Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

ya ben bu ballı sütlü saç maskesini denemek istiyorum en kısa zamanda! düşüncesi bile süper yarısını iç yarısını sür :)

ben bi ara sebamed bebek şampuanı almıştım ay çok berbattı :KK43:

ama johnson's iyi sanırım bi ara da onu kullandım. bence iyi fikir çünkü mis gibi kokuyo ve nispeten zararsız.

ben kimsallara karşıyım ama bi arkadaş vücut peelingi sormuştu, watsons'ın çilekli ve kivili vücut peelingleri var. kardeşim almıştı çileklisini cildi beyazlatıyo böyle güzeldi hem güzel de kokuyo hem ucuz :)

valla elimden geldiği kadar doğal ürünler kullanmaya çalışıyorum ama makyaj ürünlerine gelince aynı tarafta olamıyorum :)) olabildiğince kimyasal kimyasal kimyasal oluyorum galiba zaten makyaj ürünlerini doğal nasıl yapabiliriz bilmiyorum...

aa bu arada dudakları küçük olanlara müjdem var dudak büyütme yolu buldum;

aktardan tarçın alıyoruz (çekilmemiş) dudağımızı tarçın ile fırçalıyoruz (dudağımıza sürüyoruz) ve dudaklarda dolgunluk ve büyüme gözüküyormuş zemuszemus

yalnız tarçın çok yakıyomuş tahriş ediyormuş haberiniz olsun forumda yazıyodu

ayrıca doğal makyaj ürünleri de var bildiğim kadarıyla. i.d minerals fln

evet ama dehşet fiyatlara satıyorlar çoğunu :KK43:( yani ne bileyim 80 90 ı bir fondotöne verince gider loreal alırım diye dşünüyorum :))

evet yakıyormuş ama su ile az az sürdüğünüzde dolgunlaşma oluyormuş.. :)) yani ne bileyim gülü seven dikenine katlanır durumu biz küçük dudaklılar kırmızı ruj sürmeye hasret kalmışlardan olabiliyoruz çünkü küçük dudaklar kaldırmıyor o rengi.. hep parlatıcı hep parlatıcı da bir yer kadar :KK43:(

evet sekerler sampuanda benimde degismez markam johnson's dır ...

kızlar tarcın yagı ya da baska bir ürünün dudakları buyutecegine pek inanımıyorum ...eger oyle olsaydı herkes o urunleri kullanırdı dudak estetigine insanlar gerek duyulmazdı (benim sahsı fikirim bu yonde)

kozmetikte onerebilecegim i.d dısında everyday minerals ve taylor minerals var

Son düzenleme:
barretcigim sabun yapımını arastırdın mı ? benim cevremdekılere sordum sorusturdum bir arkadasımın halası dogal sabun yapıyormus musait oldugum bir zaman gidip nasıl yapıldıgını ogrenmek istiyorum

evet ama dehşet fiyatlara satıyorlar çoğunu :KK43:( yani ne bileyim 80 90 ı bir fondotöne verince gider loreal alırım diye dşünüyorum :))

evet yakıyormuş ama su ile az az sürdüğünüzde dolgunlaşma oluyormuş.. :)) yani ne bileyim gülü seven dikenine katlanır durumu biz küçük dudaklılar kırmızı ruj sürmeye hasret kalmışlardan olabiliyoruz çünkü küçük dudaklar kaldırmıyor o rengi.. hep parlatıcı hep parlatıcı da bir yer kadar :KK43:(

tatlısım loreal ın fiyatları cok dusuk degil kı m.a.c ,guerlain ,estee lauder ile aralarında ucurum yok helede bu markalar yurtdısında dahada cuzi fiyatlara satılıyor ...bence loreal dısında diger markalarada bak derim

barretcigim sabun yapımını arastırdın mı ? benim cevremdekılere sordum sorusturdum bir arkadasımın halası dogal sabun yapıyormus musait oldugum bir zaman gidip nasıl yapıldıgını ogrenmek istiyorum

geçtiğimiz sayfalarda sabun yapımı tarifi vermiştik bu konuda bir bak istersen bulabilirsin belki..

:)) yok zaten bahsettiğimde o ben loreal ın fondoten allık pata krem gibi ürünlerini çok beğeniyorum ama biraz pahalı geliyor her zaman alamıyorsun :)) bittikçe o ürünlerde beğendiğim ürünlerle aynı fiyatta :)) onu alacğıma gidip benim fondoteni alırım sonuçta nasıl bişey çıkacağını bilmediğim doğal olduğunu düşündüğm bir makyaj ürünü ile :))
süper olduğunu bildiğim fakat kimyasal içeriği olan bir ürün karşılaştırması bu opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
makyajda güzel olması önemli benim içn..
daha önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzrine tamamen doğal bir markadan far falan almıştım ve hem sürümünü hem ortaya çıkan renkleri beğenmemştim.. görünümdeki renkleri veremiyordu..
sanırım o renk boya gibi katkı maddelerini kullanamadıklrından daha natürel ve renk açısından kısıtlılarmı anlayamadım gitti..

belki şu olabilir siz kullandığınız doğal ürünlerden foto ve cildinizde nasıl durduğunu gösteren fotolar koyarsanız bu konuda bir fikrim olabilir..

