Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Haha kuzum allh bilir bnde esime diyroum valla çok güzel bakicam egitixem felan ama rabbim nasıl nasip ettiyse ne kadar güzel egitsende baksanda çocukları biliyorsun değişiyor olsunda rabbim öğünleri gösterisinde insallh elimizden geleni yaparız 🥰🥰aynn hamile kalırsak özel guruo olusturucam o arkadaşla hamileliğimizi konsuuruz deidgin gibi burada özel oldu😂😂 biz o arkadaşla telelfonlastikk😂😂 arasıyoruz sürekli 😂 dedik pozitf çıkarsa bnmde bebegimzii beraber buyuturuz diye
İnşallah Allahın izniyle 😍oda mı Diyarbakır bahçeci deydi yoksa diğer bahçecilerdemi?

Haha kuzum allh bilir bnde esime diyroum valla çok güzel bakicam egitixem felan ama rabbim nasıl nasip ettiyse ne kadar güzel egitsende baksanda çocukları biliyorsun değişiyor olsunda rabbim öğünleri gösterisinde insallh elimizden geleni yaparız 🥰🥰aynn hamile kalırsak özel guruo olusturucam o arkadaşla hamileliğimizi konsuuruz deidgin gibi burada özel oldu😂😂 biz o arkadaşla telelfonlastikk😂😂 arasıyoruz sürekli 😂 dedik pozitf çıkarsa bnmde bebegimzii beraber buyuturuz diye
Benimde bir arkadaşım İstanbul bahçeci de yaptırdı ilk denemede oldu şimdi bir oğluşu var☺️ben ona sormuştum hani bahçeci ye gideyim memorial e mi gideyim ne diyosn falan, bana diyo gel İstanbul a bahçeci de ol tedavini, dedim yok Diyarbakır da da bahçeci var öyle sevindiki dedi o zaman oraya git neyi bekliyorsun zaten bunca yıl beklemşsin. Bana umut oldu öyle gittim bende 😇Hayırlı sonuçlar getirsin bize

İnşallah Allahın izniyle 😍oda mı Diyarbakır bahçeci deydi yoksa diğer bahçecilerdemi?
Oda İstanbul bahcecideydi canım onun ikinci denemesinde oldu ins bizde aliriz rabbim büyük bakalım bı salı günü olsunda ondan sonra gün sayarız inşallah 😂🥰🥰🤭gün saymak daah heycanli oluyo bnm anlamadım canım 6.gunfe bile pzoitif haberi aliyolar niyeyse

Oda İstanbul bahcecideydi canım onun ikinci denemesinde oldu ins bizde aliriz rabbim büyük bakalım bı salı günü olsunda ondan sonra gün sayarız inşallah 😂🥰🥰🤭gün saymak daah heycanli oluyo bnm anlamadım canım 6.gunfe bile pzoitif haberi aliyolar niyeyse
Evet ya bence onlar 5.gün embriyosudur daha çabuk tutunuyor olabilir

Ben bu tedaviye başladım başlayalı günler geçmiyor sanki, transferden sonra ki günler hiç geçmez herhalde 🥰ben iki gün falan yatıp dinlencem salonda bir iki tur atarım falan o kadar ondan sonra da syaklanırım diye plan yapıyorum bakalım, zaten normaldede öyle dışari çıkan birisi değilim evdeyim 😅

Ben bu tedaviye başladım başlayalı günler geçmiyor sanki, transferden sonra ki günler hiç geçmez herhalde 🥰ben iki gün falan yatıp dinlencem salonda bir iki tur atarım falan o kadar ondan sonra da syaklanırım diye plan yapıyorum bakalım, zaten normaldede öyle dışari çıkan birisi değilim evdeyim 😅
Benim de annm gelicej ins aksilik olmassa salı gelicek Mardin'e İnşallah oyuzden annemle zaman geçer diye düşünüyorum bn de iki ucgun yatarım sonra dışarıda yürürüm sende bence öyle yap akşamları yuru evde oldukça zaman hiç gecmez bide sürekli yatincada pıhtılaşma oluyormuş oyzuden elinden geldiğince yürü canım

Yaa ne diyorsun seeen 😍😍😍valla canm baş üstüne buyurun gelin inşallah eşlerimzde tanışırda☺️bizde Mardini çok gezmek istiyoruz ama nasip olmadi hiç
Gelin valla canım bnm hafta sonuna denk getiririz biz sizi gezdiririz araba var nede olmasa bı su işlerimizi halledelimde ins herşey olur karnimizda bebeklerimizle gezeriz inşallah 😂😂🤭🥰

Yumurta toplamaya kadar burdayım çarşamba kontrol var büyük ihtimal pazartesi salıya kadar burdayım sonra rahim dinlendirme olacak bir ay

X