Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

ozaman sende sinsice çalış ve eşini hazır hale getir :)) içten içe gül ve istediğin zamanda bebeği yapabilecek kadar ısıt eşini laelaelaelaelae

Hani benim albümünde bebekler var ya... Onlara bakıp 2 gün ağladığımı biliyorum. Sanki hakkımı elimden almış gibi. :gitme:

benim eşim de cocuklara bayılır ama henüz istemiyor sebebine gelince henüz bana doyamamış o yüzden üzülme peppermintcim:)

sagol guzel tesellin icin.

konu sahibindn ozur, konusunu dagittik ama kusura bakmaa artk.

benim esimde diyor ki, babaliga hazir hissetmiyorum kendimi, biraz birbirimize doyalim , gezelim, borclarimiz bitsin vs vss ondan sonra.

aslinda hakli da; iste dedigim gibi hak vermeme ragmen uzuluyorumkafamçokkarıştı

gerçekten fena dağıttık konuyu fisfisfis kusura bakmayın yaw

neyse konuya dönelim :))
ben bi tane elma çayı içeceğim
elmanın antitoksin özelliği var cildi yeniliyor :) bundan sonra her gün bitane içeceğim neredeyse düzene girdim ya burda :)
hep yapmak için alıp hiç yapmadığım bir sürü bitki kür maske vardı evde
hepsini çıkarıp aynanın önüne koydum ve bir liste oluşturdum hangi sırayla kullanıyım diye

Evet bu konudan hiç bahsetmedik... Sadece dışımıza değil, içimize de bakım yapmamız gerekiyor... Ben hergün yeşil çay içiyorum. Zinde ve iyi hissediyorum kendimi. Kanıtlanmış elma çayı gibi faydaları...

ya birşey sorucam ben dün adaçayı içtim bir bardak normalde gece 3-4 gibi gelen uyku 11 buçukta bastırdı normal mi:))
adaçayıuyuytur mu??akannehir

ya birşey sorucam ben dün adaçayı içtim bir bardak normalde gece 3-4 gibi gelen uyku 11 buçukta bastırdı normal mi:))
adaçayıuyuytur mu??akannehir

Adaçayı sakinleştirir, seni fazla sakinleştirmiş sanırım... En azından beni hiç uyutmadı. Zaten beni ayrandan başka bir şey uyutmaz; ilaçlar hariç...

aynen bende hergün yeşil çay içerim ve hafta 4-5 kerede maden suyu.. a.s

özellikle yeşil çay çok ii gelio bana, cildime bile yansıo..

toksinlerden arınıorum çokk ii oluokaydirigubbakcemile2

yeşilçay ı bir türlü içemiyorum ya kokusu bayıyor beni maden suyunu cok severim ama bir de kızlar sacınızı durularken dıurulama suyuna bir çaybardağı sirke ekleyin durulayın kem parlak hem yumuşacık olacaktır tecrübeyle sabit

aynen bende hergün yeşil çay içerim ve hafta 4-5 kerede maden suyu.. a.s

özellikle yeşil çay çok ii gelio bana, cildime bile yansıo..

toksinlerden arınıorum çokk ii oluokaydirigubbakcemile2

evet :) bende yeşilçay istiyorum dedim evde
kocam seni o forumdan uzaklaştırmamız gerekiyo dedi..
abarttım mı ne ??:çok üzgünüm:

teolog yeşil çayların çeşitleri var artık onlardan iç, naneli,yaseminli, limonlu, bunların kokuları çok hoş gerçekten a.s

bişe öğrenmek istiorum hep duyuorum bu duruluma suyu olayını ancak sonuçta su şofbenden akıo, nasıl yapıcam ben bu sirke karıştırma olayını.. bi kabamı dolduruosunuz suyu?

evt cnm bir maşrapaya sirkeyle suyu karıştır kafandan aşagı dök:9

bende boyle yapiyorummmmnaniknanikinanilmaz rahatlatiyorrr vucudumu saclarimda daha saglikliii:sm_cool:sirkeyi herseyeee koyarim cok seviyommmmmm:sm_cool:

evt cnm bir maşrapaya sirkeyle suyu karıştır kafandan aşagı dök:9

anladım teolog tşk ederim yerimseniben

işe yarıo demi gerçekten?

bide benim saçlarımın uzunluğu normal,önceden daha uzundu çok kırıldığı için kestirdim, şimdi yaza kadar uzatmam lazım tekrar, düğünüm var inş bol uzunlukta saç lazım kaydirigubbakcemile3

ben çam terebentin kullanıorum memnunum şimdilik kırılmayı ve koparak dökülmeyi engelledi. uzamada pek etkisi yok.. bildiğiniz bi yöntem varmı?

ya öyle sirkeli sirkeli çıkmıyonuz demi daha sonra duruluyonuz :))
bende yapcamda durulamıyosanız saçlarım mat kalsın sorun yok :hulya:

ya öyle sirkeli sirkeli çıkmıyonuz demi daha sonra duruluyonuz :))
bende yapcamda durulamıyosanız saçlarım mat kalsın sorun yok :hulya:

canım bir tas daha su döküyorum ya zaten sirke direkt deriye temas ediyor ya rahatlatıyor ister durula ister durulama sonuçta doğal zarar vermez ve kokmaz da

neyse yaptım bakıyım saçımı kurutunca sonucu göreceğim :))

kızlar bir sorum var size
ben yaz ayında denizde krem maduru oldum krem iyi korumadıgı ıcın guneste omuzlarım yandı ve
şuanda izi var
ben ha geçti ha geçicek beyazlayınca gidecek bekliyoırum ama sanki geçmiyo gibi hissettim

bu güneş yanıgından kalan lekelere bi çözüm var mı biliyormusunuz
doğal olsun lütfen (
lekeler beyaz beyaz ala olmuş gibi

bnde de var o lekelerden yaa...yok mu bir çözümüüü??

bnde de var o lekelerden yaa...yok mu bir çözümüüü??

maske 1 : Keten tohumunu kaynatın ve suyuyla cildinize masaj yapın ve lekelere uygulayın..

maske 2 : Kullandığınız kremlere birkaç damla limon suyu katın ve sürün.Lekeler oluşmasını önler.

maske 3 : bir çay kaşık üzüm sirkesi ile limon suyu ve saf suyu aynı oranlarda karıştırın ve bunu sabah ve gece cildinize uygulayın..

maske 4 : Bir salatalığı kesin ve lekelerinize ovarak kompres yapın.Renkleri açılacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…