Selülit Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve şu Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite kremini moderator arkadaşın tavsiyesiyle denedim. Yanma ve kızarıklık olmadı acaba ürün işe mi yaramadı? kuru kese yaptım ve üzerine krem sürdüm bişey olmadı ? lütfen cevap yazarmısınız. Selamlar

birde lahana kürüne başladım 2 gündür bakalım sonucu nasıl olacak Vİchy son ürününü (selülit için)deneyen varmı?

ayy yok benim bacaklarda selülit yok kalıtsal olarak gayet dolgun,alt taraftan problemim yok(dolgunluktan memnunum),üst bacak kısmı biraz kalın,incelmiyor ya,sporla da yüzmeyle de. sadece kilo verince inceliyor,e zaten 51 kiloyum,daha zayıf olmak istemiyorum

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve şu Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite kremini moderator arkadaşın tavsiyesiyle denedim. Yanma ve kızarıklık olmadı acaba ürün işe mi yaramadı? kuru kese yaptım ve üzerine krem sürdüm bişey olmadı ? lütfen cevap yazarmısınız. Selamlar

Canım bayodan sonra yapınca yakıyo.. Yoksa yakmıyo!!! Banyodan sonra dene bide..

birde lahana kürüne başladım 2 gündür bakalım sonucu nasıl olacak Vİchy son ürününü (selülit için)deneyen varmı?

ben YKM gidince bana vichy almak yerine başka ürün vermişlerdi bu ürünlerin hepsi hemen hemen işe yarıyo ama ben barbaro bort gibisini görmedim carminide dediği gibi banyadan sonra etkili sonuç alabilirsin eğer oda işe yaramaz ise bişey diyemeyeceğim sen bana ver bari kalanı biz kullanak :Roflol: bu arada yarın izmir buluşması var gelmek istermisin?

sağolun valla, o zaman kuru iken sürünce yanma olmaması normal.kremi vermeyi düşünüyordum

kızlar lütfen şu VELA SMOOTH cihazını inceleyin bütün bunlara çare oluyor diyorum size :)))

ya bu barbara bort ürünü şu ana piyasada var mı? nerden bulabilirm kıslar bi de ne kdr?yardımcı olursanız çok sevineceiğim

Sevgili arkadaşlar, kadınların en büyük korkusu ve yaz kabusu bacaklardaki kilolar ve selüloittir.Birçok kozmetik ürünü kullanılması ile beraber en etkili yöntem özel yağ eritici ve selüloit giderici masajdır.Masaj vucudumuzda kullanmadığımız hareketsiz bölgeleri canlandırır ve oksijen alarak yağın yakılmasını, sağlıklı olmasını sağlar .Selüloitin ve yağ birikiminin baş düşmanı masajdır.Düzenli olarak yapıldığında kullanılan antiselüloit ve inceltici kremlerin etkisi daha çabuk ve etkili olur.xxxxxxxx

Bence spor bacaklarin kalinlasmasini sagliyor.Onun icin yagsiz tuzsuz diet ve masaj ve bol su en iyisi.
Masaj ise cok harika bir yöntem selilüt icin, burda almanyada cok pahali ama masajla bacak formunu koruyanlar hic de azimsanacak sekilde degil.

kızlar bu barbara bort u alt bacaklara da kullanabiliyor muyuz?
ltfn yrdm...şimdiden teşekkürler=)

kızLar ben şey soracaktım ben oklavayı alıp hergün baştan aşağı hamur gibi yoğurmayı düşünüyorum :dance: hani masaj inceltir filan diyolarya bide haftanın üç günü tekvandoya gidiyorum bildiğiniz üzere baya yorucu bi spor ama enerjisini atıyo insan valla neyse bi geliyorum atletten bi kova su çıkar sıksak naniknanik sizce etkili olurmu bu oklava işi??:uhm:

kızLar ben şey soracaktım ben oklavayı alıp hergün baştan aşağı hamur gibi yoğurmayı düşünüyorum :dance: hani masaj inceltir filan diyolarya bide haftanın üç günü tekvandoya gidiyorum bildiğiniz üzere baya yorucu bi spor ama enerjisini atıyo insan valla neyse bi geliyorum atletten bi kova su çıkar sıksak naniknanik sizce etkili olurmu bu oklava işi??:uhm:

canım damarlarına dikkat et ama.. fazla bastirma Allah korusun varis olusur... kafamçokkarıştı

Arkadaşlar süper birşey buldum selülitler için.Kilerde bir banyo süngeri aldım bir tarafı sanki kum parçacıkları yapıştırılmış gibi 0,50 ykr ye aldım hemde 3 gündür her banyodan sonra bacaklarım kızarana kadar ovuyorum sonuç mükemmel.Benim selülitlerim çok yoğun olduğu halde işe yaradı bu arada dün eşime sordum azalma varmı diye ne yaptın selülitlerine dedi.Alın ve mutlaka deneyin sanırım 15 gün düzenli kullanırsam hiç birşey kalmayacak.

Arkadaşlar süper birşey buldum selülitler için.Kilerde bir banyo süngeri aldım bir tarafı sanki kum parçacıkları yapıştırılmış gibi 0,50 ykr ye aldım hemde 3 gündür her banyodan sonra bacaklarım kızarana kadar ovuyorum sonuç mükemmel.Benim selülitlerim çok yoğun olduğu halde işe yaradı bu arada dün eşime sordum azalma varmı diye ne yaptın selülitlerine dedi.Alın ve mutlaka deneyin sanırım 15 gün düzenli kullanırsam hiç birşey kalmayacak.

kızlar bu barbara bort u alt bacaklara da kullanabiliyor muyuz?
ltfn yrdm...şimdiden teşekkürler=)

X