insana da ne denilebilir ki
Bekaretten ziyade hpv var ortada tabi. Bunu ben de herkese söylerdim, yalan yok.
Senin hayat tarzını doğru bulmayan, kınayan, istemeyen birinin karısı olmak zaten utanç verici. Adam olduğun her şeyden nefret ediyor, düşünsene yani.

X