Babamdan nefret ediyorum :(

Icimdekises8888

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
21
10
33
Kızlar dert yumağı oldum nolur çözün beni... Cildirmak üzereyim artik katlanamiyorum kalbime ağrılar giriyor sinirden. Konu babam! Hayattan soğuttu beni yillar önce lise çağlarımda annemi aldatmasi bunu bütün sülalenin öğrenmesi (ayni binadayiz) bize yasatmadigi rezillik kalmadi. Annem evi terk etmişti her gun beni dövmüştü (nasil evden gitmemisim hala inanamiyorum).. 1 kere intihara bile kalkistim beni liseye göndermicekti diyee okumazsam ölürüm daha iyi dedim.. Gel zaman gitt zaman üniversiteyi kazandim 4 yil evden uzak yaşadım arada arıyor özledim seni diyordu arada karşıt görüşü savundugum parti hakkinda sosyal medyadan paylaştığım yazi icin ickili arayip küfürler ediyordu. Zarla zorla para yolluyordu bi gün aç diger gün toktum. Allahtan sevdicegimle karsilastim (Şuanki nisanlim) bana her durumda destek oldu. Okuldayken yumurtalik kistinden amelyat olmam gerekti aniden ailem geldi sevgilimde basimdaydi ve o şekilde tanışmış bulundular. O gunden sonra her tatillerde eve gidişimde Ne zaman gelcekler tanışmaya, okurkende evlenebilirsiniz gibi baskılar yapıyordu. Mecburen ara tatilde ailecek tanışıldı.. Okulum bitti çalışmaya başladım bu seferde evlenin artik istemeye gelsinler bu nasil adam gibi baskilar basladi. O kadar psikolojim bozulmustu ki evde her beni gördüğünde ciddiyim nerdeyse hergün nasılsın kızım diye soracağına Ne zaman gelicekler diye soruyordu. (Ben nisanlima ne zmn gelceksiniz diye nasil sorabilirim?) Gel zaman git zaman sözümüz oldu Ben kizima yakışır Nisan yapicam dedi herkese. Bikac ay snra nisanimiz oldu (salondan tutun, damat bohcasina kadar herseyi ben yaptim) simdi evlilik surecindeyiz 3 ay snra düğünümüz var bütün ceyizlerimi ben aldim yine herseyi ben yaptim.. Babam her gün icki icen bi insan ve agzi bozuktur. Nisanlimin ailesine karsi herseyi o yapmis havalarinda bilgili görgülü biri gibi davraniyor. Bayramda annemin kardesleri ve esleriyle birlikte dededen kalma eve gitmistik orada içip içip ortada elle tutulur bise yokken ortamdaki bi damata kizdi diye annemi odaya çağırıp tokat atti ve tokatı nisanlimda dahil olmak üzere (bahcedeydik) herkes duydu. Ben sinir krizi gecirdim abim babamin ustune yürüdü o gece kabus gibiydi dusununce bile gözlerim dolar o siniri atamam hala uzerimden. 50 yasindan snra herkesin icinde tokat yiyen annememi üzüleyim nisanlimin önünde düştüğümüz durumami...

Düğünüme 3 aldi ve kinami bile ben yapıcam. Babamdan nefret ediyorum ne yapacağımı bilmiyorum artik. Nisanlim askerde suan 1 ay snra gelicek Allahın izniyle . Bu gecede misafirler geldi icip icip bagirdi kabadayilar gibi annemde korkusundan agzini açamıyor acsa dayak yicek kadıncağız. Ben yeter baba bagirma saat kac ayip dedikce inadina bağırıyor bütün mahalleye rezil olduk. Artk ne yapacağımı bilmiyorm. Düşündükçe deli oluyorum ondan NEFRET EDİYORUM yüzünü bile gormeye tahammülüm kalmadi ! Suç benimmi diye kendimi sorguluyorum surekli ben mi iyi evlat olamadim diyorum ama cocukken bile beni altima kacirana kadar döven biri babam. Cocukken ne yapmis olabilirdim ki ona beni bu kadar dövecek. Tamam zaten gidicem 3 ay sonra ama bu izler nasil silinicek ben evime cocuklarima esime faydali bi birey olabilecekmiyim bilmiyorum. Korkuyorum. Suana kadar psikologa gitmedim. Icime attım ama cabuk parlayan agresif bi insan oldum.. Bu anlattiklarim hicbisey daha neler var bi bilseniz... Kimseye en yakin arkadasima bile anlatamiyorum nisanlima anlatamam ztn askerde kafasini birde bana taksin istemiyorum.. Buraya yazıp biraz olsun rahatlamak istedim....

