Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

İnsallh bu hafta alırım teansferden sonra bol bol dikkat edicem insllh ama niyeyse böyle içimde olmicak gibi his var sürekli negatif negatif gordukya yine negatif olucak diye üzülüyorum
Ama şimdi ki tüp bebek bende negatif diyorum bide bazen burada ve çevremde filanca kişide beş kez denemiş olmamış nasip bu işler falan diyorlar, buradaki arkadaşlarnda mesela beşinci altıncı denemeleri olanlar var, bende diyorum ilk denemede çok umut etmiyim mi ama benim durumum çok farklı işte eşimden dolayi defalarca deneme şansım yok

Aynn öyle ilk tuo nebek aşılama yaptık ama tutmadı zaten zeki beyde dedi boşuna aşılama yapmışsınız bilseydim önceden yaprdim tüp bebek neyseki sonunda yaptık çok az zamanımız kaldı 1gun sonra ins bebisimize kavusucaz ondan sonra takdiri ilahi rabbimin elinde elimizden tek gelen dua olucak

Yaa inşallah transferden sonra eve gelince duygularım öncekinden daha farklı olck biliyorum çünkü ne olursa olsun bir bebek yerleştiriyorlar sana birde tuttuğunu düşünsene

Yaa inşallah transferden sonra eve gelince duygularım öncekinden daha farklı olck biliyorum çünkü ne olursa olsun bir bebek yerleştiriyorlar sana birde tuttuğunu düşünsene
Aynen öyle şuan bile bebisimiz hazır bekliyor hastanede o bile güzel bir duygu as önce iğne saatimdi öyle ağladım ki acisindan rabbim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin rabbim bize ins kapı açar bize

Aynen öyle şuan bile bebisimiz hazır bekliyor hastanede o bile güzel bir duygu as önce iğne saatimdi öyle ağladım ki acisindan rabbim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin rabbim bize ins kapı açar bize
Bende sabah 9:45 e alarm kurmuştum 10 da iğne var diye zaten gece resmen saat başı uyanıp saate baktım sanki geckmişim gibi his geliyordu derken eşim kaldirdi kalk iğne saatin geldi diye, iğnemi yaparken eşimin gözleri doldu bizimde imtihanımız bu şekldeymiş demek dedi, dedim sonu hayrolsnda ben iğnelerden korkmuyorum artk

Öyle kzuum da nebilim canım yanıp bide olumsuz olucak diye korkuyorum göbeğimi görsen ne halde rabbim goruyo bizi ins güzel sonucla ödüllendirir bizi

Çok zor bide salı günü kesin transfer olursa herşey ekim ortasında belli olmuş olacak, bu kışım bir başka olacak sanki ona örgüler örcem diyorum siparişlerim kargolarm hep ona olck diyorum. Ama bu hisler çok istediğimden belkide başka açıklaması yok çünkü

Çok istediğinden kuzum bende kendim ormusum tulum şapka yelek hahaha görsen bir sürü bebek kiyfaeti var komşum verdi inşallah olursa giydirim diye ama sonra daha bakmiyorum iyice umutlanmim diye

Öyle kzuum da nebilim canım yanıp bide olumsuz olucak diye korkuyorum göbeğimi görsen ne halde rabbim goruyo bizi ins güzel sonucla ödüllendirir bizi
Sen çok etkilenmişsin demek iğnelerden bendede tüylenme oldu sanki ya morarma falan olmadıda çok şükür sadece bu progestan iğneyi yapınca benim tersime geliyo sıkamıyorm canm çok acıyor eşime diyorum benim yüreğim kaldırmaz bakamam bile diyo

Aaa demekki sadece bende olmuyo bende sikamiyorum bence siringayla alakalı esime veriyoeum o sıkıyor çünkü basıyorum gitmiyo bide ilaç içime geçtikçe iyice sizliyo bnmde böyle göbekte halka gibi beyaz şeyler oluştu anlamadım eşim diyo beze olmustur

Çok istediğinden kuzum bende kendim ormusum tulum şapka yelek hahaha görsen bir sürü bebek kiyfaeti var komşum verdi inşallah olursa giydirim diye ama sonra daha bakmiyorum iyice umutlanmim diye
Zeki hoca dedi ki olmayan bir şeyin yasını tutmayın henüz birşey belli değil neden üzülüyosn, bende düşünüyorm evet henüz hiçbirşey belli değil ama ben çok üzülüyorum, sonunun negatif olduğunu düşününce işin içinden çıkamıyorm

