Bölgesel İncelme Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Merhaba tekrar sabahtan beri araştırma yapıyorum farklı farklı cihazlar buldum bu cihaz hakkında bilgi almak istiyorum bilen var mı acaba çünkü tüm işlemleri yaptığı yazıyor üstünde firma ile konuşacağım ama bilgisi olan varsa lütfen yazsın. Bölgesel incelmeden selülit tedavilerine kadar hepsi var?

Cihazın ismi Raylife

arkadaşlar bu konu bitmesin lütfen,, çözüm arayalım... artık birşeyler yazan yok, azaldı bayaa bi.... yok mu hiç kalın bacaktan şikayet eden :)))

arkadaşlar bu konu bitmesin lütfen,, çözüm arayalım... artık birşeyler yazan yok, azaldı bayaa bi.... yok mu hiç kalın bacaktan şikayet eden :)))

o bahsettiğim cihaz için üretici ile konuştum sattığı yerleri öğrendim bide yapılan çalışmaları bana mail attılar çok güzel sonuçları var haftaya kullanıcıları ile görüşeceğim araştır sende istersen raylife

benimde bacaklarım kalın sanki benim değillermiş gibi duruyo vucuduma göre fazla kalın bi ara sporla inceltmiştim 2 cm ama bıraktım kaldı öyle hala kalın :KK43:

Merhaba arkadaşlar ben radyo frekans yöntemi ile bacak bölgemden 6 seanta 2 bedene yakın inceldim,tavsiye ederim.İlk uygulamada biraz acı ve morarma oluyor daha sonrakilerde o kadar acı hissedilmiyor.40 dakika uygulama sonrasında bacaklarımda 6cm incelme oluştu.Aynı uygulamayı göbek bölgemde denedim daha fazla başarı aldım.artık 2 kat göbeğim yok.

cnm söylediklerin çok iyi sonuçlar..peki ama bunun maliyeti nedir gerçekten, bu konudada bi bilgi verebilrmisin?bilmiyorumkismile
uygunsa bizde başvuralımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5

reklam olmasın diye yazamıorum güvenli bir alışveriş sitesi mark..2 seans kavitasyon.2 seans lpg.2 seans power plate.hepsi 660 lira yerine 60 lira.paketi satın alsam mı almasam mı çok karasızm ya. 2şer seans bi işe yaramaz mı yonra kendi paramla devam edemem.kafam karıştı.indirim çok. yarar mı yaramaz mı bilemiyorum.
:bbo:başka başlıklara da yazdım hemen cvp alıım diye ne dersiniz kızlar özelikle alt bacak için işe yarar mı

arkadaşlar bacak inceltmeye birebir tek şey günde 1 saat tempolu yürüyüşş... ama bacaklarım ipincecik olduğu halde basenlerim ve iç bacaklarım duruo o ayrı konu kafamçokkarıştı

kızlar boyum 1.72 kilom 68 belim ince göbeğim yok ama bacaklarım şişman etli etli böle:KK43: yazdıklarınıza göre plates yapmak aklıma yattı bugünden itibaren platese bşlyrm bakalım nolcakkk gelişmeleri bildircem kızlar . inanın beni gören herkes üstün çok zayıf sadece bacakların kilolu dio:KK43:

pilatesin dedesi callanetics diyorum ben de. inanılmaz şekle sokuyor.

benimde sikayetim bacaklarım...kondisyon bisikleti almayı düsünüyorum sizce bacakları inceltmede ise yararmı bilgisi olan varmı ????

arkadaşlar alt bacak inceltilebilir mi? Benim de ince olmayan tek yerim bacaklar, özellikle de altlar. Ne yapabilirim bunun için. Hatta resim de yükledim. Bir bakabilir misiniz?

sen kendi bacaklarını kalın mı zannediyosun :) bi de benimkileri görsen:KK59:

Arkadaşlar bence bisikleti çözüm olarak görmeyin ben 1 ay kadar denedim çok pişman oldum bacaklarımın alt tarafı kas oldu ve bir daha düzelmedi bence sorun genetik benim babamın bacaklarıda kalın bakıyorumda bacaklarımız o kadar çok benziyor ki yapı olarak amaan napıyım ben alıştım fazla etek giymemeye çalışıyorum oluyor bitiyor:) dert mi kalmadı allah aşkına:KK62:

acaba neler yapıyorsunuz bacakları eritmek için benimde lazım böyle bişi

bütün vücudum incecik, bacaklarımın altı da üstü de ince ama diz içi felaket, bütün yağlar orda toplanmış sanki, eritme yöntemi de yok gibi, bacak bakımı kısmında sormuştum, tek yolu pilates çemberi demişlerdi, yarın bi spor salonuna yazılıp şu dizimdeki yağları eritmeye uraşıcam, hem çarpıkmış gibi gösteriyo bacakları hem de kısaymış gibi valla pilatesten ümitliyim, deneyip bikaç ay sonra yorum olarak yazıcam

Merhaba arkadaslar

Malesef benimde bacak sorunu var..

Aranizda,
-> egzersiz yapipta bacak incelten varmi?
-> yada kondisyon bisiklete binipte güzel sonuc alan?
-> yada baska bi sekilde spor yapip, gercekten bacaklarini incelten varmi?

Denemis ve sonuc almis arkadaslardan yorum bekliyorum..

bende asiri derecede zayif bi insanim ama gel gorki üst ic baldirlarimda sanki top varmis gibi sis duruyo tam bikini bolgesinin altinda hemen, psikolojim bozuldu iyice sinir olmaya basladim eskiden bu kadar farketmiyordum ama simdi deli oluyorummm yaa .. nasil eritecem bilmiyommmmmmmmmmmmmmm.... :2: ablaminkilerde ayni genetik sanirsammmmmmmmmmmmm :KK43:

ben de plates çemberiyle incelmiştim, şimdi bıraktım tabi eski haline döndü,
ama eşim dedi ki, o çember sert olduğu için kas yapar, incelir gibi olsa da, kas yapar kalınlaştırır..
korktum ben de
tekrar yapmaya başlayacaktım. ???

X