Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

mafoldumbenbenimde 3-4 kılo fazlam var bel bolgem kalınlasmaya basladı =( bebegim hangi bitki cayları isimlerinide bizimle paylasabilir misin opuyorumnanaktan

bendede göbek sorunu var işte boyuma göre ideal kilom 57 58...bi kaç kilo fazlam var...ince görünmem için 4 5 kilo vermem lazım yaa birazda balık etliyim ben :)
benim baktıklarım bunlar livim...
ışık lıght form (zayıflama çayı)
herbal therapıe form (zayıflama tozu)
ikisininde işlevleri aynı yağ ve selülit eritme özellikleri olduğundan dolayı zayıflatma etkisi var aynı zamanda adet dönemi hormonlarını düzenliyo...

valla ben aktardan aldım
aktarda satılanlar katkısız doğal oluyor
poşet çaylar işleme tabi tutulduğundan tam anlamıyla doğal değildir..

arkadaslar,
ben de dun aksam guzelce dus aldiktan sonra, yuzumu nive oksijen power temizleme jeli ile temizledim;
nivea nemlendiricimle, goz cevresi kremimi de surdum.

vucuduma da avon sikilastirici vucut losyonu surup, kalca ve basenlerime yine avon masaj aletiyle 2-3 dk masaj yaptim
goguslerime de yine avon gogus sekillendirici kremi surdum.

-- keske bunlari hergun yapabilsem.

kizlar ben avomnun bazi urunlerini kullaniyorum ama dogrumu yapiyorum sizce,
avon dan memnun musunuz? sizce kullanmaya devam edeyim mi,
bugun katologda vucut peelingi ve yuz icin de kil maskesi gordum,
siz ce nasildir bunlar? sparis vereyim mi?

arkadaşlar yeniden feci bir gaza gelmem lazım

regl dönemindeydim 3-4 gün saldım kendimi ((
acil yardııım

bu akşam yatmadan önce saçlarım için
süt bal ve zeytinyağlı maske yapacağım
ama bir heveslnsem bir gaza gelsem..
yardıımmafoldumben

Benideee gaza getiriiinn.:çok üzgünüm:
Benimki bugün beni çok paspal gördüü :mymeka:
Benimde bişiler yapmam lazım bugün yapıcaktım sonra başka şeylere daldım kaldı... :çok üzgünüm:

Benideee gaza getiriiinn.:çok üzgünüm:
Benimki bugün beni çok paspal gördüü :mymeka:
Benimde bişiler yapmam lazım bugün yapıcaktım sonra başka şeylere daldım kaldı... :çok üzgünüm:

Hiiii hiçç yakıştıramadım sana düşş. Seninkine nasıl paspal görünürsün, hiç oldu mu bu? Hemen kalk ve bakım yapmaya başla cnm yüzüne maske yap saclarına maske yap tüm vücudunu nemlendir kıl tüy kalmasın kaş bıyık ne varsa artık=) tırnaklarını limonlu zeytinyağında beklet ayaklarını sirkeli suda beklet hadi durma cnm bi bayansın sen zarif güzel bi bayan ve bunu olabildiğince göster özellikle seninkineyerimseniben

Bugün kıl tüy meselesini hallettim de yüzüme bakımcık yapamadım :S Ne biçim gördü beni ha
Şimdi kalktım yüzümü yıkadım ıvır zıvırlarımı hazırlayım bari şimdide yüzümü halledeyim.
Sonra ojelerimi çıkarayım:)
Ya saçımada daxın supergro isimli bakım yağını süreyim diyorum ama sanki hiç fark etmiyor gibime geliyor.:çok üzgünüm:
yoksa saçım çok yıpranık olduğunda mı fark edemiyorum etkiyi bilemicem :)
Kullanan varmı bu arada bu dediğim yağı?

