Tüp bebek devlette mi özelde mi? İstanbul için???

Aynen bana da yaştan dolayı dedi aret hoca başka hiç sorun yok hersey normal rahim de sorun yok tupler açık hormonlar normal başka extra bir hastalığım yok ilaç kullanmıyorum genetik kromozom testi normal içki sigara kullanmıyorum ama olmayınca olmuyor işte.
Benim de aynı. İnşallah güzel sonuçlar alırız 🤲🏻

Çok normal çünkü her ay hamilelik bekliyorsunuz ve strese giriyorsunuz. 45 günleri buluyordu artık bnim her ay gebelik testi yapmaktan yorulmuştum. Buarada polikistik over gibi bir durumda olabilir ama o tüp bebek için hc sıkıntı yaratmıyor bende de vardı. Sadece ikinizde beslenmenize yaşam tarzınıza bian önce dikkat etmeye baslayin çünkü sağlıklı yumurta ve sperm gerek. Sperm de sayı azsa arttıran takviyeler var benim eşimde morfoloji sıkıntılydı bu en zorlarından biri yani düşünün. Ve kendinizi hazir hissedince hemen görüşmeye gidin zaten neredeyse tüm merkezler ücretsiz on görüşme yapıyor, testlerinizi de değerlendiriyor. Ben pendik yüzyıl hst Serap Simavli da tedavi gördüm.
Polikistik over başındasin dikkat et diye gittiğim beş doktordan biri sadece söyledi. Diğerleri yok dedi. Ben hep sorun bu zannediyordum o yüzden. Eşimin de morfoloji sıkıntı olabilir. Sayı azlığından bakilamadi diyor. İnşallah şansımız vardır tek ümidim bu

Taksim, gümüşsuyunda. Ben öncesinde Aret Kamar da tedavi görüyordum. İlk transfer sonrası bıraktım ve yine aynı merkezde Emre Karatekelioğlu na geçtim. Laboratuvar olarak iyi olduğunu düşünüyorum ama ben yaşadıklarımdan mıdır nedir bilmiyorum hep bir soru işareti oluyor aklımda maalesef.
O yüzden çok iyidir veya kötüdür diyemiyorum.

Aret Kamar meşhur biliyorsunuzdur. Ama ben gittiğimde çok çok yoğundu. Ve ben bu durumdan yorulmuştum😔
İnanın hiç bilmiyorum bilgi edinmeye çalışıyorum o yüzden. Not alayım bunu da inşallah

Polikistik over başındasin dikkat et diye gittiğim beş doktordan biri sadece söyledi. Diğerleri yok dedi. Ben hep sorun bu zannediyordum o yüzden. Eşimin de morfoloji sıkıntı olabilir. Sayı azlığından bakilamadi diyor. İnşallah şansımız vardır tek ümidim bu
Buarada eşinizin testini yenilemek gerekirse Istanbuldaysaniz İntermar klinik tavsiye ederim

Merhabalar hanımlar.
18 aydır gebe kalamiyorum. Eşim de ben de testlerimizi yaptırdık. Sonuçlar çıkınca gerekli görülmesi halinde tüp bebek sürecine girecegiz.

Ancak kafamı karıştıran şey şu ; özelde mi devlette mi tüp bebek?

Özelde tüp bebek yaptırabilecek maddi imkana sahibiz. Çok farkediyor mu ? Önerdiğiniz hastane ya da hekim var mı? Yoksa direkt devlette mi yaptırmalı? Güvenilir olması kısmı da kafamı karıştıriyor. O yüzden de devlete mi gitmeliyiz acaba dedim biraz.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🥰
Lab ile tecrübe çok önemli. Bu süreçte yıpranmamak için kaliteli hizmet önemli. Tabi ki özelde. İstanbulda çok sayıda iyi yer var ama kurumsal olarak labı iyi şişli memorial e bakın.

Lab ile tecrübe çok önemli. Bu süreçte yıpranmamak için kaliteli hizmet önemli. Tabi ki özelde. İstanbulda çok sayıda iyi yer var ama kurumsal olarak labı iyi şişli memorial e bakın.
Evet bunu ben de araştırdım. Lab ve embriyolog önemliymis. Ben de şişli Memorial düşünüyorum sonraki süreç için

Merhabalar hanımlar.
18 aydır gebe kalamiyorum. Eşim de ben de testlerimizi yaptırdık. Sonuçlar çıkınca gerekli görülmesi halinde tüp bebek sürecine girecegiz.

Özelde tüp bebek yaptırabilecek maddi imkana sahibiz. Çok farkediyor mu ? Önerdiğiniz hastane ya da hekim var mı? Yoksa direkt devlette mi yaptırmalı? Güvenilir olması kısmı da kafamı karıştıriyor. O yüzden de devlete mi gitmeliyiz acaba dedim biraz.