Yaşadıklarını o kadar iyi anlıyorum ki bir benzerini ben de yaşadım. Yok olup gitseler keşke hayatımızdan. Unutsak tüm kötü anılarımızı... Ne güzel olurdu.

Ah be kizim sarhos adam babalik yapabilir mi sen onun gazina gelip bi basina nisana kinaya ne kalkistin sonunda hepsi sana kalmis. O parayla mobilyalara girsseydinz keske.
Evlenmeden kurtulamazsin bu adamdan yuvani kur ve cek kapini numarani da degstr mkunse anneni de yanina albirazdan dolusur "olsun o senin baban en azndan hayatta"cilar....onlari dikkate alma. Bazi seylerin yoklugu varligindan hayirlidir.
Sinir oluyorum ebeveynin boylesine. Dunyaya getirmeseydin madem bakamayacaksin.
Daha gelisim cagindayken dov, okutacak kadar cebine para koyma,kizin ameliyat olsun yaninda olma, ceyizine karisma. Nesi oluyosun smdi bu kizin sen ne ise yaradin yani
Yaziklr olsun
Gece gece nasil sinrlendm ya

Babalıktan reddet gitsin. Kimse için psikolojini bozmaya değmez. Hayattaki en önemli şey akıl sağlığın. Evlendiğin gibi eşinin soyadını al ve yoluna devam et. Aynı evdemi yaşıyorsun babanla. Birde eşini sakın yaklaştırma o adama. Katil edersin adamı. Sana vursa etse eşin öldürür onu. En iyisi babalıktan red davası aç veya asla asla görüşme. Yada şikayet et ne diyimki bilemedim. Benim arkadaşım 7 yaşından beri aynı senin dediğin gibi dayak yiyordu ve uykusundan dayakla kaldırılıyordu.epilepsi oldu kızcağız. Bir psikolokla görüş yada bu tv de aile içi şiddet için aranan bir numara var onu ara konuş illaki bir destekleri vardır.yol gösterirler. Psikolojik şiddete maruz kalmak zorunda değilsin baban diye. Ve akıl sağlığını korumalısın. Hazır bunun farkındayken bir psikologla falan konuş. Yarın öbürgün inkar edersin sana zarar ilişkine zarar. Destek almalısın. Ben annem babam abim ve karısı olmak üzere 9 aydır hiç biriyle görüşmüyorum. Konuşmuyorum ve her yerden engelli. Konuşmayınca üzülüyorsun ama emin ol değmez. Ben üzüldüm hamileyim diye hormonların etkisi maddi destek olayım dedim. O güne kadar bağrına taş basan anam olan insan. Bir anda beni suçlu ilan etti. Zaten çirkeflikler iftiralar. Yalanlar evlat kayırmalar gırla. O yüzden eşin sana yeter evlen ve evin içinden bile sokma. Evinde huzur kalmaz. Kendine yazık edersin.

