Bacaklarımdaki Batık ve Batık Lekeleri

spongebobsquarepants

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
2
0
Bu konuda internette o kadar çok şey yazıyorki hangisi iyi gelir bilemiyorum. Daha yaşım 16 ama dizden aşağıda (özellikle bacağımın ön kısmında) çok var. En sevdiğim mini şortlarımı giyemiyorum. Ama batıklarla uğraşmadan da yapamıyorum. Gerçekten iyi geldiğini bildiğiniz bir şey varsa bunları geçirecek söyleyebilir misiniz lütfen. :KK58:

Son düzenleme:
Bu konuda internette o kadar çok şey yazıyorki hangisi iyi gelir bilemiyorum. Daha yaşım 16 ama dizden aşağıda (özellikle bacağımın ön kısmında) çok var. En sevdiğim mini şortlarımı giyemiyorum. Ama batıklarla uğraşmadan da yapamıyorum. Gerçekten iyi geldiğini bildiğiniz bir şey varsa bunları geçirecek söyleyebilir misiniz lütfen. :KK58:

Canım haftada bir kese yap bacaklarına gerçekten çok iyi geliyor. Ama keseye sabun falan sürme iyice sıcak suyla vücudunu yumuşatıp yap. Ölüderilerden arındığın için batık olmaz. Banyodan çıkıncada tam kurumadan zeytinyağıyla masaj yap ama böyle yağlı yağlı olmasın krem gibi sür buda yumuşatır ve parlatır bacaklarını. Umarım faydası olur bende çok işe yaradı :) birde batıklarla falan çıkarıcam iye oynama iz kalmasın. Bende 20 yaşındayım pahalı pahalı kremler peelingler almıyorum ne idüğü belirsiz şeyler süremem. Mümkün olduğunca doğal şeylerden yararlan sende

Canım haftada bir kese yap bacaklarına gerçekten çok iyi geliyor. Ama keseye sabun falan sürme iyice sıcak suyla vücudunu yumuşatıp yap. Ölüderilerden arındığın için batık olmaz. Banyodan çıkıncada tam kurumadan zeytinyağıyla masaj yap ama böyle yağlı yağlı olmasın krem gibi sür buda yumuşatır ve parlatır bacaklarını. Umarım faydası olur bende çok işe yaradı :) birde batıklarla falan çıkarıcam iye oynama iz kalmasın. Bende 20 yaşındayım pahalı pahalı kremler peelingler almıyorum ne idüğü belirsiz şeyler süremem. Mümkün olduğunca doğal şeylerden yararlan sende

Çoook teşekkürler. :)) Deneyeceğim :)

Tatlim ayni sorun kuzenmdede vardi bizde kaliyrdu. Batiklarini sikmis oynamis kahverengi lekeler olmustu bacagnda cok kotu gorunuyrdu denize bile gtmiyrdu bacaklari yuzunden bide beyaz tenli mahfetmisti resmen. Bio oill diye bir yag var ondan aldik sabah aksam duzenli kullandi 2 ay snra falan baktigimda cok az kalmisti renkleri acilmiss bazilari kaybolmus derin olanlar duruyrdu, snra kirmizi kantoron yagi almis hakiki, onuda kullandi bir ay duzenli bu arada banyodaykende argan yagli vucut peelingi kullanmis. Suanda baktigimda cok dikkat etmezsem belli olmuyrr. İstersen bir dene canm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sıvı sabun olmayan herhangi bir sabunla (yeşil sabun, kayısı sabunu) Tüylerinizi almadan önce bacaklarınızı ıslatıp batık olan yerinize bembeyaz olacak şekilde sürün. 5 dakika beklettikten sonra elinize lif veya kese alarak bacaklarınızı canınız yansa bile iyice ovun.

Bacal batığının bitkisel çözümü

Bu uygulamanın peeling özelliği olmasından dolayı cildinizi de ferahlatacaktır. Bacaklarınızı durulayıp çıkın. İstediğiniz zaman tüylerinizi aldırabilirsiniz. Bu anlattığım yöntemi haftada 1 kez uygulamanız bile işe yarayacaktır. Zamanınızı almayacak bir yöntem batıksız bir bacağınız olacak. Bacaklarınızı nemli tutmaya özen gösterin.

Son düzenleyen: Moderatör:
X