Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Ay canm ya inşallah bu sefer bebişin seninle olur ama stresini azalt lütfen stres gerçekten çok etkiliyor
Ah kuzum yaa transferimi olsam bi hayirla icim rahatlicak diyom bu seferde tuttumu tutmadimi stresi baslar bende cok uzun senelerce bekledim ya cok stres yapiyorum. ALLAHIM INSAALLAH BIZLEREDE TATTIRSIN EVLAT KOKUSUNU SABIR ETTIK ELIMIZDEN GELENI YAPTIK ALLAHIM SEN DUALARIMIZI KABUL EYLE. Vermeyi cok seven Rabbim bizlere saglikli hayirli evlat nasip etsin

Amiin şuan embriyonuz var demi inşallah

İy bari canım sıkılıyor eşimde yok yanimda
Canım nasılsın çok mu rahatsız oldun, ben de yan odada ilaçlarımı kullandım fitil için 15 dk yatırdılar, kalkınca yanına gelicektim ama eşin içerdedir diye çekindim inanki dedim sana destek olayım bi geçmiş olsn diyip çıkayım ama çekindim, koridorda Yanlş duymadıysam Ayşegül hanımın eşi diye seslendiler dedim sensindir o kesin

Aynn kuzum bizdiriz bende çok şükür çıktım eve gidiyrouz keşke gelseydin tek başımaydim toplamadan sonra geldiysej bilmiyorum çok kotuydum ya ağlayarak uyandim valla ağrım vardı uyandığımda ağrı kesici verdiler geçmedi gazim var valla ilaçları verdiler qnalttilar gittiler çok şükür herşey iyi çıkmış bakalım salı günü transfer olabilirmis embriyo oluşursa tabiki sen naptın gittinmi bubarada rahim kalinligim 11.30cok şükür çok sevindim senin kaç çıktı sana ne zamn dediler transfer

Gazın bir iki gün sürebilir canm yani gaz sancısı gibi bir sancı bide karnında şiş olabilir ama geçiyor dinlen eve gidince, benim rahim kalınlığıma 9,3 ml olmş doktor güzel dedi banada salı günü dedi ama kan aldılar ya onun sonucuna göre tam belli olucak eğer değerler yüksek çıkarsa iptal olcakmş beni ariycklsrmş ama aramazlarsa herşey yolunda demekmiş

Yaaa ben internetten sonuçlara bakiyroum canım sende bak istersen iymis benimde rahim kalinligim çok şükür 11.30cikti

Transferi ona goremi yapiyolar kandaki deger rahim kalinlassa bile onemli demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…