Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

ayy cnm sagol ya,
ben de aynen senin gibi,
el vucut nemlendiricilerini makyaj malzemelerini begeniyorum fakat sac urunlerini hic begenmiyorum.

ama peeling ya da kil maskesi almamistim,
simdi yeni katologda 6,5 tl ye kil maskesi, 8,55 e vucut peelingi var , indirime girmis;
alayim bari........

tekrar sgol..

bu arada bugun yarim gun calisiyorum,
eve gidince kendime guzel guzel bakimlar yapmayi dusunuyorum....

aslında benim daha çok merak ettigim konu çalışan evli bayanlar nasıl vakıt buluyorda kendılerıne o kadar bakım yapıyorlar..valla bende oyle ınsanlara hayran oluyorum

ben mesela,
calisan evli bir bayanim,

ama hic evlenince salmadim kendimi .. (4 ay oldu evleneli)
evimi de gelin gorun tertemiz, evime de bakiyorum kendime de.
valla ben de sasiyorum kendime, masallah evlenince bana ekstra bir enerji geldi..

saclarim makyajim yerindedir hergun ;-)

Cnm markasi ne bu sampuanin ?

tamam geliyorum bakmaya.yatak altına falanda bakarım he ona göre zemuszemus

ama ben işten 6,30 cıkıyorum eve geliyorum..koştur koştur yemek yapıyorum..saat oluyor8,30 yemek ye..bulaşık yıka..oldumu saat 10:00 EE ne zaman eşimle oturcam yada aman bılmıyorum evlılık bana gore ddeıl galıba duzenı kuramadım gıttı..:sinifsinif:

ne güzel karar verdiysen hergün birşeyler yapıp buraya yazmaya balıyorsun böylece buraya yazmak için her gün birşey yapıyorsun :))

mesela ne hakkında ne yapmak istediğini söylersen bizde sana yardımcı olabiliriz..
saç yüz vücut el bakımı ne istersin :))opuyorumnanaktan

birşey değil canım...

hadi hayırlı bakımlı günler güle güle bakımlan canım opuyorumnanaktan

Canım seni anladığımı söylemek isterim öncelikle...Çevremde pek çok evli-çalışan kadın (ablam, kuzenlerim gibi) var...
ben evli değilim ama gözlemlerimi yazabilirim...

Öncelikle, yemeği işten gelince yapma olayı çok zor, en azından her gün o şekilde olmuyor.
taze yemek ayrı bir tat tabii ama herşeyi bir arada yoluna koymak için farklı bir yöntem gerekiyor.
Mesela 1 gün daha buzdolabında dayanabilecek yemeklerden fazlaca pişirmek.
Hafta sonu fazla uyumayı seçmek yerine yine normal erken bir saatte kalkmak. 9 gibi mesela. Böylece sabahtan haftalık bakımınızı çok rahat yapabilirsiniz.
Ablam, haftasonu sabahı kısa bir yürüyüşün ardından o enerjiyle evi temizliyor.
Sonra duş, ardından da bakım.
Akşam olmadan bu işler bitiyor, gezmeye bile zaman kalıyor. Veya isterse yine dinleniyor evde.

Zaten burada bahsettiğimiz bakımlar çok pratik.

Evli ve çalışan hanımlar, size daha iyi bilgiler vereceklerdir.

Aramıza hoşgeldiniz =)zemuszemusopuyorumnanaktan

evde ciddi bir bunalıma giriyorum kızlar yaptığım hiçbirşey zevk vermiyor.. artık o kadar sıkıldım ki kafamda süt maskesi internette geziniyorum..evde oturduğum yerde yapabileceğim birşeyler olsa diyorum beni bir süre oyalayacak işler...
az önce bir site buldum.. açık arttırma sitesi bir sürü ürünü açık arttırma sitesinde dolaşoyordum.. dolandırılmayacağımdan emin olsam mantıklı geliyor..
önce 8 lira ile açık arttırma puanı kazanıyorsun sonra istediğin şeyi açık arttırıyorsun lcd tvleri laptopları 100 liraya bile alabiliyorsun.. ne bileyim altın falanda var bir sürü şey telefonlar..
ama insanın içine kurt düşüyor bu kadar ucuza vermiyorlardır herhalde.. bir düzen var bu işte..
son saniyelerde açık arttırmayı hep sistemmi kazanıyor acaba..
yada bu ismini vermediğim siteyi anlayan varsa hiç katılan varmı düzen mi var yoksa gerçek mi ay ne bileyim.. yada hiç üye olduğunuz bir site varmı.. bu şekilde.. (

