Bölgesel İncelme Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende asiri derecede zayif bi insanim ama gel gorki üst ic baldirlarimda sanki top varmis gibi sis duruyo tam bikini bolgesinin altinda hemen, psikolojim bozuldu iyice sinir olmaya basladim eskiden bu kadar farketmiyordum ama simdi deli oluyorummm yaa .. nasil eritecem bilmiyommmmmmmmmmmmmmm.... :2: ablaminkilerde ayni genetik sanirsammmmmmmmmmmmm :KK43:

Aynı sorun bendede var, zayıflasamda bacaklarım çok incelmiyor 1-2 cm daha incelir o kadar, üst bacağımın iç kısmını nasıl inceltirim fikir veren olursa sevinirim...

arkadaşlar bu konu bitmesin lütfen,, çözüm arayalım... artık birşeyler yazan yok, azaldı bayaa bi.... yok mu hiç kalın bacaktan şikayet eden :)))

cnm var tabıı benım alt bacagım kalın yanı kılomda var ama alt bacagım yuzunden hıcbırsekılde sort vs gıyemıyorum antalyada yasıyorum duurm oldukça vahım yanı çözum bulan varsa lutfen yardım edın

Ben de ayni dertten muzdaripim. Ama benim kilo sorunum da var. Gerci zayif oldugumda da bacaklarim kalindi ama bu kdr da degil tabi. Ilk once cozum: mumkun oldugu kdr az kiloda olmamiz lazim kizlar. Armut vucut tipine sahip olanlar zayifladiginda en son bacaklari zayiflar. Mesela diyelim ideal kilomuz 52. biz 60 kiloysak 52 kiloya inene kdr bacaklarimiz kalin olur. O yuzden hic fazla kilomuz olmamasi gerekiyor. Yuruyus de olmazsa olmazlardan biri bacak zayiflatmak isteyenler icin. Gercekten cok ise yariyor.Bi de buna bolgesel masaj eklenirse super olur( yag yakici, selulit icin kremler ve masaj yaglariyla)
Bi de naylon posetlerle kalin olan bolgeleri sarip iyice oyle yuruyus ve spor yapanlar var. Etkisinin iyi olduklarini soyluyorlar. Ben denedim ama kisa bi sure. Sonra devam etmedim. Ama ne kadar saglikli, iste bu tartisilir.Etkiyi nasil gosteriyor bu? Soyle ki, naylonla sardigimiz bolgede isi yukseliyor, yaglarin yakilmasi icin daha iyi bi ortam saglaniyor. Bolca ter atiliyor. Ama bu zmn su kaybi cok oluyor bence, bu yonden sagliksiz. Bi de deri kisa bi sure nefes alamiyor.ama dedigim gibi isiyi artirdigi icin yaglar daha kolay yakilior. Tabi karar sizin.
Mesela, yediklerimize dikkat ederek, bacaklarimizayag yakicilarla bolgesel masaj yaptiktan sonra bacaklarimizi naylonla sarip 40 dk yuruyus yaptik mi, sonra hemen ardindan du$ alarak keten keseyle bacaklarimizi bi guzel surtduk mu bi kac dakka etki gostermemesi imkansiz. Mutlaka deneyin. Sonuc almamak imkansiz. :KK19: Ama bi daha soyluyorum. En onemlisi ideal kilomuza yakin olmak. Mesela 90 kilo olup da benim bacaklarim niye kalin yaaa diye sizlanmak olmaz. once ideal kilomuza yaklascaz. Her kese iyi gunler :KK64:

Kimi arkadaşlar bisiklet için zayıflatıyor diyor ama ben 11 yıl bisiklet sürdüm bacaklarım acayip kaslandı şuan da bununla cebelleşiyorum kaslar gitmiyor tamam bacaklarım çok güçlendi çok hızlı koşup çok uzun süre yürüyebiliyorum lakin çok kalın futbolcu bacağı gibi pilates vs. denedim ama yok sanırım daha etkileyici bir yöntem bulmam gerek :KK75::44::KK50::KK43::2:

Kimi arkadaşlar bisiklet için zayıflatıyor diyor ama ben 11 yıl bisiklet sürdüm bacaklarım acayip kaslandı şuan da bununla cebelleşiyorum kaslar gitmiyor tamam bacaklarım çok güçlendi çok hızlı koşup çok uzun süre yürüyebiliyorum lakin çok kalın futbolcu bacağı gibi pilates vs. denedim ama yok sanırım daha etkileyici bir yöntem bulmam gerek :KK75::44::KK50::KK43::2:

