Bahçeci fulya da tüp bebek Dr. önerisi ??

Sorunumuz yumurta rezervi düşük çikolata kisti ameliyatı olduğum için..
Sol tüpüm alıncak transfer öncesi tıkanıklık var .
Süreç uzun sürecek yani
Yaşım 26 sizin sorununuz nedir

Merhabalar aranıza yeni katıldım da bir şey sormak istiyorum bende tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum da mehmet reşit hocayı bayadan beri takip ediyorum çok pozitif bir hoca ona gitmeyi düşünüyorum ücret konusunda bilginiz var mı yani toplamda ne kadar tutuyor tüp bebek yardımcı olursanız sevinirim kızlar birde mehmet hocaya giden varsa biraz anlatabilir mi gerçekten güzel ilgileniyor mu şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar Mehmet Bey işinde iyi bir doktor sadece çok yoğun oldukları için muayene süreleri çok kısa sürüyor istediğiniz soruları sekreterlerine sorabiliyorsunuz özelden hemşireler gayet ilgili istediğiniz zaman onlarada ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Aralık sonuna kadar geçerli fiyat listesi ilaçlar hariç 24.500 tl ön görüşme ücretsiz muayene olursanız 1150 tl . Bir daha muayene ücreti ödemiyorsunuz tedavi sonuna kadar . İlaçlar benim 6000 tl tuttu .

Çok teşekkür ederim ben polikistik over olduğum için benim şehrimdeki doktorlara gittim ama pekte sonuç elde edemedim bir kere aşılama oldum ama onda da sonuç hüsran oldu o yüzden tüpe gitmeyi seçtim bende gittiğim doktorlarda burda vakit kaybedip para harçama onun yerine direk tüpe git ihtimalin oldukça fazla dediler en ufak bir doz ilaçla bir sürü yumurta elde ediyorlar o yüzden tüpteki ihtimalin yüksek dedikleri için bende doktor araştırmasına girdim

Rica ederim evet şansım daha yüksek yaşadığınız yer neresi acaba

0,74 düşü bi amh değil .
az yumurta varken neden 3.günde dondurulmadı acaba ?

Süreç uzun olduğu için şehir dışından gel git biraz yoruyor insanı birde kalacak yeriniz yoksa benim gibi daha çok stresli oluyor
Evet bende o yüzden sıkıntı ediyorum aslında git gel çok yorucu olucak inşallah sonucu rabbimin izni ile güzel olurda bütün yorucu günleri unuturum diye umut ediyorum hep

merhaba inşallah Allah size de nasip etsin yani hepimize nasip etsin şu an benim doktorum Mehmet hoca yani çok ilgileniyor diyemem çokta ilgisiz diyemem yoğun olduğu için genelde asistanlarla devam ediyoruz doktorla görüşme sanırım çok kısa süreli görüşme sağlıyor ama şu anlık iyi gidiyor bakalım

Canım hocam doç. Dr. Özkan Özdamar’ ı öneriyorum İyiki bu yola onun ile çıkmışım. Daha önce de denemem olmuştu. Ama Özkan hocam o kadar işine hakim ve profesyonel ki İyiki yolum kendisi ile kesişmiş. Oğlumuz umut, 1 yaşını geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…