Selülit Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
selülit kremi aldım işlemi çok uzun geldi henüz yapmadım çokda istiyorum selülitler gitsin diyeof ya bunlar ne diye olurki.

susam kekik yağı karışımını flan bende kullandım strech filmle sardım kılcal ince ince damarlarımı çıkıardı ve popomda sivilcelenme yaptı hafif hafif az.. barbara bortu denemek istedim bende ama nerden bulucam bilemedim bu cosmo sitesi açılmıyo

KIzlar aylarca yağlarla uğraşmaktansa ''callanetics'' yapın. kesinlikle tavsiye ederim. bacakalr için ayrı programı var ancak '10 saatte 10 gün gençleşin' adlı videosu'nda tüm vücudu şekillendirip sıkılaştıran bir program içeriyor. ben 3 hafta hergün yaptım şimdi haftada 2-3 kere yapıyorum. Benim bacaklarım kalın değildi ancak. Şu an gerçekten inceldiler. manken gibi oldu bacaklarım birbirne degmiyor artık'! mutlaka deneyin.

callanetics, ayrıca 'slim in 6' da harika bir egzersiz programı. kilo sorununuz da varsa 6 haftalık. yoksa sadece baştaki 25 dk'Lık egzersizi yaparsınız. İlgili videolar ve pekçok bilgi sende zayıfla'da var. google'dan arayın.

Son düzenleme:
kızlar kilo kontrolü ve selülitten kaçınmak gerekiyo ve bunlar da pek kolay olmayan şeyler biliyoruz ki.
Şahsen benim en büyük problemim selülit,ama bi hafta önce selülitlere savaş açtım!okul veya işi dolayısıyla spor yapamayan insanlardanım ben de.Zamanında kremlere yağlara çok para akıttım artık yeni bi şeyler deniyorum ve bi hafta olmasına rağmen etki gösteriyo.unutmayın ki en büyük etken moral ve sabır,cindy crawfordun bile selülitleri var!öncelikle ben şuanki durumumu izah ediyim ve gelişmeleri de paylaşırım isterseniz
1)şekeri azalttım yavaş yavaş kullanımı kesicem,yıllardır nescafenin selülit yaptığı yalanına inandık,halbu ki selülit kremlerinde bile cafein var,hatta çok etkili kurtulma aşamasında,sorun çok şekerli içmek nescafeyi,bi kahve sever olarak benim çok işime yaradı:)şekersiz çay ve kahve için
2)tuzu azaltın
3)kendinize ait bi şişeniz olsun,günde 2-2.5 litrelik su tüketimi şart,bi kaç damla elma sirkesi de eklerseniz hem içimi kolay olur hem de elma sirkesinin saymakla bitmeyen faydaları var,yağları kırmak bunlardan bi tanesi...
4)banyoda 15 dakkanızı selülit düşmanlığı adına ayırın:)body scrubs yani peeling çok yardımcı oluyo önce güzelce bi kese sonra peeling varsa masaj aletiyle,hemen korkmayın!watsonsdan 3-4 liraya temin edebilirsiniz ayrıca sıcak su soğuksu şoku da oldukça sıkılaştırıcı bi yöntem
5)Doktorlar krem kullanımı önerir,selülit için olmasa da hiç değilse nemlendirici bi krem kullanın,fakat unutmayın ki en önemli unsur masaj yaparak kullanmak,ama selülit kremleri çok daha iyidir kanımca.niveanın selülit krmeini kullandım ama bi paydasını görmedim,arkonunkinden kullanıyorum yanında bir de sabunu var hediye olarak,migrostan falan rahatlıkla temin edebilirsiniz,bir de niveanın selülit bantları var bi paketten 6 adet çıkıyor ve bir aylık bi sürece yayabilirsiniz kullanımını.selülitin en yoğun olduğu bölgelere yapıştırıp 8 saat bekletiyorsunuz,fakat hemen bununla başlamnızı tavsiye etmem önce bi kaç haftalık yukarda bahsettiğim çabaları deneyin ve sonra banta geçin yavaş yavaş yok olmaya başlayan yağ dokularını söküp atacaktır:)
Tüm bunların yanı sıra kendinizle barışık olun,aynada bacaklarınıza bakmaktan korkmayın,yağlı ve kalorisi fazla yiyeceklerden kaçının,özellikle kışın normale göre çok daha fazla yağ depolarız
zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim kızlar:)
hepimizin neden sütun gibi bacakları olmasın ki:)
cildimize iyi bakalım,çünkü en değerli giysimiz cildimiz:):)

önüne bir sandalye al ellerini koy. bir bacağan düz diğeri ise L şekillenine gelicek şekilde yana doğru dursun sonra 10 kere bacağını indirim kaldır ama sakın bacanın çevirme bnde biraz da olsa işe yaradı çünkü bn sürekli yapmıodum

konuya aylardır yorum yazılmamış yoksa herkesin bacakları inceldimi:97: uff bide benimkiler incelseydii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…