Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

valla çok güzel, bende olduğundan küçük duranlara bayılıyorum. bende maalesef hep olduğumdan büyük gösterdim. yüzüm falan bebek gibi bebek yüzlü diyorlar ama herhalde uzun boylu ve iri kemikli olduğum için öle büyük sanıyorlar. sen anlatınca benimde bi olayım geldi aklıma anlatasım geldi kısaca anlatim. ben 21yaşında bir danışanımla psikolojik danışma merkezinde danışma yapıyorum. 35yaşında ve abartmıyorum 18yaşında görünüyor durumdanda çok şikayetçi, bende bunun aslında kötü birşey olmadığını kendiminde olduğumdan büyük gösterdiğimi söyledim. cevap beni bitirdi "yok ablam sende en fazla 26-27gösteriyon". :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

ya bu cok komikmis hakikaten.... :roflol:
kas yapayim derken goz cikarmis kadin resmen..

Çok densizmiş...:hulya::hulya:

Kocamla tabiy ki kaydirigubbakcemile3 1 yaş küçüğüm ondan.

haa, tamam simdi oldu;
ben de kayinvalidemle yuruyoruz diyince kafamçokkarıştı

bence kucuk gostermek artik bu yastan sonra avantaj bizim icin.

umarim bunu koruyabiliriz;

kilo da cok onemli bence, herzaman icin zayif insanlar daha genc duruyor. umarim yas ilerledikce kilo almayiz; bunu icinde bakim gerekli (anafikre geri dondum nihayet )

a.s

Haklısın cnm.. Aslında kendini salmamak meselesi doğumdan sonra önemli oluyor en çok. En büyük azmi o zaman göstermek gerekiyor...
kaydirigubbakcemile2

ayrıcaa bakım işine gelincee,
bende dün tv izlerken kaş bıyık bir güzel hallettim, bu günde saçımı düzleştirdim. hafif bir ruj ve parlaşasın diye yüzüme hafif bir pudra o kadar. bu arada buncaacık bile benim için çook büyük bir adım çünkü benim saçımın uzunluğunu aynı okulda çalıştığım öğretmen arkadaşım bir yıl sonra gördü. yani bir yıl boyunca saçımı hiç dağıttığıma rastlamamış hep arkadan klasik bir topuzumsu:kedi:
dünde saçıma bişi yapmadım ama makyaj yapmıştım ama işin kötü tarafı eşim makyajlı halimi hiiç beğenmiyor yüzünün güzelliği gidiyor kalem sürünce cadı gibi oluyorsun der hiiç hoşlanmaz. ruja ise hep kıl inanır mısınız düğünümde bile sildirdi bana. tiksiniyormuş dudakta başka madde görmekten. vücüdumun sadece temizliğine bakar kılsız tüğsüz olacağım, spor giyineceğim(klasik şık kıyafeti yakıştırmıyor kokoş gibi oluyorsun diyor) ev toplu yemek hazır olacak ooooh işte eşimin hayalin de ki kadın budur, deymeyin keyfine. ama ben çok nadirde olsa tatlı kokoş olmaktan topuklu sivriburum giyip makyaj yapmaktan çok hoşlanıyorum(ama işe değil yemeğe gezmeye giderken işte sürekli ayakta ve beyaz önlük içinde yapasım gelmiyor)

kuru ciltli olmak malesef kalıcı bişey geçeceğini sanıyorsan zemuszemus geçmiyor :hulya:
ama nemlendirmek için bir sürü yöntem var
benim yaptıklarım haftalık idare ediyor
ballıyoğurtlu maske
nemlendirici krem
salatalıkları bir güzel suratına dilimleyip yapıştırabilirsin yada rendeleyip salatalık maskesi yap
nemlendirici maskeler kullan
ve sakın ihmal etme cildini çünkü çok kurursa soyulmaya başlar :sinifsinif:

Haklısın cnm.. Aslında kendini salmamak meselesi doğumdan sonra önemli oluyor en çok. En büyük azmi o zaman göstermek gerekiyor...
kaydirigubbakcemile2

aynen,
o zaman napicaz bakalim,
cocuga mi bakicaz kendimize mi :1shok: yandik yandikkkk..

simdlik korkuyorum cocuk sahibi olmaya,
korkmam icin bir sebep daha cikti..:1no2:

benim esimde dogalligi sever, ama benim yaptigim makyaji begeniyor; varla yok arasi cok hafif yapiyorsun makyaji diyor, yakistiriyor..
sac konusunda sansliyim; pirasa sacliyim; nerdeyse belime kadar saclarim, salip birakiyorum gitsin; bi islem gerekmiyor, yika kurut cik.
ama sen de ac saclarini arada, kadinin en buyuk susu saclari..
bir de yuze yakisn guzel bir renk secmek de lazim..

