Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

ama pıyano ben merak ettım yaptıgın bakımları
hadı sole sole nolurrrrr :1hug:

Plates yapıyordum ya ben... Ebru şallı'nın programından başlamıştım. Bir de başında değildim. 75- 80 de tutuyorlardı sayıyı, perişan oluyordum. Karnım ertesi gün nasıl acıyodu anlatamam. Gülmek acı verir mi insana yaa...
:roflol::roflol:

valla benim selulitlerim olusmaya basladi:çok üzgünüm: o yuzden mecburum bisyeler yapmaya,
duydum ki, selulite hic bir krem fayda etmezmis, cunku zaten selulitin olma nedeni o bolgedeki emilim problemiymis, kan dolasimi eksikligiymis.
onun da cozumu popoyu dusta fircalamak ve de masajmis.
ben avonun basit masaj aletinden aldim, onunla masaj yapiyorum dusta sositososito

ahhh ahhh bide şu incecik cılız tırnaklarım güçlensede

uzayınca kırılmasa napmam gerekiyo kızlar doğal yöntemlerleee

bilen var mıı??? CADIARZU

Paketi fırçalamak hmmm kaydirigubbakcemile3... Bende de var da şu illetten... Ebru şallı düzeltmişti biraz. Bir bıraktım, geri geliyorlar... Denemek lazım... (ay şuraya bakın ya, kaşla göz arasında sinek ısırmış )

ben de oldugumdan cok kucuk duruyorum,
yasim 29 ama her goren 20-21 zannediyor; hele de haftasonu spor giyindigim zaman kimse inanamiyor yasima.

ama bu bakimdan degilde yapidan kaynaklaniyor herhalde..

barbie akşamları tv takılırken bi kaba limon sık ve çok azda su ile karıştır, parmaklarını batır içine yarım saat kadar tut.. her akşam yap bunu yerimseniben

benimde zayıftı tırnaklarım bu yöntemle geçtia.s

ben de oldugumdan cok kucuk duruyorum,
yasim 29 ama her goren 20-21 zannediyor; hele de haftasonu spor giyindigim zaman kimse inanamiyor yasima.

ama bu bakimdan degilde yapidan kaynaklaniyor herhalde..

ewet canim genetik sanirim..bende otuzumdayim ama kardesimden bile cok kcuk gosteriyorum uzun olmama ve biraz baliketime ragmen..kardesim benden cok cok bakimlidir ve minyondur ama ablam gibi durur..benim yuzum cok bebeksi hic sevmiyorumm bu yuzden kucuk gosteriyorum..

ben de eskiden hic sevmezdim, sinir olurdum kucuk gosterdigim icin,
universitedeyken, sen liseye mi ortaokula mi gidiyorsun diye sorarlardi, deli olurdum.
ama yas otuza yaklastikca bu ozelligimi sevmeye basladim.

bundan 3 yil once 26 yasimda yeni araba kullanmaya basladigim zaman ufak bir kaza yapmistim,
bir adamin arabasina vurmustum; neyse aradim babami cagirdim falan;

adam babama cikisti "vermissiniz kucucuk cocugun altina arabayi, olur mu hic" falan dşye; dusunun 26 yasindaydm o zaman.. :dance:

hala citir duruyorum ne guzel
:dance:

kaç tane limon sıkmam gerekiyor canım

ve su ne kadarr koyucam tam tarif alsam?

esimde cok seviyor ozellikle dogal halini..vucut hatlarim kadinsi ben yuz hatlarimin oyle olmasini isterdimm..makyajla kadinsi oluyor ama cildimde tek sivilcem yoktu purussuz cildimi kendi elimlee maffediyorum..benimde ayni sekildee.en vurucu olanida jinekologtaydi yuzumde hicbirsey yoktu ruj bile kadinn bana cocuk muamelesi yapti..yasimi ogrenene kadarrr:a015:
bakim olayina gelirsek yanlis urunler mi kullaniyorum bilmiyorum ne kadar kremlensemde su icsemde hala kuru ciltliyimm..senağlama

Son düzenleme:
kaç tane limon sıkmam gerekiyor canım

ve su ne kadarr koyucam tam tarif alsam?

tek limon yeter barbiecim suyuda 2 çorba kaşığı ekle.. ellerini batır suya beklet öle..

yada pamuğa limon damlat ve tırnaklarını sanki asetonla oje çıkartır gibi ovala limonlu pamukla...

farkı görürsün kısa zamanda..

ben 2.yöntemi uyguladım bisüre sonra zor oldu öle kabın içinde elimi bekletmek kaydirigubbakcemile3

Beni de bir gün k.validemle gezerken arkadaşları gördü. Onları düğüne çağırmamıştı -nedense- kadınlar dediler "aaa ne kadar küçükmüş, kaç yaş var aranızda?" "1 yaş deyince kadınlar şaşırmışlardı.kaydirigubbakcemile3 Beni 19 yaşında sanıyorlarmış.. Ah ah 30'dan sonra da 19 sansalar ne güzel olur...

bence sevinmelisin,
ne guzel iste hic yaslanmayacaksin.. hep genc duracaksin...

makyaj aslinda yuzu bozmaz, yeter ki kaliteli malzeme kullan ve de aksamlari iyice temizle.. ozellikle fondoteni nemlendiricili ve fazla kapaticiligi olmayan bir urun sec bence..
aksamlari da temizleme sutu ile temizle, ardindan nemlendiricini sur yat..
kuru ciltler icin olan urunlerden al..

o zaman bence sorun kalmaz.

tsk.ler canimm:içelim:daha once pudra kullaniyordum simdi fondoten max factorun altinada nemlendirici suruyorum clinique,cildim cok hassas.ilk amanlar resmen kusuyordu yuzumm fondoteni..cildimi bu urunlere alistirmadan once cok daha guzeldi..simdi surmesem sankii yuzum geriliyor..yolculukta da hepsini yaninda tasimak zor oluyor:roflol:kol cantam o yuzden buyuk secerimm ne ararsan varrrr:roflol:

dur simdi ya,
anlamadim, kafam karisti; kiminle 1 yas var aranizda :uhm:

bence senin gozun makyaja cok alistigi icin makyajsiz kotu buluyorsun kendini,
bir muddet yapmazsan makyajsiz da begenirsin;

ya da soyle yap, makyajini hafiflet, mesela sadece allik ruj ve rimel kullan,

fazla makyaja bagimlilik da iyi degil..

yine nemlendirini sur tabi, o zaman yuzun gerilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…