Selülit Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar geç te olsa bu konuyu iyiki gördüm çünkü en büyük sorunum diyebilirim, önerilerinize göre bende kremi kullanmak istedim ama sanırım bu kreme ulaşmak biraz zor gibi, siz cosmotek dışında nerden temin edebiliyorsunuz??????

iyi hoşta, hani etkinliğinide hep duyarım ama yazıkki kadköyde ((( avrupa yakasındayım, mutlaka burdada vardır ama bilmiyorum (

yaa kızlar barbara bort krem aldınız kullanıyorsunuz. lütfen etkilerini yazında bizde alalımmı almayalımmı karar verelim acil cevaplarınızı bekliyorum yazz geldiiiisengözlerimebaksanab

canım ben kullanıyorum yalnız 3-4 gundur kullanamadim :bbo:

bacaklari inceltiyo jeyyar

ama selülitler hala yerinde kafamçokkarıştı

1 kutunun sonuna geldim, demek ki 3-4 haftadir kullaniyorum.. cok duzenli kullandim ustelik de! ben henuz %100 tavsiye edemem... biraz daha bakmam lazim...

Bu ürünü göbeğine kullanan varmı kızlar?

Birde sıkılaştırıyormu inceltirken?

Selülit için ben yağ karışımı kullanıyorum 3 haftadır baaya işime yaradı hatta bazı çatlaklarımın görünürlüğünü azalttı yağ karışımım.

merhaba bir hafta oldu kullanılı inceltiyormu bilemeyecem ama selülitler için gerçekten iyi geliyor ben kısa sürede faydasını gördü düzenli kullandım ama sabah ve akşam ..artı kollarıma yaptım bende kollarımında yaptım..birde geçen sene vichy kullanmıştım onunda faydasını çok gördüm..

peki bu nasıl bir karışım? tarifini yazabilir misin?

Sitede çok kişi yazmıştır belki ama portakal,kekik,biberiye 10ar damla ve yarım yemek kaşığı susam yağı hazırlıyorum.

Banyoda kabak lifi ve yosun sabunuyla kızartana kadar ovuyorum sonra bu karışımı sürüp en az 15 dk masaj yaptırıyom :) strech filmle sarıyorum sabaha hepsini emmiş oluyo.

eminecim haydaaaa bende de tam tersi bir durum olustu Çok üzgünüm çoook bacaklar inceldi ama selülitler yerinde :bbo: sen nasil kullandin?

ben de bi ara sabah aksam kullandim duzenli ama sonra sabahlari zor olmaya basladi. simdi aksamlari kullaniyorum acikcasi... ve benim 1 haftadan bile uzun, sanirim 3-4 hafta oldu senağlama niye gitmio bu selülitler yaaa... ben ayni zamanda bromelain de kullandim ama cok cok farketmedi... yanlis mi uyguluyorum acaba?? CADIARZU

canım ben sabah akşam kullandım birde ben mesela kahve içen biriydim çok şimdi günde 1 fincan içiyorum artı yeşil çay içiyorum su ..biraz beslenmeme dikkat ettim.

canım bu çatlakalrın içinde yaradımı?????????

Walla ben yeni anneyim çatlaklarım çok yeni yani 2 aylık en çok ondanmıdır bilmem popomun selülitlerine sürerken çatlakların üzerinede sürmüşüm sürdüğüm yerler gerçekten farklı rengi açılmış zor görünüyor...

Bence dene ne kaybedersina.s

aynı dert bende de var.
kalın bacaklar..
çok kilo verdim bi ara
yine de kalındı. ama bence dal bacaklardan daha güzel duruyo
eteği asıl bizim gibiler giymeli:):)

canlarım bu selülit kremini emziren anneler kullanabilir mi ki bilginiz var mı?

aynı sorun benimde baldır bölgemde var.bacaklarının o bölgesine krem sür ve streçle sararak spor,yürüyüş ya da ev işleri yap.ben deniyorum .azda olsa işe yarıyor.:1yes2:
merhaba
ben yeni yim aranızda ama konunuz beni çok ilgilendiriyor.dönem dönem çabalarım sayesinde kilo versemde bacaklarım dediğiniz gibi genlerin etkisiyle heralde bi türlü incelmiyordu. ama en son MAURERS isimli bitkisel bir tablet kullandım içindeki karnitin etkisiyle olsa gerek bacaklarım oldukca inceldi hemde 16 kilo verdim. yanii haalaaa istediğim incelikte değiller ama hiç olmazsa şortlar kötü durmuyor. paylaşmak istedim..

gercekten bu tabletle mi verdin okadar kiloyu :) bende istiyorummmmmmmmopuyorumnanaktan beni aydınlatır mısın canım
kesinlikle cevabını bekliyorum :)

Son düzenleme:
bacak incelmesi için.. (dizin alt kısmı)

bol bol hareket, yürüyüş. bol su, yeşil çay, gazlı içeceklerden abur cuburdan uzak durma, yediklerine dikkat etme, stretching hareketleri özellikle, plates, zıplama, ip atlama..yanlış egzersizlerden uzak dur bacak kası yapanları sakın deneme, ayakta dizlerin üzerine çömelme gibi hareketler sadece olan kalın bacakları daha bi kalın göstermekten başka bir şey yapmıyorlar

alt bacaklarım bana kalın geliyorlardı o yüzden bi ara bayağ bi kafama takmıştım.
tamam genetik olabilir ama düzeltmek de elinizde. vücut tipleri kilo alınan yerler kişiye göre farklı farklı. bulduğum spor hocasına diyetisyene hep sordum. bacaklar özellikle alt bacaklar kalbe daha uzak olduğu için zayıflama süreci biraz uzun sıkıntılı olabilir ama inceltmek mümkün, biraz sabır. bir göbek kalça eriyebiliyorsa bacaklar da gayet tabi incelebilir.

ben asla yağ aldırma ameliyat falan düşünmedim bunları 15 yaşımdan sonra hayatıma tümüyle soktum sonra 7 sene geçti güzel güzel, baktım her şey tıkırında sınavları bahane edip pilatesi stretching i ip atlamayı zıplamayı yürüyüşü bıraktım, bir de baktım 7,5 kilo almışım bir senede, tabi tatlıya abur cubura gazlı içeceklere de abandım, sonuç..

işin kötüsü kilo alınca direk bacaklarıma alıyorum üst tarafım da alsa da alt tarafım bariz bir şekilde şişiyor..

bir de aklıma geldi banyoda masaj fırçalama sıcak soğuk su da çok iyi geliyor bacaklara. ek olarak inceltici bakım kremleri..

ya bütün bu zahmetlere katlanacaksın ya da yağ aldırma olayına dahil olacaksın.
seçim senin.
ama bunları bi dönem değil tüm hayatına yayman gerekiyor konuyu açan arkadaş yerimseniben

bence o konuda en iyisi x-tra jel diyebilirim. sezeyan çatlaklarınada iyi geliyormuş...ama her sitede farklı fiyatlar var...kafam karıştı..cosmo sitesindede çok pahalı geldi fiyat...başka bir sitede ucuz gördüm..ve orjinal olduğuna dair garanti belgeleri var..oradan temin edicem yararını görünce paylaşırım :):):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…