Ah be kizim sarhos adam babalik yapabilir mi sen onun gazina gelip bi basina nisana kinaya ne kalkistin sonunda hepsi sana kalmis. O parayla mobilyalara girsseydinz keske.
Evlenmeden kurtulamazsin bu adamdan yuvani kur ve cek kapini numarani da degstr mkunse anneni de yanina albirazdan dolusur "olsun o senin baban en azndan hayatta"cilar....onlari dikkate alma. Bazi seylerin yoklugu varligindan hayirlidir.
Daha gelisim cagindayken dov, okutacak kadar cebine para koyma,kizin ameliyat olsun yaninda olma, ceyizine karisma. Nesi oluyosun smdi bu kizin sen ne ise yaradin yani
Yaziklr olsun
Evet arkadşın dediği gibi. Onlar senin ailen diyen, bu dünyanın öteki tarafı var diyen, gerizekalı çok çıkıyor. Kimse senin yaşadığını bilemez ama akıl satan çok olur.Bunları duymayada hazır ol.. Bana sorarsan öyle babaları huzur evi paklar. Hiç vicdan yapma. Annenide boşandır. Al götür avukata. Sana babalık vazifesini hiç yapmamış bir adama evlatlık vazifesi yapmak zorunda değilsin.

Kızlar dert yumağı oldum nolur çözün beni... Cildirmak üzereyim artik katlanamiyorum kalbime ağrılar giriyor sinirden. Konu babam! Hayattan soğuttu beni yillar önce lise çağlarımda annemi aldatmasi bunu bütün sülalenin öğrenmesi (ayni binadayiz) bize yasatmadigi rezillik kalmadi. Annem evi terk etmişti her gun beni dövmüştü (nasil evden gitmemisim hala inanamiyorum).. 1 kere intihara bile kalkistim beni liseye göndermicekti diyee okumazsam ölürüm daha iyi dedim.. Gel zaman gitt zaman üniversiteyi kazandim 4 yil evden uzak yaşadım arada arıyor özledim seni diyordu arada karşıt görüşü savundugum parti hakkinda sosyal medyadan paylaştığım yazi icin ickili arayip küfürler ediyordu. Zarla zorla para yolluyordu bi gün aç diger gün toktum. Allahtan sevdicegimle karsilastim (Şuanki nisanlim) bana her durumda destek oldu. Okuldayken yumurtalik kistinden amelyat olmam gerekti aniden ailem geldi sevgilimde basimdaydi ve o şekilde tanışmış bulundular. O gunden sonra her tatillerde eve gidişimde Ne zaman gelcekler tanışmaya, okurkende evlenebilirsiniz gibi baskılar yapıyordu. Mecburen ara tatilde ailecek tanışıldı.. Okulum bitti çalışmaya başladım bu seferde evlenin artik istemeye gelsinler bu nasil adam gibi baskilar basladi. O kadar psikolojim bozulmustu ki evde her beni gördüğünde ciddiyim nerdeyse hergün nasılsın kızım diye soracağına Ne zaman gelicekler diye soruyordu. (Ben nisanlima ne zmn gelceksiniz diye nasil sorabilirim?) Gel zaman git zaman sözümüz oldu Ben kizima yakışır Nisan yapicam dedi herkese. Bikac ay snra nisanimiz oldu (salondan tutun, damat bohcasina kadar herseyi ben yaptim) simdi evlilik surecindeyiz 3 ay snra düğünümüz var bütün ceyizlerimi ben aldim yine herseyi ben yaptim.. Babam her gün icki icen bi insan ve agzi bozuktur. Nisanlimin ailesine karsi herseyi o yapmis havalarinda bilgili görgülü biri gibi davraniyor. Bayramda annemin kardesleri ve esleriyle birlikte dededen kalma eve gitmistik orada içip içip ortada elle tutulur bise yokken ortamdaki bi damata kizdi diye annemi odaya çağırıp tokat atti ve tokatı nisanlimda dahil olmak üzere (bahcedeydik) herkes duydu. Ben sinir krizi gecirdim abim babamin ustune yürüdü o gece kabus gibiydi dusununce bile gözlerim dolar o siniri atamam hala uzerimden. 50 yasindan snra herkesin icinde tokat yiyen annememi üzüleyim nisanlimin önünde düştüğümüz durumami...

