Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

Kizlar benim duzeldi baya bacaklarim cok mutlu oldum :KK70: o kremi duzenli kullanmaya basladim ve bikac kez kil maskesi yaptim o da iyi geldi :)

kremin adını tam olarak verebılır mısın cnm bıde fıyatı mumkunse:KK34:

kremin adını tam olarak verebılır mısın cnm bıde fıyatı mumkunse:KK34:

:)
DCL AHA Revitalizing Lotion 20
Fiyatina baktim internetten. Bi yerde 115 bi yerde 105 tl yaziyodu. Bi eczaneye sor istersen :) baya uzun sure gidicekmis gibi duruyo ama, ben daha yarilamadim bile heralde :)
Yuz icin de kullanilan bi krem yaniltmasin o yuzden ben de sasirdim basta yanlis bi sey mi aldim diye ama arastirdim batiklar icin de kullaniliyomus. Yuz icin zaten once %10 luktan baslaniyomus sonra %15 sonra da bu %20 iste :)
Kisacasi deri yenileyici bi krem yani vucudun her yerinde de ise yariyormus :)

:)
DCL AHA Revitalizing Lotion 20
Fiyatina baktim internetten. Bi yerde 115 bi yerde 105 tl yaziyodu. Bi eczaneye sor istersen :) baya uzun sure gidicekmis gibi duruyo ama, ben daha yarilamadim bile heralde :)
Yuz icin de kullanilan bi krem yaniltmasin o yuzden ben de sasirdim basta yanlis bi sey mi aldim diye ama arastirdim batiklar icin de kullaniliyomus. Yuz icin zaten once %10 luktan baslaniyomus sonra %15 sonra da bu %20 iste :)
Kisacasi deri yenileyici bi krem yani vucudun her yerinde de ise yariyormus :)

anladım cnm tesekkur ederım bıraz pahalıymıs ama bakıcaz artık :KK34:

anladım cnm tesekkur ederım bıraz pahalıymıs ama bakıcaz artık :KK34:

Evet malesef ama ben biktim yani artik kapri bile giymek istemiyodum birinin gozu takilinca filan cok rahatsiz oluyodum enfeksiyon kapar filan diyen olmustu hatta oyle benek benek gorunce.. Simdi daha iyi tamamen gecirirse sonuna kadar deger yani verdigim paraya :KK70:

Evet malesef ama ben biktim yani artik kapri bile giymek istemiyodum birinin gozu takilinca filan cok rahatsiz oluyodum enfeksiyon kapar filan diyen olmustu hatta oyle benek benek gorunce.. Simdi daha iyi tamamen gecirirse sonuna kadar deger yani verdigim paraya :KK70:

aynen bnmde ole cnm 3 yıldır pantalondan baska bırsey gıyemıyorum yazın sıcakta bıde :KK43:

selam herkese, maalesef bende de aynı dert var arkadaşlar bacaklarımda ve biraz da kasık bölgemde :KK14: epilatör çok kullanıyorum özellkle yaz aylarında deniz havuz derken yazlıktayım bi de, uzatmaya hiç fırsatım olmadığı için çareyi onda buluyodum. Şmdi tatil bitti uzatıp sık sık kışın ağda yapmayı planlıyorum epilatörü kesmemin faydası olur değilmi? geçer diye umuyorum =(

bende yıllarca epilatör kullandım ve bacaklarım mahvoldu hadi kışlın neysede yaz geldiğinde büyük sorun oluyodu bi süredir ağda kullanıyorum eski izler tam olarak geçmesede azaldı yeni kıl dönmeleri oluşmuyo artık tek tük oluyo hallediyorum onu da hemen

Merhaba,
Bacaklarımdaki batıklar için yeni bir şey keşfettim. Ossion diye bir tonik. püskürtülerek sıkılıyor. 2 gün sabah akşam kullanıyorum. kızarıklıklar geçiyo gibi gözüküyor. Kullanan var mı hiç. merak ediyorum.

daha önceki mesajlarda geçmiş kabak lifi nerde satılıyor acaba kızlar

Ben çörek otu yağı sürdüm 1 ay kullandım biraz yağlı bir çözüm olsa gözeneklerime iyi geldi sorunum bitti

Ben çörek otu yağı sürdüm 1 ay kullandım biraz yağlı bir çözüm olsa gözeneklerime iyi geldi sorunum bitti

nsl uyguladınız,haftada kac gun,ne kadar kaldı vs bıraz acar mısınız ?

ay ınasallah bu ıyı gelsın artık :KK50:

Benim kıl köklerim beyaz beyaz görünüyor. ve bacaklarımda kollarımda çok pürüzlü. kıl köklerim çok belirgin. Epilasyon cihazı kullanıyorum. bir de benim tüylerim çok sert çıkıyor acaba herkes de aynı sorunlar var mı?

