Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Canım merhaba bende Diyarbakır’a gelmeyi düşünüyorum ama misafirhanesinde kalınabiliyo mu acaba uzaktan gelicem senin sürecin nasıldı
Merhaba inanın ben ilk araştırdığumda telefon da bana misafirhane den bahsetmşlerdi iyi dedik sıkıntı yaşamayız ama oraya gidince hiç bahsetmediler biz ilçesinden geliyoruz ama en uzak ilçesi resmen ilden ile gidiyoruz sanki özel arabamzdq yok belediyelerde sürünüyoruz, iki kez kalma durumumuz oldu birinde öğretmen evinde diğerinde otelde kaldık malesef, ama siz şehir dışından geliyorsanz size bahsederler belki tam bilmiyorum

Canım merhaba bende Diyarbakır’a gelmeyi düşünüyorum ama misafirhanesinde kalınabiliyo mu acaba uzaktan gelicem senin sürecin nasıldı
Sürecime gelincede transferimi bekliyorm ama buraya kadar iyi memnun kalmadığım birşry olmadı zeki hoca işini güzel yapan bir doktor hakkımzda hayırlısı olsun, fakat bizim eş kaynaklı olduğundan embriyolarımz beşinci güne gidemedi sadece bir tane üçüncü gün embriyomz var tek umudumuz

Benimde eşimde sorun var varikosel ameliyatı oldu bir kere aşılama denedik tutmadı peki otel öğretmen evi fiyatları ne kadar inşallah bende yarın gelicem

Önceden test yapılması gerek mi direk tedavi başlıyor mu
Evet doktor bey amh testi istiyor özellikle biz ön görüşmeye gittiğimizde istemişti ama tedaviye başlayınca da istedi, biz yaptırdık hocam dedik, ama ilk tedaviye başlarken ücretin birazını versiyon ya amh testide içindymiş bizde gittik başka hastanede yaptırdık

Amin amin gerçekten zor bir durum
Tüp bebeğe başladıktan sonra da hem eşinizden hem sizden kan tahlili istiyorlar onlarn laboratuvarlari geniş olmadığı için dışarıdan yaptırmamızı istiyorlar, bizde yakınlarda bir devlet hastanesi var orada bir tanıdığımız sayesinde gittik verdk hatta oradaki doktor dediki bunlar pahalı testler iy yapmşsnz devlete gelerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…