amaaan neyse beni bunalımdan çıkarmak için öneriniz varmı hiç birşey yapasım yok (
kafamda maske ile sarılı bir şekilde oturmaktan başka (

ben de aynen yaa ne kitap okuyorum ne bişey yapıyorum. oturuyorum öyle. bugün bakım bile yapmadım sütlü maskeyi denicektim banyoya girince aklıma geldi. hadi birileri bizi gaza getirsin yaa

ben yaptım az önce şunu söyleyeyim ilk sürdüğümde saçlarımı sertleştirdi sonra bekleyipyıkarken sanki saç kremi sürmüşüm gibi yumuşadı :))

April canım tavsiye ettiğin sabunlardan aldım , deneyince yorumlarımı yazarım :)

Bekliyorum yorumlarını canım hayırlı olsun! opuyorumnanaktan
Bu arada Livime ne oldu neden banlandı biliyor musunuz ?
mafoldumben

ben yaptım az önce şunu söyleyeyim ilk sürdüğümde saçlarımı sertleştirdi sonra bekleyipyıkarken sanki saç kremi sürmüşüm gibi yumuşadı :))

Canım ben de deneyeceğim yakında :lepi:

iyi geceler arkadaslar....

gecen gun vucut peelingi aldim olive body polish ilk kez kullandim ve memnun kaldim...

lorealin yeniden dolgunlastirici kolajen gunduz ve gece kremlerini aldim...

bugunku yaptiklarim dus sirasinda peeling,selulit icin olan sert lifler var ya zeytin yagli sabunla vucudumu sabunladim arkasindanda normal dus jeliyle tamamladim dusumu....

saclarimda dokulme sorunu oldugu icin lorealin aminexil urununu surdum saclarima,onuda yeni kullanmaya basladigim icin umarim ise yararrrrr....

cildimi bebakla temizleyip gulsuyuyla sildim nemrendiricimi surup makyajimi yaptim....

az oncede makyajimi temizledim.once makyaj temizleme mendiliyle silip yine bebakla temizleyip gul suyuyla sildim.gercekten cok rahatlatiyor bu gulsuyu beni cok memnunum dogrusu.keske simdiye kadar hep kullansaydim.
gece kremimi ve goz kremimi surdum...ellerimide kremledim...ohhh mis gibi....

april bu sabun ne canım ya ,saç için mi adı nedir,nerden aldınız ?sositososito
(tüm sayfaları okuyamadım da ):kedi:

Bende bugün Bagno di romanın iki sabununu aldım...
Biri Fiord çamurlu masaj sabunu diğeride selülit sabunu..
Benimde selülitlerim var ama başlangıcı geçti tabiki kaçç seneden beri var bende...
Bende orta derecedemi yoksa ileri derecedemi olduğunu bilmediğim için ileri dereceli selülit için olan sabunu aldım iyimi ettim kötümü bilmiyorum:)
Ha bu arada bu sabah kalktığımda yine yüzümü temizleyip peeling ve maske yaptım krem sürdüm...Aynı işlemi birazdan yine yapıcam ama tek fark önce yüzümü bu yıkıcam sonra diğer işlemleri uygulicam :)artık selülit sabununuda yarın duşta kullanırım:)

bende bagno di roma sabunlarini arastiriyordum suara cok sik duymaya basladim merakta ettim valla keci sutlu balliyi almak istiyorum
sen nerden aldin acaba....

sanırım anlattıgın siteyi biliyorum ben ordan 10 a yakın ürün aldım ama benim aldıgfım ürünler kıyefet ıvır zıvır türü seylerdi. sırf alısveriş heyecanı ve kafa dagıtmak için. bi zararı olmadı. tabi ben sanal kart cıkartıp onla alısveris yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…