Arkadaşlar bacaklarımda kıl dönmeleri oluyor acaba makinadan mı dedim ağda kullandım olmadı, jilet denedim yne olmadı haala ,inanılmaz derecede kıl dönmelerim war yara yara oldu bacaklarım bana bu konuda yardım edebilecek biri olurmu acabaaaaaa..senağlama

ya hiçbi çaresi yok canım geçmiyo yani geçsede kısa süreli geçiyo sonra kendini tekrarlıyo millete bakıyorum bacağında bi leke batık fln hç bişy yok ya insanı tribe sokuyolar kesin bi çözüm bulan banada haber versin bari ben bıktım araştırmaktan artık :KK43:

Benim kıl köklerim beyaz beyaz görünüyor. ve bacaklarımda kollarımda çok pürüzlü. kıl köklerim çok belirgin. Epilasyon cihazı kullanıyorum. bir de benim tüylerim çok sert çıkıyor acaba herkes de aynı sorunlar var mı?

ben epilatör kullanmayı bıraktım. sadece sir ağda yapıyorum bacaklarıma, tüyler daha az ve ince çıkıyor. epilatörde ise dediğiniz gibi sert çıkıyordu. bende epilatörden kalma batık izleri var, cımbızla da oynamış olduğum için izler duruyor geçmiyor.

bu nokta nokta izi geçirmek için bir yöntem var mı? (keseleme haricinde) yani bendeki batık izlerinin içinde tüy yok, leke gibi...

Son düzenleme:
ben epilatör kullanmayı bıraktım. sadece sir ağda yapıyorum bacaklarıma, tüyler daha az ve ince çıkıyor. epilatörde ise dediğiniz gibi sert çıkıyordu. bende epilatörden kalma batık izleri var, cımbızla da oynamış olduğum için izler duruyor geçmiyor.

bu nokta nokta izi geçirmek için bir yöntem var mı? (keseleme haricinde) yani bendeki batık izlerinin içinde tüy yok, leke gibi...

bronlaş ve soyul :) ben sırtımda ki izlerden öyle kurtuluyorum :)
bende batık cok iz yok , oynamıyorum gebermeyesicilerle.

bendede koltukaltımda sir yapıyodum epilatörle bir kere almıstım leke yaptı koltukaltımı tertemız ama uzaktan bak simsiyah görünüyodu iğrenc görünüyodu.sonrasında epilatör yapmadım hiç sir yapa yapa beyazladı çok şükür ama lazere başladıgımda kadın bana cok batıkların var dedi evet kurtulamıyorum dedim banyoda keten kese diye bi kese alıcaksın allah ne verdiyse tüm gücünle bastırcaksın öyle yapcaksın dedi o zaman kurtulursun demişti.daha 3 kere yaptım ben ama eskiye göre batık sorunum azaldı zamanda gecicek inşallah.lazerinde etkisi oluyomudur bilmiyorum ama daha güzel şimdi.

arkadaşlar ben eczaneye sordum batıklar için krem var mı diye olmadığını sadece tüylerin yumuşak çıkması ve pürüzsüz olması ,nemlendirmesini sağlayan bir ürün verdi bende bugün kullanmaya başladım benim sorunum yüzüyorum ve her hafta tüyler tek tük olsa da çıktığı için sürekli her hafta sir ağda ile almam böylece bacaklarımda batıklar fazlalaştı ürünü sürdükten sonra bacaklarımın kaşıntısı geçti bakalım söylendiği gibi bir etkisi olacak mı sabırla beklicem sormak isteyenlere ürnün adı ( babe yüzde yüz aloe jel ) yazıyo şuan indirimde 28 tl ye aldım

yine dayanamadım cımbızla batıkları çıkarmaya çalıştım ve bacağım kırmızı kırmızı benek oldu... daha 1 hafta olmasına rağmen sir ağda yapalı, tüyler hemen çıkmaya başladı anlamadım neden? madecassol kullansam bu batık izlerine acaba geçirir mi?

X