Selülit Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ozgurdu bende dabi bu yaşta selülüt yok ama bacaklarım fenna kalın.inceltirmi?inceltirse bu banyo şeyinin adını rica edebilirmiyim?ve sadece kilerdemi var?

1-şu inceltici kremi hala kullanan varmı birde hergün kullanmak gerekiyormu
2-kilerde satılan ürün etkili oldumu
3-oklava hareketi denendimi
4- benimde bacaklarım ( üst kısım) kalın acele inceltmem lazım

:dance: kızlar bu barbara bort bana daha ilk suruste neden bilmem cok umut verdi :1shok:

accaip yakıyo... bakalim ne olacak :teytey:

insallah urunu pahalilandirmazlar :dance:

isyerinin tuvaletinde duvara vur canım benim 50-55 kere... accaip ise yariyooo :enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar bende alacam kremden şuan 2 tane alana 3.bedava imiş.bu şekilde alacam ve son kez artık para dökecem bu son umudum bu zaman kadar döktüğüm para bir yere vardı..bunuda denemek istiyorum.birde bu kolları ne yapacaz kollarımda kalın benim(

canım barbara bort mu alıcan? istersen bekle bak ben bir ayın sonunda gelismeleri yazıcam... ben de cok umutlanıp aldım ama henuz mucizevi bisi yok ki spor da yapiyorum + ananas kapsulu :içelim:

canım ya ben sipariş vermiştim dün..dayanamadım..umut artık ne yapacaz(inşallah işe yararda..

canım sormak istiyorum acaba nerden temin ettin bende almak istiyorum internetten sipariş edebileceğim bir site varmı

Kızlar hadi biri denedim inceldim desinde alalım ayol bizde.

Ha bide göbeği eritirmiki bu sezeryan göbeğini:a015:

eminecim cevabın için teşekkür ederim. en kısa zamanda bende sipariş vermek istiyorum ama almadan öncede sizin güzel yorumlarınızı bekliyoruz:1rolleyes:.umarım bu krem bi işe yarar

canım inşallah işe yarar dün başladım kullanmaya bakalım hayırlısı..sabah akşam sabahları çok zor oluyor ama vazgeçmek yok..sonuçları yazarım buradan.

kızlarrr...

simdilik yorumlarim:

1. bacaklari incelttigi kesin, ust bacaklarim hizla inceliyo :dance:
2. henuz selulitlerde bi azalma yok :sm_confused:

yani ona gore karar verin bence... simdilik selülitlerde bi gerileme yok cunku, 1. ayın dolmasini bekliyorum... :tomato:

Göbeğe sürsek onuda düzleştirirmi acabaki sezeryan göbeğim duruyooo :..((((

cnm bu gelişmeyi barbara bort mu yaptı ?yoksa başka birşey mi denedin?_

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…