Cnm merhaba bende tüp bebekle hamile kalanlardanim şu anda oğlum var 3 yaşında 2. Gebeliği düşünüyoruz benim doktorum Ali Osman Koyuncuoğlu çok güzel ilgileniyor esra Erolun program doktoru orda gördüm takip ettim gittim iyikide gitmişim çok memnunum bı bak derim Instagram'da fln takibe al istersen

Cnm merhaba bende tüp bebekle hamile kalanlardanim şu anda oğlum var 3 yaşında 2. Gebeliği düşünüyoruz benim doktorum Ali Osman Koyuncuoğlu çok güzel ilgileniyor esra Erolun program doktoru orda gördüm takip ettim gittim iyikide gitmişim çok memnunum bı bak derim Instagram'da fln takibe al istersen
Yaa inşallah ikinci evladınızi da hemen kucağınıza alırsınız ❤️ bakayım hemen bahsettiğiniz kişiye. Sorun esinizde mi sizde miydi ? Nasıl ilerledi süreç acaba ?

Yaa inşallah ikinci evladınızi da hemen kucağınıza alırsınız ❤️ bakayım hemen bahsettiğiniz kişiye. Sorun esinizde mi sizde miydi ? Nasıl ilerledi süreç acaba ?
Amin inşaallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin sana da insaallah
Bizde bı sorun yoktu cnm ya eşimde de bende de sebepsiz anlayacağın 2 kez aşılama denedik olmadı tüp Bebege başvurduk oda şükür ilk denemede nasip oldu süreç güzel ilerledi ilk muayeneye gittimizde doktorumuz bize bakarak ben sizi burdan Allah'ın izniyle boş gondermem bebeğiniz olur dedi çok umutlandik gerçekten dediğini de yaptı çok ilgiliydi doktor gibi değildi sanki abi gibi bı yaklaşımı vardı aklımızda hiç bir soru işareti kalmamıştı soru bile kalmamıştı 😄 herşeyi biz sormadan anlatıyordu ilaçlar fln derken opu oldum 4 embriyom oldu 1 ay rahim dinlendirme yaptı sonrasında transfer oldum 10gun sonra kan testi yaptık çok şükür sağlıklı bı şekilde normal doğumla aldık kucağımıza evet biraz yıpratıyor insanı psikolojik olarak ama sonundaki mucize için değer o arada gözün gormuyor hiç bir şeyi Rabbim nasıp etsin bol bol kuran oku hergun Yasin ve Meryem suresi oku ben öyle yapmıştım ♥️

Merhabalar hanımlar.

Devlette süreç çok uzun sürüyor ayrıca aşılama şartı istiyor sonra tüp bebek diyor. Biz özelde yaptırdık canım ilk çok bilindik bir yerde yaptırmamıştık hi memnun kalmadık para çöp oldu sonra bahçeci tüp bebek merkezine gittik hamile kaldım çok ilgililer ve laboratuvar çok önemli iyi. Şuan bebeğimin kalbi durdu ama ben orada devam edeceğim hala arayıp soruyorlar

Amin inşaallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin sana da insaallah
Bizde bı sorun yoktu cnm ya eşimde de bende de sebepsiz anlayacağın 2 kez aşılama denedik olmadı tüp Bebege başvurduk oda şükür ilk denemede nasip oldu süreç güzel ilerledi ilk muayeneye gittimizde doktorumuz bize bakarak ben sizi burdan Allah'ın izniyle boş gondermem bebeğiniz olur dedi çok umutlandik gerçekten dediğini de yaptı çok ilgiliydi doktor gibi değildi sanki abi gibi bı yaklaşımı vardı aklımızda hiç bir soru işareti kalmamıştı soru bile kalmamıştı 😄 herşeyi biz sormadan anlatıyordu ilaçlar fln derken opu oldum 4 embriyom oldu 1 ay rahim dinlendirme yaptı sonrasında transfer oldum 10gun sonra kan testi yaptık çok şükür sağlıklı bı şekilde normal doğumla aldık kucağımıza evet biraz yıpratıyor insanı psikolojik olarak ama sonundaki mucize için değer o arada gözün gormuyor hiç bir şeyi Rabbim nasıp etsin bol bol kuran oku hergun Yasin ve Meryem suresi oku ben öyle yapmıştım ♥️
Yaa ne güzell ❤️ Allah bize de nasip etsin inşallah 🌷 inşallah bize de sizinki gibi tez zamanda nasip olur

Devlette süreç çok uzun sürüyor ayrıca aşılama şartı istiyor sonra tüp bebek diyor. Biz özelde yaptırdık canım ilk çok bilindik bir yerde yaptırmamıştık hi memnun kalmadık para çöp oldu sonra bahçeci tüp bebek merkezine gittik hamile kaldım çok ilgililer ve laboratuvar çok önemli iyi. Şuan bebeğimin kalbi durdu ama ben orada devam edeceğim hala arayıp soruyorlar
Ben de biraz arastirinca vazgeçtim devletten açıkçası. Aşılama da düşünmüyorum çünkü galiba zaten bizimki mümkün değil gibi aşılama ile

Merhaba, ben İzmir'de iki negatif sonuçtan sonra vakit kaybetmeden İstanbul Fulya Bahçeci'de Özkan Özdamar ile başladım. Geçen cumartesi opu oldum. Doktorumdan ve merkezden çok memnunum. Sonucum ne olursa olsun yorumum değişmez. İlgileri, profesyonellikleri ve güleryüzleri gerçekten de tam bu süreçte ihtiyacım olan şeydi.
Merhabalar transfer oldunuz mu acaba

X