Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Bana bugün 10:40 ta yaptılar akşamda mecbur o saatte yapcam ya ama sabah acımadı

Aminnn inşallah yarını iple çekiyorum
Yarın 11 12 gibi ararlar, ben o safhalari geçtim. Eşim bugün doktora diyoki hocam embryolar için aradıkların da kendinden geçmişti eğer olumsuz birşey olursa lütfen eşime alıştıra alıştıra söyleyin çünkü kalpten gider diye korkuyorm, bende çıktıktan sonra diyom keşke sendeki rahatlık birazda bende olsa

Aynn valla bnm eşimde çok rahat bugün ciktimya anesteziden ağlıyorum gozyaslarini felan siliyo bı örnek verdiler okadar sonra ohh mis yatsinlarr

Salı günü transfer saatini söylediler mi sana, benim pazartesi bir tane daha kan vermem lazımmış dedik inanın iki gün üst üste gidip gelemeyiz, sonra sağolasn ruken hanım dediki o zaman salı sabah 9 da hurda olun kanı verin öğleden sonra ya çıksnki transferiniz olsn

Canııım naptın aradılar mı hayırlı sonuç ver inşallah
Tam bende girdim sana yazmak için şimdi aradılar 5tanesi olgun çıkmış ama sadece 3tanesi dollnemis kaliteleri belli değil şuan iki günde belli oluyor dedi haber vericekler bana suanlik bişey diyemeyiz dedi uzuldumde inşallah 3de kaliteli çıkar embriyo olusuur

Tarnsfer suanlik kesin değil haber vericekler

Üzülme kuzum inşallah üçüde hayırlısıyla bebiş olurlar 3.güne giderlerse dondurcklar inşallah benide 3.gün aradıkların da Birtane embriyonuzu dondurduk diğerlerinin gelişimi devam ediyor 5.güne gitmeleri için gözlemliycez dediler maalesef 5.gün aradklarnda hiçbirinin yaşamadığını dediklerinde nasıl üzülmüştüm nasl

Beni yarın ararlarmi şimdi salı günü transfer olursa yarın kaliteleri belli olurmu sence

İki günde bir ariycaz demişlerdi bana ama ben ki dondurulmş embriyo olacağı içindir belki, sana kağıt vermediler mi orada yazıyordu benim
Bana 1.3.5gunh yazıyor kağıtta ama salı günü transfer olursa ne ara aricaklar bizi ne ara oraya gdiicez oyuzden diyroum yarın aramlari gerekmiyor mu ona göre salı gidelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…