Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

benim yara haline geliyordu artık batıkları ellemekten. ister istemez elim gidiyordu çünkü. :KK17: yazın tuzlu su falan iyi geliyordu baya geçiyordu bronzlaşınca, ama kışın sil baştan. lazer epilasyona başladım kızlar daha öncesinde koltuk altımdaki siyahlıklarımdan da öyle kurtulmuştum. şuan baya azaldı. ister istemez ellememeye başladım seansı bekliyeyim derken ve kökten gittikçe kıllar baya faydasını gördüm ben 2seans olmasına rağmen.

kizlar ayni sorundan bende muzdaribim ben pes ettim gibi sally hansen diye bacak kremi var mini giyecegim zamanlar onu kullaniyorum cok iyi inanin bana yaz boyuda kullandim denizde falanda akmiyo kaliyo bacakta baya bi lekeleri kapatiyo yani anlicaniz. eczanelerde satiliyo genelde ...

peki bu sprey eşit dagılıyo mu bacakta ? dalgalı bı goruntu olusturmasın :26:

arkdslar benm ağdacım batıklar ve bacağın yenilenmesi için 2 neskafe fincanı tuzla yarım neskafe fincanı zeytnyağını karstrp bacaklarına ovala dedi. bikez yaptm ama miktarını göz kararı yaptm ben. gercekten ii geldi ama kesn sonuç için ayda bir falan yapmk gerekmş ben 1 defa yaptm vakt bulamadm sonra.

Çözüm bacaklarınıza süreceginiz vücud peelingi ve kese yapmak. Çok faydasını gördüm:)

kizlar ayni sorundan bende muzdaribim ben pes ettim gibi sally hansen diye bacak kremi var mini giyecegim zamanlar onu kullaniyorum cok iyi inanin bana yaz boyuda kullandim denizde falanda akmiyo kaliyo bacakta baya bi lekeleri kapatiyo yani anlicaniz. eczanelerde satiliyo genelde ...

tatlım bu sprey fiyatına gore kucuk geldı bnm gözüme ne kadar gıdıyor bır tanesı sna :44:

Çözüm bacaklarınıza süreceginiz vücud peelingi ve kese yapmak. Çok faydasını gördüm:)

bende oyle bı ara vucut peelıngı ıle kese yapıodum dusa gırmeden once sonrada soguk su tutuyodum bacaklarıma
ccok faydasını gormustum ama hrzaman herzamanda olmuyokı

Selam kızlar;
Bende de aynı problem vardı hatta batıkları sıkmama rağmen yara gibi görünüyorlardı.
Sonra ponza taşı denedim ama mahvettim bacaklarımı bazı yerler yara bile oldular.
Yaklaşık altı aydır kabak lifi kullanıyorum ama öyle haftada bir felan değil her banyoda lif yerine sürekli onu kullanıyorum bütün vucudumda inanılmaz memnunum herkese tavsiye ederim.
Ayrıca nemlendirmeye özen gösterdim.
Birde önceden epilasyon aleti kullanıyordum, sir ağdaya döndüm.
Ve artık hiç batığım yok ayrıca lekeleride neredeyse geçti.
Uzun zaman aldı ama artık yaşam biçimi oldu anlattıklarım benim için:KK70:

benim batık ooluyo ve aldıktan sonra kalıyo orda her zaman bazı kıllar dokununca pürüzsüz olmuyo kırılıyo mu napıyolar bi türlü gitmediler arkadaş :84:

arkdslar benm ağdacım batıklar ve bacağın yenilenmesi için 2 neskafe fincanı tuzla yarım neskafe fincanı zeytnyağını karstrp bacaklarına ovala dedi. bikez yaptm ama miktarını göz kararı yaptm ben. gercekten ii geldi ama kesn sonuç için ayda bir falan yapmk gerekmş ben 1 defa yaptm vakt bulamadm sonra.

nescafe fıncanı derken nasıl bı fıncan boyutu falan ben buyuk kupalarda ıctıgım ıcın bılemedm :KK34:
bu arada ayda bır ıyımıs bende uyugulamak ıstıyorum

kızlar benımde bacaklarımda batık oluyo bazı yerlerde ama bıde benım sorunum
bacaklarımı ıyıce uzatıyorum sonra sıre gıdıyorum yınede mınık tuyler oluyo aralarda bıde tuylerın azaldığı tu cıkmayan yerler bıle benek benek duruyo
neden acaba yaaa mılet sır yaptırıyo dumduz duruyo bende sır yapıyorum ama nokta nokta duruyo her zaman hıc puruzsuz drmuyo

Selam kızlar;
Bende de aynı problem vardı hatta batıkları sıkmama rağmen yara gibi görünüyorlardı.
Sonra ponza taşı denedim ama mahvettim bacaklarımı bazı yerler yara bile oldular.
Yaklaşık altı aydır kabak lifi kullanıyorum ama öyle haftada bir felan değil her banyoda lif yerine sürekli onu kullanıyorum bütün vucudumda inanılmaz memnunum herkese tavsiye ederim.
Ayrıca nemlendirmeye özen gösterdim.
Birde önceden epilasyon aleti kullanıyordum, sir ağdaya döndüm.
Ve artık hiç batığım yok ayrıca lekeleride neredeyse geçti.
Uzun zaman aldı ama artık yaşam biçimi oldu anlattıklarım benim için:KK70:

kesinlikle bunu destekliyorum kızlar... bende epilasyon kullana kullana çok kötü bir hale getirdim bacaklarımı yetmedi elimle sıktım sonra kahverengi lekeler oldu.... baktım olucak gibi değil lif aldım.. her sıcak banyomda yavaş yavaş ovalıyorum bacaklarımı.... sir ağdaya geçtim ... ağda yaparken özellikle ağdayı yukardan aşağı sürüyorum bezi ise aşağıdan yukarı doğru çekiyorum tamamen henüz kaybolmadı ama yavaş yavaş azalıyo zaman alan bi durum ama umutluyum :)

Bende de var ayni sorun. Eczaneye gittim deri yenileyici dermokozmetik bi krem verdi ama duzenli kullanmayi unutuyorum o yuzden fazla bi etkisini gormedim.. Kabak lifini deniycem ama epilasyondan vazgecemem agda icin uzamasini beklemek gerekiyo onu da yapiyorum arada da yine de kalanlari bile olsa epilatorle aliyorum :)

Kizlar benim duzeldi baya bacaklarim cok mutlu oldum :KK70: o kremi duzenli kullanmaya basladim ve bikac kez kil maskesi yaptim o da iyi geldi :)

X