1 aydır pilates ve bisiklet kullanyrm bacaklarım sıkılaştı,basenler 5 cm daraldı.
arkadaşım bacakların kalın ve kaslıysa zor tabi çünkü o kas ya yağa dönüşüp löp löp olcak yada sıkı kaslı olcak bende futbol oynadım bacak arkası kaslı çok olmamak kaydıylada bacaklarım kalın vücuduma göre normal ama .herkesin bi vücut yapısı iskeleti var çok narin yapılı diiliz ince kemikli diiliz o yüzden ne yaparsak yapalım inceceik olmıcak bacaklarımız ama yapabildiğimizin en iyisini yapalım diyorsak sporla olabilir ancak bence pilates ve bisiklet devam et kardiyo diilde sadece hafif pedal cevir pilateste şekillendiriyo inan buna :KK34:

ahh bu belden aşağısı benim kabusum:KK43: boyum 1.70 ve 63 kiloyum.belim gayet ince hiç göbeğim yok ama ne varsa belden aşağımda toplanmış.basenlerim öyle bir geniş ki aman allahım ne etek giyebiliyorum ne pantolon yakışıyo:KK43: bacaklarım çok düzgün sütun gibi ama çook kalınlar...yani bazen o kadar nefret ediyorumki görüntümden.dışarı çıkmak istemiyorum.geçen gün alışverişe gittim.bir sürü pantolon denedim.38 beden bacaklarımdan geçmiyo.40 bedeni zorla giyiyorum ama bu seferde belime oturmuyo çok bol oluyo.42 desen bacaklarıma rahat geliyo ama dediğim gibi beli bomboş kalıyo:KK43: ne etek yakışıyo ne pantolon.napıcam bilmiyorum...bizim ailede biraz genetik aslında bu durum.annem tarafındaki bütün kadınlar ince belli geniş basenleri var ama benimki kadar kalın bacaklı yok.bu gencecik yaşımda ve bu bunaltıcı yaz günlerinde pantolon giymekten nefret ediyorum:KK14: yani gerçekten çok kötü bi görüntü.belim bu kadar ince olunca alt tarafım dahada çok çaktırıyo.kilo verdiğimde üst taraftan gidiyo ooof offf:KK25:

bende basenlerimden muzdaribim kızlar bide bnm kalcam ve bacaklarım hem kalın hemde cok selülitli=( hala cözüm bulamadım selülit hiç geçmio yuruyuste yaptım bı ton krem kullandım ama yok olmadı cok moralım bozuk =(

Bayramdan önce 3 kilo vermeyi hedefliyorudum ve bu haftayı bolca yürüyüşle geçirmeyi planlamıştım ve yaptımda fakat inanır mısın yürüyüş zaten kalın olan bacakalrımı daha da kalınlaştırdı tempolu bir şekilde yürüdüm hep kilo vermek için fakat bacakalrım acayip kaslandı çok pişman olduüum resmen yürümekten :/
Of nasıl incelik bu bacaklarr..

of offf hem ince bacak hemde selülitsiz bacak istiyorum:valla herseyi deniyorum su spor krem artık yine denek gibi kremlerin iyisini işe yarayanını bulmaya calısıorm =( bnm bı kac arkadasımın 1 ayda butun selülitleri gitti nasıl diye sordum kem küm etti kimse sölemio bazı arklarım hapla zayıfladı ama sorugum zaman kımse solemıo gıcık oluorm artık delircem ya =S

aileden hepimiz aslında kalın bacaklıyız ama kuzenim lpg yaptırdı düzenli spor yediklerine dikkat bacakları sutun oldu üzerine doğum yapmasına rağmen bacakları hala ince tabi kilo verdi bende kılcal varis olduğu için birçok seyi yapamıyorum