Off kimsecikler yok daha
Ben bugün erkenciyim dicem ama erken kalkmak için önce yatmak lazım:)
Benim gözler fıldır fıldır pil yutmuş afacanlar gibi bakınıyorum öyle yukarda yazdıklımın üstünde bi kaç saat geçmiş ve ben hala ayaktayım bu süre zarfı içinde yüzümü temizledim ve nemlendirici maskemi sürdüm yine...
Bacaklarımı ve kollarımı falan almıştım dün özel bölgeyi zaten bi hafta önce kuaförde aldırdım ağda ile bi ay rahatım artık.. az öncede kaşlarımı ve bıyıklarımı bi kere daha elden geçirdim çünkü hergün tek tükte olsa bişiler çıkıyor ve benim elimden zaten hiç cımbız düşmez.. :) Ee benim gibi yüzsüz kılları olan bi insanın da elinden cımbız düşmemesi lazım zaten.. :)
Saçıma bakım yağı sürmedim... Belki daha sonra sürerim...
Şimdi yazıcaklarımı yapmadım henüz ama birazdan onları yapıcam onun için yazıyorum...
Ayaklarımı sıcak suya sokucam ve yumuşamasını sağlıcam sonra pedikür yapıcam...
Ayak kremimi sürücem onun ardından parlatıcımı yada kafama hangi renk eserse ojemi sürücem..
Ben el ve ayak tırnaklarıma oje sürmeden hayatta duramam mutlaka ojeli olmalılar.. Özellikle kırmızı oje...
Sonra el tırnaklarımada oje sürücem yeniden...ojem mutlaka yeni sürülmüş olmalı.. Dünden kalma oje sevmiyorum.. Hele gene bi yerleri soyulduysaa nefret ediyorum öyle...
Sonra duşa giricem bi güzel duşumu alıcam ve sizlerin dediği gibi saç durulama suyuma elma sirkesi koymayı düşünüyorum çünkü saçlarım acayip yıprandı parlatır demiştiniz ya bakalım...
Duştan çıktıktan sonra yine yüzümü bi kere temizlicem peelingimi yapıcam maskemi yapıcam ve yüz kremimi sürüp işimi bitiricem...
Haa birde unutmadan diş fırçalama olayını saymıyorum bile zaten o olmazsa olmazlardan...
En son olarakta dudaklarıma bal sürücem dudaklarımı yine enkaza çevirdimde...
Sürekli çatlayıp bende yolduğum için kötü oluyor ve bal inanılmazz iyi geliyor.. Sizinde benim gibi oluyorsa bir gün boyunca balı dudağınızdan eksik etmeyin derim:)Deneyin sonra bana dua ediceksiniz:)Tabi dudaklarınızı yalamazsanız bal dudağınızda kalırsa faydasını görürsünüz:))))

Livcim dr muradın cilt bakım ürünlerinden memnunmusun ?
Ben netten bakıyordum öyle bence çok pahalı ürünleri en aşağı 70tl yanii.. Bana biraz tuzlu geldi..

:uhm:
arkadaslar bana niye kimse yazmiyo :çok üzgünüm:

avonun vucut bakim urunlerine guveniyor musunuz?

sekerler tavsiyeniniz uzerine bir suru bitki cayı aldım kullandıkca gelismeleri yazarım

Livcim dr muradın cilt bakım ürünlerinden memnunmusun ?
Ben netten bakıyordum öyle bence çok pahalı ürünleri en aşağı 70tl yanii.. Bana biraz tuzlu geldi..

hemde nasıl memnunum cilt bakımında tek guvendigim markadır

sekercim arkadasların gozunde kacmıstır ben cevap vereyim opuyorumnanaktan

ben avonun urunlerine pek guvenmıyorum body shop ,lush ya da bebek urunlerini denesene tatlım

slm nasılsınız kızlar? ben bayadır bakım yapamıyorum hastayım yatıyorum ama 2 haftadır saçımı simply organic everyday wash ile yıkıyorum muhteşem bir şampuan tavsiye ederim livciğim sen bana sormuştun sonuçları o yüzden yazıyorum ama çok pahalı bi daha alamıcam galiba. 250 ml=53 tl

hönk :S upss.. o ne ya yuh yaa :kafamçokkarıştı:

valla sütlü ballı maske süper kuru saçlara tavsiye ederim ayrıca durulama suyuna sirkede saçları parlaklaştırıyor.. doğal yöntemleri uygularım :)) kimyasala okadar para veremem.. zira verirsem yakında banka soymam gerekir..:lepi:

kızlar bakımlar gunler dilerim herkese =)opuyorumnanaktan

barretcigim cok gecmıs olsun tatlım dikkat et kendine olur mu ...sampuan için evet fiyatı biraz pahalıymıs bende su sıralar bebek sampuanları ile yıkıyorum

Canım ben Avonda pek hoşlanmam, ne makyaj ne bakım ürünlerinden alışveriş yapmam.
ama kırık saç uçları için serumunu almayı düşünüyorum.
Kullanan herkes memnun kalmış...