Evet beze oluyormuş bazılarında kolonya sürmek iyiymiş bir dene daha beter olmadan, hem gebelik olursa daha o iğnelerden çok yapcan

Evet beze oluyormuş bazılarında kolonya sürmek iyiymiş bir dene daha beter olmadan, hem gebelik olursa daha o iğnelerden çok yapcan
Yaa kötümü olurki ilerde allhim valla bide yan etkileriyle ugrasiyoz zeki beyde doğru diyo ama hiç bı anne öyle olmaz sadcee biz üzülmüyoruz ki tüm anne olmak isteyen adaylar öyle okadar milyon insan varki çaba harcayan ki çok şükür halimize bizden daha kötü olanlar var elimizde olsa zaten kafamız rahat olurdu... Bu arada canimm su göbeğin altı varya Ora senin ağrıyor mu benim felaket böyle batiyo oraya bastırarak masaj yapıyorum rahatlıyorum sanki gazmi ne guldukce oran batiyo seninde oylemi

Benimde öyle oldu hatta benden 22 yumurta toplandığı için ben felaket rahatsız oldm 3 gün sonra düzeldim karnım patliycak gibiydi bide çok koşarsın yanlarn ağrır ya öyle ağrıyordu, şimdi senin ağrıların tam geçmeden transfer olcksn ya gebelik belirtisi diyebilirsn o yüzden dikkat et, bende diyom ne zaman kusarsam o zaman şüohelencm yoksa heves etmiycem

Evet ben burayi kullanmaya başladıktan sonra diyom herhalde normal yoldan hamile kalmak yok artk, ama çevreme baksam tek tük tüp bebek yaptıran var, imtihan işte, arkadaşm diyo senin bebeğin olduğunu hayal edemiyorum onu kimsenin kucağına bile vermezsin belkide el bebek gül bebek dediklerinden olur heraldediyom ben onu ne zorluklarla kazanmış Olcam yapacağım herşeyi normal görün

Hahaha yok canimm demem öyle göğüs uclarim mesela çok aciyo benim onalr hep ilacın etkisi zaten aynn bnmde yumurtlarim varken çok açıyordu deidgin gibi sağ tarafim ozlelikle çok kötüydü çok şükür ama atlattık öğünleri canım ins güzel sonuçları alirizda bneim bu forumda tanıştığım arkadaş var şuan o hamile oda bahçeci de yaptı onunla sürekli konuşuyorum bişey olsa saolsun yardımcı oluyo

Hhqha valla olsunda ben ne kadar dikkat etsemde eşim çocukları sikbogaz buyutmekten yana değil diyo evin ortasına koyucam orada ne yapıyorsa yapsın öyle bazıları varya çok sıkıyor koymuyo kucağından indirmiyolar

Yok güzel yetiştirceğime söz veriyorum Allah'ıma bizim eve gelen diyoki ay çock olsa napcaksnz süs eşyanız çok falan eşimde bana diyo olsn da etrafta dolaşsın dağıtsın etrafı, evimizde bir ses olsn

Yaa ay ne güzel inşallah ikimzde pozitif görürüz de hamileliğimzii konuşuruz senle, zaten burası ikimize özel oldu kimse yok

Yok güzel yetiştirceğime söz veriyorum Allah'ıma bizim eve gelen diyoki ay çock olsa napcaksnz süs eşyanız çok falan eşimde bana diyo olsn da etrafta dolaşsın dağıtsın etrafı, evimizde bir ses olsn
Haha kuzum allh bilir bnde esime diyroum valla çok güzel bakicam egitixem felan ama rabbim nasıl nasip ettiyse ne kadar güzel egitsende baksanda çocukları biliyorsun değişiyor olsunda rabbim öğünleri gösterisinde insallh elimizden geleni yaparız aynn hamile kalırsak özel guruo olusturucam o arkadaşla hamileliğimizi konsuuruz deidgin gibi burada özel oldu biz o arkadaşla telelfonlastikk arasıyoruz sürekli dedik pozitf çıkarsa bnmde bebegimzii beraber buyuturuz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…