belki göz kalemi ve ruj tek başına sırıtıyordur ve eşinde makyajdan hoşlanmadığı için yaklıştırmıyordur (
bence maskara kullanıp kalemden vazgeçebilirsin :) hafif pudra ve doğal renklerdeki rujları kullanabilirsin (bilemiycem yinede beğenmeyebilir)

tırnaklarının ojesini unutmazsın
ama saçlar olmadı ki şimdiii
kesinlikle katılyıorum saçlar çok öemli
öğrencilerin gözünden de
sürekli aynı şekilde görmek öğretmenini (
lütfen saçlarını ara sıra aç
hem saçlarının da havaya ihtiyacı var...

aynen,
o zaman napicaz bakalim,
cocuga mi bakicaz kendimize mi :1shok: yandik yandikkkk..

simdlik korkuyorum cocuk sahibi olmaya,
korkmam icin bir sebep daha cikti..:1no2:

Benim de kocam istemiyor, sanki o doğuracak... Çok istiyorum bebeğim olsun... Evlenmeden önce evlilik korkusu yaşamıştım. 3 ay adam alıştırdı bu fikre beni... Şimdi ben de onu bebek fikrine alıştırmaya çalışıyorum.
10 kilo alsam da, hiç umrumda değil, o minicik eller; ayaklar için herşeye değer...:ecrin_bebekpuyorumnanaktan

valla benim de içim gidiyor ama bi 4 yıl daha çozuk yapmıycam
27 yaşıma gelene kadar acelem yok
eşim 29 yaşında ben yaşlanırım ozaman desede
olmaz diyorum
daha kariyerim var
zaten boşanmaktan dönmüş bir evliliğimiz var
herşey rayına oturmadan kafam rahat olmadan hadi bebek yapalım demiycem

Elbette ki rayına oturmadan çocuk olmaz. Kocam da böyle diyor. Ama var ya çok ağrıma gidiyor onun istememesi. Belki de o yüzden bu kadar çok istedim, hırs yaptım, kim bilir...

zemuszemus

Elbette ki rayına oturmadan çocuk olmaz. Kocam da böyle diyor. Ama var ya çok ağrıma gidiyor onun istememesi. Belki de o yüzden bu kadar çok istedim, hırs yaptım, kim bilir...

sabret.. ama onun istemesini sağlamak biraz hınzırca yöntemlere bağlı
bebekle ilgili belgeseller falan oluyor onlardan izlet
ama kesinlikle ve kesinlikle bende istiyorum u kullanma..
ben ilk başlarda istiyorum da istiyorum demiştim ozaman o çok erken demişti.. bende küsmüştüm
sonra o gün söz verdim bidaha çocuk demiycem dedim sonra sonra erken olduğu benim de kafama yattı
ama ben sinsice çalıştım
eltimin oğlu bazen bize geliyor 1 bucuk yasında onu severken öyle özendiriyorum ki
onlar gittiğinde bi tanede biz yapalım mı diyor :))
bak bak şunun yüzüne bak bak ne güzel konuşuyo
bak anne dedi falan diye özendiriyorum

İyi fikirmiş... Bahsetmeyeyim ben de. Hatta konusunu açmaya kalkarsa kapatayım... Yattı aklıma valla... Süpersin kıss kaydirigubbakcemile2

valla bende işe yaradı :ecrin_bebek: nerde bebek resmi yada bebek görsek bitanede biz yapalım mı diyor.. duygu sömürüsüde yapıyorum
- yok yok ne gerek var ya ayrlırsak sen bana göstermezsin bide dayanamam ben derstsiz başıma iş alamam böyle kafam rahat diyorum.. daha bi tırsıyo opuyorumnanaktan

ya akizlar aynen valla.

ben de simsilik cocuk istemiyorum ama esim " henu erken " dedigi zaman agirima gidiyor, hatta birkez aglamistim. neden :uhm:boyle oluyor..
istiyorum ki, o cok istesin, askim sen ne guzel anne olursun desin, cocuk yapalim desin ama ben yanasmayayaim ; boyle istiyorum herhalde..kafamçokkarıştı

benim eşim de cocuklara bayılır ama henüz istemiyor sebebine gelince henüz bana doyamamış o yüzden üzülme peppermintcim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…