Canım bu ballı sütlü tarifi tam yazabilir misin acaba ?zemuszemus
belki yazmışsındır ama ben göremedim...
saçlarım kuru benim de, denemek isterim =)
a.s.

Livim, bebek şampuanı sence nasıl ? memnun musun ?
saçının ihtiyacını karşılayabiliyor muu ?
yumuşak yapıyor mu balım ?
opuyorumnanaktan

ben avonun makyaj ürünlerine güveniyorum.. duş jeli ve kil maskelerine yüz bakım kremi yuz bakım maskesi tonik gibi ürünlerinede
amma velakin..
şampuanlarını pek beğenmedim sıradn şampuanlarla aynı ama saç maskeleride idare eder..
köpük vaks sprey gibi saç ürünlerinide tutmadım bunlarda daha kaliteli ürünleri tavsiye ederim..

vücut kremlerinin de el için olanları güzel vücut yağı vücut peelingini pek beğenmiyorum..
ben 4 yıl kadar avon temsililiği yaptım satarkende müşterilerime bunları pek önermezdim yinede almak isterlerse sorumluluk almazdım..
parfümlerininde kokuları güzel olanları var ama EDT ler hiç kalıcı değil EDP olanları kalıcı olması gerekirken onlarda en fazla 2 saat kalıyor uzun süre kalıcı değiller.. kendim amor ve Surrender kullanıyorum kokusu güzel olduğu için yoksa kalıcı değil surrender EDP de..

ayrıca bütün kızlar için geçerli avon ürünleri hakkında sormak istediğiniz olursa bildiklerimi seve seve cevaplarım.. çünkü avon için bir çok seminere gitmiştim.. evlenince bıraktım satmayı..

Livim, bebek şampuanı sence nasıl ? memnun musun ?
saçının ihtiyacını karşılayabiliyor muu ?
yumuşak yapıyor mu balım ?
opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanaprilim oncelikle sana tesekkur ederim sayende harika bir sabunla tanıstım ...bango di roma hakkındakı ilk izlenimlerim pek olumlu degildi ama kullandıktan sonra anladım kı sabunları harikaymıs

sampuana gelince cnm ben oldukca uzun zamandır bebe sampuanını kullanıyorum zaman zaman baska sampuanları kullandıgımda oluyor ama kullandıklarımın içinde en iyisi bu diyebilirim ....diger markaların sampuanları deterjan gibi kopurturken bebe sampuanı 2. yıkamadan sonra sacları kopturtuyor ve harika temizliyor sacları yumusacık yapıyor mutlaka dene tatlım sadece sampuanı degil diger urunlerinide tavisye ederim

Canım benim çokkk sevindim beğenmene sabunları...:hooray:Ben de severek kullanıyorum hepsini...
O zaman bebek şampuanı alacağım Livim, çok sağolasın ilgilendiğin için...=)))a.s.

O seti bulursam hepsini sürücem ohh bebek bebek kokucam hihi

Canım bu ballı sütlü tarifi tam yazabilir misin acaba ?
belki yazmışsındır ama ben göremedim...
saçlarım kuru benim de, denemek isterim =)
1 su bardağı sütü cezveye koy..
içine 1 çorba kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı kadar zeytinyağı ekle (zeytinyağını istersen ekleme)
sütü ocağa koy ve bal eriyene kadar karıştır kaynamak zorunda değil..
şimdi bu karışımı saçlarına masaj yaparak bir güzel yedir ve saçlarını bone yada streç film le sar 45 dakika bekle
daha sonra saçlarını yıkayıp durula
saçlarındaki farkı görüceksin.. yumuşuyor ve böyle canlı bir görünüm kazanıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…