makyajda az da olsa mükemmeliyetçiyim az da yapsam güzel olmalı hata kabul edemiyorum

makyaj yapıyorum diye bir ton boya sürüp çirkin ördeğe dönüşmekten se :) az öz güzel ve iyi makyajı seviyorum.. zemuszemus

valla cnm hasta olduğum için hiç ilgilenemedim. ben gerçi gidip de o kostik denen maddeyi alıp yapacağımı sanmıyorum. evdekileri eritirim en çok o da nasıl olur bilmiyorum kıvamı tutar mı tutmaz mı.. sen bi öğren bakalım belki deneriz evde

nesyse velhasılıkelam :))
ben bu akşam adaçayımı içiyorum ve göğüslerim için kremimi sürüyorum ardından saçlarımada sütlü maskemi yapıyorum bir 2 saat sonrada göz makyajlarına koymak için bir adet makyaj denemesinde bulunacağım..

haa birde kuruyan veya beğenmediğiniz farlarınızı nasıl kullanılabilir bir hale getiririz onu buldum ve beğendim..
kuru bulduğunuz farı sürülebilen likit ve simli farlara dönüştürebiliyorsunuz..
ayrıca rengindede açılma oluyor :)) çok güzel şeyler çıkıyor ortaya.. :))

valla cnm hasta olduğum için hiç ilgilenemedim. ben gerçi gidip de o kostik denen maddeyi alıp yapacağımı sanmıyorum. evdekileri eritirim en çok o da nasıl olur bilmiyorum kıvamı tutar mı tutmaz mı.. sen bi öğren bakalım belki deneriz evde

umarım daha iyisindir simdi cnm ...tamam tatlım ben bir ogreneyim deyatları paylasırım sizinle opuyorumnanaktan

teşekkürler canım sabırsızlıkla bekliyorum. neden kimse yaptığı bakımları yazmıyor yaa!!

geçtiğimiz sayfalarda sabun yapımı tarifi vermiştik bu konuda bir bak istersen bulabilirsin belki..

:)) yok zaten bahsettiğimde o ben loreal ın fondoten allık pata krem gibi ürünlerini çok beğeniyorum ama biraz pahalı geliyor her zaman alamıyorsun :)) bittikçe o ürünlerde beğendiğim ürünlerle aynı fiyatta :)) onu alacğıma gidip benim fondoteni alırım sonuçta nasıl bişey çıkacağını bilmediğim doğal olduğunu düşündüğm bir makyaj ürünü ile :))
süper olduğunu bildiğim fakat kimyasal içeriği olan bir ürün karşılaştırması bu opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
makyajda güzel olması önemli benim içn..
daha önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzrine tamamen doğal bir markadan far falan almıştım ve hem sürümünü hem ortaya çıkan renkleri beğenmemştim.. görünümdeki renkleri veremiyordu..
sanırım o renk boya gibi katkı maddelerini kullanamadıklrından daha natürel ve renk açısından kısıtlılarmı anlayamadım gitti..

belki şu olabilir siz kullandığınız doğal ürünlerden foto ve cildinizde nasıl durduğunu gösteren fotolar koyarsanız bu konuda bir fikrim olabilir..

makyajda az da olsa mükemmeliyetçiyim az da yapsam güzel olmalı hata kabul edemiyorum

makyaj yapıyorum diye bir ton boya sürüp çirkin ördeğe dönüşmekten se :) az öz güzel ve iyi makyajı seviyorum.. zemuszemus

evet verdigin tarifleri gordum ama birseyi okuyupta ogrenmekle yerinde gorsel olarak izlemek ogrenmek arasında cok fark olduguna inanıyorum ...ben ogreneyim daha sonra sizinle nasıl oldugunu paylasırım

hayalınızde nasıl bir liv canlandı bilemıyorum ama yalnız şoyle kı ben fondeten ve far kullanıyorum pudrayıda cildimin parlamaya egimli yerlerine suruyorum o kadar ...

Son düzenleme:
Livcim sen duştan sonra bebek yağı sürüyorum demiştin bütün vücuduma.
Bende önceden sürüyordum ama az birşeyde sürcem emmesi zaman alıyordu ve giydiğim kıyafetleri hep yağlıyordu...Seninde öyle oluyormu ?
Emene kadar da öyle cıbıl cıbıl duramıyorsun:)

evet verdigin tarifleri gordum ama birseyi okuyupta ogrenmekle yerinde gorsel olarak izlemek ogrenmek arasında cok fark olduguna inanıyorum ...ben ogreneyim daha sonra sizinle nasıl oldugunu paylasırım

hayalınızde nasıl bir liv canlandı bilemıyorum ama yalnız şoyle kı ben fondeten ve far kullanıyorum pudrayıda cildimin parlamaya egimli yerlerine suruyorum o kadar ...

valla livcim profilinde izmirli yazıyo biliriz biz izmir kızlarını sositososito

Livcim sen duştan sonra bebek yağı sürüyorum demiştin bütün vücuduma.
Bende önceden sürüyordum ama az birşeyde sürcem emmesi zaman alıyordu ve giydiğim kıyafetleri hep yağlıyordu...Seninde öyle oluyormu ?
Emene kadar da öyle cıbıl cıbıl duramıyorsun:)

cnm ben puskurtmeli bos siselerden alıp bebe yagını içene bosaltıp oyle kullanıyorum obur turlu gercekten zor oluyor

butun vucuduma surdukten sonra petecete yardımı ile siliyorum sonrasında cok fazla degil 3-4 dkka kadar cıbıl cıbıl duruyorum =)

aslında benim daha çok merak ettigim konu çalışan evli bayanlar nasıl vakıt buluyorda kendılerıne o kadar bakım yapıyorlar..valla bende oyle ınsanlara hayran oluyorum

kızlar benide alın aranıza bende bakım yapmayı beceremeyenlerdenim,yani temel bakımlar deilde ayrıntılı bakımları kastediyorum,neler yapıyoruz günlük bakımlarımız için bende artık günlük bakım yapmaya karar verdim:kedi:

X