Düğünüme 3 aldi ve kinami bile ben yapıcam. Babamdan nefret ediyorum ne yapacağımı bilmiyorum artik. Nisanlim askerde suan 1 ay snra gelicek Allahın izniyle . Bu gecede misafirler geldi icip icip bagirdi kabadayilar gibi annemde korkusundan agzini açamıyor acsa dayak yicek kadıncağız. Ben yeter baba bagirma saat kac ayip dedikce inadina bağırıyor bütün mahalleye rezil olduk. Artk ne yapacağımı bilmiyorm. Düşündükçe deli oluyorum ondan NEFRET EDİYORUM yüzünü bile gormeye tahammülüm kalmadi ! Suç benimmi diye kendimi sorguluyorum surekli ben mi iyi evlat olamadim diyorum ama cocukken bile beni altima kacirana kadar döven biri babam. Cocukken ne yapmis olabilirdim ki ona beni bu kadar dövecek. Tamam zaten gidicem 3 ay sonra ama bu izler nasil silinicek ben evime cocuklarima esime faydali bi birey olabilecekmiyim bilmiyorum. Korkuyorum. Suana kadar psikologa gitmedim. Icime attım ama cabuk parlayan agresif bi insan oldum.. Bu anlattiklarim hicbisey daha neler var bi bilseniz... Kimseye en yakin arkadasima bile anlatamiyorum nisanlima anlatamam ztn askerde kafasini birde bana taksin istemiyorum.. Buraya yazıp biraz olsun rahatlamak istedim....
herkez kimin ne olduğunu nasıl insan olduğunu bilir sen caınını sıkma sevdiceğin biliyor herşeyi müsait yalnız olduğun bir zmanda kv le konuş istersen güzel bir dille annen babandan ayrı değilmi nasıl tokat atabiliyor neyse sen evliliğine bak
herşeye rağmen yüreğini ısıtan güvendiğin biri var senin aliene inat sen mutlu ol konuşma babanla muhattap olma
onun rezilliği seni ilgilendirmez bazı kendini bilmezler seni babanla aynı kefeye koyabilir ama sen çelik gibisin baban gibi değilsin bu yüzden bırak konuşan konuşsun sen alttan alttan sevdiceğinin ailesine yürü benimse sen iyi dayanmışsın bende bıçaklamaya kadar gitti neler neler Allah tan kurtuluyorsun yaşasın yuvanda mutluluğun daim olsun inşallah hiçbir ana babanın yaptığını çocuklar ödememeli bunu unutma

Başlığı görünce atladım geldim. İnsan yaşamadan anlamıyor dimi? Babadan nefret ediyorum babadan nefret edilir mi? Ediliyor. Ben elimde delilli kanıtlı bişeyi babama sunduğum gün beni sildi gerçi bende onu. Allah yardımcın olsun.

Oncelikli yapman gereken psikologa gitmek ve anneni o adamdan kurtarmak. Sinirden kalbim agriyor diyorsun. Insanlar oyle. Kalp hastasi oluyor. Ben de senin gibiydim. 1 gunluk anormal sinirim yuzunden kalp hastasi oldum. Deli gibi pismanim doktora gitmedigime

Iyi bir baban yok. Ama annen var nisanlin var abin var bunlar iyi. Ilerde evladin olur bunlar yeter mutlu olup hayata tutunmaya.o adamdan annenizi koruyun ama

Anlıyorum seni bende benzer seyler yaşadım ama annem kurtuldu boşandı . Bırak Allah aşkına uok o senın baban bilmem ne ... içen döven bakmayan adamdan baba olmazzzzzzzz . Bu kadar .

İçimde oyle boşluk var bununla alakalı cok zor bısey babası olupta olmaması ama annem bizi okuttu elinden geleni yaptı babam sa keyfine baktı . Evli olupta babası arkasında dağ gibi duranlar var oyle imrenıyorum ki benım babam nerde aramaz bile ....

Annen bosansa keske o adamdan yazik ya of Rabbim ne insanlar var Allah sana sabr versin ve Insallah tez bir zamanda kurtulursunuz

Yaziklr olsun

X