ahh bu belden aşağısı benim kabusum:KK43: boyum 1.70 ve 63 kiloyum.belim gayet ince hiç göbeğim yok ama ne varsa belden aşağımda toplanmış.basenlerim öyle bir geniş ki aman allahım ne etek giyebiliyorum ne pantolon yakışıyo:KK43: bacaklarım çok düzgün sütun gibi ama çook kalınlar...yani bazen o kadar nefret ediyorumki görüntümden.dışarı çıkmak istemiyorum.geçen gün alışverişe gittim.bir sürü pantolon denedim.38 beden bacaklarımdan geçmiyo.40 bedeni zorla giyiyorum ama bu seferde belime oturmuyo çok bol oluyo.42 desen bacaklarıma rahat geliyo ama dediğim gibi beli bomboş kalıyo:KK43: ne etek yakışıyo ne pantolon.napıcam bilmiyorum...bizim ailede biraz genetik aslında bu durum.annem tarafındaki bütün kadınlar ince belli geniş basenleri var ama benimki kadar kalın bacaklı yok.bu gencecik yaşımda ve bu bunaltıcı yaz günlerinde pantolon giymekten nefret ediyorum:KK14: yani gerçekten çok kötü bi görüntü.belim bu kadar ince olunca alt tarafım dahada çok çaktırıyo.kilo verdiğimde üst taraftan gidiyo ooof offf:KK25:

Aynı benim gibi ben de 61 kiloyum boyum 172 belim zayıflıktan kopmak üzere ama bacaklar, basen... ne pantoooool ne etek yakışıyo bizim de soydan...

kızlar ben bisiklet çevirme hareketleri kas yapar diye duyduğumdan pek denemek istemiyordum daha sonra internetten bi doktordan kadınların kas yapmalarının zaten çok zor olduğunu bu yüzden korkmamaları gerektiğini iki yağ giderse ancak bir kas geleceğini öğrendikten sonra her gece yatmadan 20-30 dakika kadar düzgün karın nefesleri alarak yani burundan alıp ağızdan verirken (çünkü zaten okulda ancak oksijenle yağ yakıldığını öğrenmiştim) bisiklet çevirme, bacaklarımı indirip kaldırma bacaklarımı yukarı kaldırarak dairesel hareketler çizme gibi hareketler yaptım ayrıca kalçanın şekillenmesi için kalça kaslarını sıkıp birkaç saniye beklemek gerekiyor bu süre zarfında karın nefesi alıp verin ben zayıflayacağıma pek inanmıyordum çünkü bir iki yıldır 61 62 kilo arasında gidip geliyordum 64 65'e çıktığım da oldu en düşük 59'a inebiliyor neredeyse hiç yemek yemesem de daha fazla zayıflayamıyordum bu hareketleri yapmaya başladım bir nevi plates gibi baktım ki kilom bir haftada 1 kilo düşüyor 58 57 56 bugün baktım 55 resmen işe yarıyor çok şaşırdım boyum 172 ve bu kilo benim için gayet düşük eskiden üzerime oturan pantolonum düğmesini açmadan oluyor üzerime ve tutmasam düşüyor :KK76: neymiş demek ki bölgesel fazlalıklardan bölgesel hareketlerle kurtulunurmuş :KK42: zaten belim çok çok çok ince karnım hiç yoktu. Biraz da geniş leğen kemiğimin etkisiyle basenlerim genişti ama oldu 2 3 yıldır veremediğim kiloyu düzgünce veriyorum su içmek de önemli diyorlar çok içemesem de içiyorum yine de habire zayıflıyorum aldı başını gidiyor kilolar iskelet gibi kalmayim de annem zayıflama hastalığına yakalanacam diye korkuyor :KK19:

Kızlar bildiğiniz iç bacak eritme,inceltme hareketleri var mı? :KK28:
Etkili olacak ama işe yarayacak yani.:KK37:

bacaklarım benim sporla cdden kas yaptı kızlar nasıl incelticem benim bacaklarımın üst kısmaında üst bacak ve iç bacakta sorun var napiym szce?

merhaba,

ben de bacaklarımı inceltmek için 3 ay boyunca günde 5 km. hızlı yürüyüş yaptım koşu bandında.

3 ayın sonunda sadece 1 cm inceldi :KK43:

genetik valla, yapacak çok birşey yok sanırım.

benim ayak bileklerim de çok kalın olduğu için bildiğin kalas gibi görünüyor :)

arkadaşlar benim boyum 170 kilom 66 1 haftadır diyet 3 gündür spor yapıyorum inanın çok farketti geçen pazar 70 kilo idim bugünden itibaren inşallah yürüyüşe başlıyorum ayrıca koşu bandına da başlamayı düşünüyorum en kısa zamanda inşallah işe yarar

X