Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Düş'cüm güle güle kullan sabunlardan çok memnun kalacaksın canım :smiley-cool:

ben gittim kipaya kalmamisti;
ama gratis magazalarinda da satiliyormus,
oraya bakicam artik.

tatlım sabunlar çok güzel gerçektende tavsiye için çok saol , ben banyoda hiç masaj yapmazdım bagno di roma sayesinde masajda yapmış oluyorum :)

Düş'cüm güle güle kullan sabunlardan çok memnun kalacaksın canım :smiley-cool:

Teşekkür ederim aprilcım:)
Bi kaç gün önce çamur sabunu yüzümü çok gerdi bazı yerler soyuluyor gibi oldu:)
Ama ben yüzümü yıkadıktan sonra krem sürmüyordum sonraları sürmeye başladım şuan iyi. Birde keçi sütlü olanını aldım ama daha bi kere kullandım ikisini bi arada kullansam nasıl olur:)

Canım Fiyord Çamuru dediğin yüz için değil sanırım.......
Selülit vs yazıyordu sanırım onun üzerinde, bende ondan yok, gurbaa anlatmıştı selülit için demişti sanki...

Bir bak bakalım Düş'cüm, yüz için değilse kullanma yüzünde...
Keçi sütü sabunu hem nemlendirir hem yağ salgısını düzenler, ben vücudum için kullanıyorum ama, masaj yapmak için özel yapısı var çünkü.

Tatlım yüze ve vücuda uygulanır diyor:)
Şuan öyle bi gerilme hissi yok krem sürünce daha iyi oluyora.s.

benimde saçlarım siyahken çok bakımlı ve parlak duruyordu....
evet canım. bu parlaklık için bile siyah kullanılır

nisancım acaba ankaradaki kipada da varmıdır. bende alayımm

nisancım acaba ankaradaki kipada da varmıdır. bende alayımm

Vardır kelebeğim,kaydirigubbakcemile5
Tüm Kipalarda mevcut =)

Kızlar parlak saç boyası konusunda,
Ben Loreal'in son çıkan amonyaksız serisini beğeniyorum.
Zaten serinin adı Casting Cream Gloss.

Güneşte altın ışıltılı oluyor, kapalı mekanda bile çok parlıyor saçlarım.
Üstelik amonyak olmadığı için zararı az. Dökülme yapmadı hiç.

Ama çok dayanıklı değil ne yazık ki.
Beyaz kapatma gücü de oldukça zayıf. (Annemde de denedik):1no2:

Ama ben şahsen memnun kaldım. Çikolata Karamel tonunu kullanıyorum.
zemuszemus
opuyorumnanaktan

:1hug: ben artık saclarımı siyah yaptım boya üstüne bu boyayı kullansam acaba benimde parlak olur mu? aslında siyah yaptıgımdan beri daha cok parlamaya basladı saclarım

bende kkdan aldığım gazla daha bi bakıma önem vermeye başladım duştan çıkınca kremlenmezdim gittim neutrogenanın vücut nemlendiricisini aldım her duştan sonra kremleniyorum artık zemuszemus birde yüzüm için de clinique serisini almayı düşünüyorum, elim için arko gliserinli aldım bayağı bi ilerleme var bende yani selülit için hangi kremi kullanıyorsunuz kızlar hangi markanın daha iyi olduğunu duydunuz, işe hergün yürüyerek gelip gitmeme rağmen bacaklarımın üstü selülit dolu mafoldumben ne tavsiye edersiniz

hımm bu arada tırnak yemeyi bıraktım haftasonu gidip bir güzel pedikür ve manikürde yaptıracağım bakımsızlığa sonn delikafadulden

ben formun başında ki arkadaşın yorumuna katılmıorum bi kadın ne kadar bakımlı güsel olursa olsun eğer erkeğin içinde warsa başkasına yine bakacaktır.bu kişilik meselesi bi kadın bakımını kendi için yapmalı bence.

ay bugün kendimi çok bakımsız hissediyorum ve kıyafetimi falanda hiç beğenmedim saçımı başımıda hiç memnun deilim bugün kendimden :gitme:

kıslar bu bagno di roma nın sabunları büyük kipalarda var sanırım. kipa expreslerde bulamıyorum ben.
bende bakımıma tekrar başladım. her duştan sonra vucut kremi kullanıyorum. önceden sürerdim ama bu yaz kendime hiç bakamadım.
haftada 2 gün yüzüme peeling yapıyorum.
hersabah temizleme sütü ve nemlendiricimi kullanıyorum.
tırnaklarımı epeydir ihmal ettim. birde ayakalarımı.
manikür yaptırmam lazım. bir sürü ojem var 1 aydır doğru düzgün sürmüyorum. bu akşam evde süreceğim.
gece yatmadan evvel ayyaklarıma krem sürüp yatacağım.
saçlarımda ise kahve tonları yada kızıl düşünüyorum bayrama doğru.

ay bugün kendimi çok bakımsız hissediyorum ve kıyafetimi falanda hiç beğenmedim saçımı başımıda hiç memnun deilim bugün kendimden :gitme:

ben de hastayım aynen senin gibi hissediyorum hiç özen gösteremedim kendime, her zamanki makyajımı yaptım ama bir eksiklik var gibi geliyor bakım yapmaya isteksiz oluyorum hasta olduğum zaman

dün dermokil in yüz temizleme jelini aldım... dün ve bgn kullandım çok hoşuma gitti tavsiye ederim kızlar. göz bölgesinide rahatlıkla temizliyor ve doğal özlerden oluşuyor zararsız bir ürün - müş :)

göz bölgesi derken makyajı falan mı canım anlamadım ben :/

bagno di roma,
gratis magazalarinda da satiliyormus, gecen gun mail atip ogrendim,
bilginize kizlarr.
ben de ilk firsatta gidip alicam.

a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…