Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Sağol canım bilgilerin için.

yalnız ben de ki lekeler koyu çiller gibi değil..
ala olmuş gibi yanan yerler kabardı ve soyuldu

soyulan yerlerin altından beyaz deri çıktı normal derimin renginden daha açık.. omuzlarım bronz olduğu için iğrenç bir görüntü oluşuyor...
bu yöntemler işe yararsa deneyeeceğim..

ayy çok teşekkürler güzelim ya

hemen denemeye koyulucam

artık tırnaklarım uzayınca kırılsın soyulsun istemiyorum bıktım ya bi manikür bile yaptıramıyorum doya doya şöyle uzun tırnaklarıma :1no2:

Günaydın kızlar... Sabah kahvaltıdan sonra, yüzümü temizledim, tonikledim, nemlendirdim, biraz fotoğrafçılık sitesine bakayım dedim kimse yoktur diye... Herkes burada, geç kalmışım...

canım bende sana natureline leke serumunu tavsiye ederim. bende de anlattığın lekelerden vardı .1 ay düzenli kullandım.şimdi aynaya bakarken gülümseye biliyorum çok şükürzemuszemus
teşekkürler bilgilendirdiğin için araştıracağım ihtiyacım var gerçektenn..
bende akşamları düzenli ada çayımı içiyorum
gün içinde elma çayı içiyorum
elimi yüzümü yıkayıp tonikledim..
her gün bişey yapınca şimdide bugün ne yapsam diye düşünmeye başladım yapacak bişey bulamıyorum bu gün laelaelaelaelae

yok çok fazla sırıtacak kadar yapmıyorum zaten beyaz tenli olduğum için rujlarım hep açık renk ve doğal tonlarda ama adamın işte ruja bi takıntısı var Allah tan çilekli vişneli dudak nemlendiricileri hafif renk veriyor onlarla biraz renk veriyorum onlara çok bişi demiyor. kalem işi içinde benim göz rengim siyah diyecek kadar koyu ve çok iri tam eşşek göz yani sositososito . o yüzden kelimide sürünce çok hoşuma gidiyor. ama dediğin gibi maskara kullanabilirim ama kipriklerim az zaten dökülüyor hemen diye korkuyorum :sinifsinif: (tavsiye ettiğiniz bir maskara markası varsa garanti dökmez dediğiniz ve marka ismi vermek yasak değilse tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca)
benim zavallı saçlarım kötü bir kuaförün elinde mahfoldu önce sarıydı ama çok
güzeldi:1rolleyes: dip boyam geldi mecbur başka şehirdeydim başka yere yaptırdım. öle bir renk oldu saçlar öle bi mahfoldu ki... krem balsam falan saçımı tarama tarayamadım uzun süre :1no2: ve daha beter olacak diye korkumdan saç düzleştirici fön makineside yaklaştıramadım fazla. işin aslında tabi içimdede fazla yokmuş yapmak isteyen bi şekilde şekil verir saçına. şimdide Allah a şükür kendine gelmeye başladı saçlarım:teytey:
ama malum yeni evliyiz sabah banyo akşam banyo bi fön iki gün durmuyor saçımda hergün hergünde yapılmıyor ki.ama adetli olduğumda en azından saçlarım bakımsız şekilsiz dışarı çıkmayacağıımopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile :hulya: süpersin bence de

ıçerik nedeniyle konunuz "beni baştan yarat" bölümüne taşınmıştır. Bilginize

benim de yumuşacık ipek gibi saclarım vardı röfle yaptırdım mahvoldu kazık gibi oldu taraken hatır hatır sesler geliyordu tarayamıyordum gelinbaşı yapıldıgında bir de krepe yaptılar saçıma kabarık olması için ,2 3 ay öle idare ettim artık şükür dip geldi uçlarına krem sürüyorm durulama suyuna da elma sirkesi katıyorum saclarım toparlanıyor artık

elma sirkesini bende denedim kokmayım diye .çok az attım ama o bile parlaklık sağladı.. bundan sonra hep kullanacağım :))

elma sirkesi bnm favorim artık yüzüme tonik olarak kullanmayı düşünüyorum o şekilde kullananlar da varmış

Sirkeyle su karışımı,yada limon ile su karışımı.Bunalr hergün surata uygulandığında kuruma yada yağlanma yapmaz mı çünkü hergün kullanmaktan bahsediyoruz.
Herşeyin doğalı makbuldur burda.

neyse bu gün için ayriyetten el bakımı yaptım ben
ellerimi bi güzel nemlendirip tırnaklarıma baktım..

arkadaşlar yüzdeki leke içinde 2 çay kaşığı sirke 1 çay kaşığı limon suyu we 1 çay kaşığı su bu üçünü iyice karıştırın we her gece yatmadan önce pamukla silin we sabahları bol suyla durulayın yüzünüzü

süper bi konu yaaa... 15 aylık kızım var. kızım olana kadar hiç kimse beni eşofmanlarla bile görmemiştir.. hep makyajlı bakımlı kuaförden yeni çıkmış gibi dolanırdım... ama şimdi vakit bulup makyaj bile yapamıyorum özel bi gün olmadığı sürece.. sadece cilt temizliğime ve nemlendirici kullanmaya dikkat ediyorum... çünki öyle uzun uzun kendime ayıracak vaktim ve enerjim yok.. akşam olup kızım uyudumu kalan işlerimi bitiryorum ondan sonrada yerimden kalkıcak enerjiyi bulamıyorum kendimde... ama bu durum beni üzüyor çok.. alışverişe gittiğim zaman alıcağım kıyafeti deneyemiyorum bile çünki kızım durmuyoo.. büyümesini bekliyorum kızımın belki o zaman biraz rahatlarım diye ama bian önce eski halime dönmek istiyorum.. umarım burası beni motive eder.. buna çok ihtiyacım var.. beni gaza getirecek her türlü öneriye açığım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…